Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva izjava Novaka! Ovolika malodusnost mislim da nije zabelezena u tenisu.

    "Novak Đoković smatra da je Denis Istomin zasluženo slavio u drugom kolu Australijan opena, istakavši da ni u jednom trenutku nije imao šansu da pobedi."

    Comment


    • Ne mogu da kazem da bas nisam iznenadjen, ali nekako sam predosecao rano ispadanje, jer mi Novak vise ne uliva toliku sigurnost sa igrom kao ranije
      Kad sam video da igra sa Istominom rekao sam ovo ide u 4, 5 setova ali nisam bio 100% siguran u poraz.

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Različiti su ljudi očigledno
        Nije on više dete,a da svi toliko manipulišu sa njime, barem ja ne bih rekla onako kako participiram inteligenciju. Ako je tako onda me baš razočarao
        Nije to klasična manipulacija nego ucena. Okružen je sa previše parazita koji hoće avione , kamione.
        Tata je pre par dana slupao novi auto, pisalo se o tome dosta, što je dovoljno da ga izbaci iz fokusa na turnir.
        Previše je preuzeo na sebe Novak, a ne može sve sam.
        Na njegovom mestu bih sve te parazite oterala u 3 PM.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Da je dogurao protiv Endija on bi taj mec najverovatnije dobio, jer njemu Endi kao protivnik lezi. Njegov glavni problem je sto nije u stanju da dogura dotle.
          Ne slazem se, mislim da on sad trenutno nema sta da trazi protiv Endije i čak i s činjenicom da mu Novak ne lezi

          Ali ovom Novakovom igrom nećemo biti razuvereni u te tvrdnje jer moje mišljenje je da se i neće ni videti do finala a da ne pričamo o finalu

          treba samo biti iskren i priznati da Novak nije vise onaj nas Novak

          Nadamo se da će se vratiti !!! Kao što sam rekao u nekim postovima ranije jedva čekam da se barem vrate Rafa i Role u završnice da se nagledam lepog tenisa dok ne odu u penziju

          Za početak kad osvoji meč neka prestane s onim Hippy pozdravima, počeo je da vaćari protivnike posle meča na mrezi, ljudi ga izbegavaju

          od grljenja drveća i ljubavi nema selameta
          Last edited by 7eleven; 19-01-17, 10:06.

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ne verujem ja da iko manipulise njim, ali verujem da ne zele da mu se 100% posvete - barem jos koju godinu. Pa kada zavrsi karijeru onda neka rade sta hoce.
            Videla si kako je na Rafu uticao razvod roditelja. U najboljem momentu uzima W 2008, uzima pocetkom 2009 Australiju sve je pod njim i onda mu se roditelji razidju - on nestane. Sve do pocetka sezone sljake 2010 se nije vratio kako treba. Ocigledno je tada pronasao svoj mir i vratio balans i krenuo opet u dominaciju.
            Otkud znamo da Novak nema (ne toliko drasticnih) ali slicnih problema koji mu uticu na fokus i izbacuju ga iz ravnoteze, ne moze da se posveti tenisu 100%.
            Posao generalno ne bi smeo da trpi zbog "problema" u privatnom životu. Svi ih imaju
            Similis simili gaudet

            Comment


            • Originally posted by Marija81 View Post
              Na njegovom mestu bih sve te parazite oterala u 3 PM.
              Koje parazite?! Mislis na Jelenu, Srdjana i Marka? Ne budi smesna, pre ce se on odreci tenisa nego njih da otera kako kazes u 3PM. To se nece desiti.

              Comment


              • Jako tezak poraz Novaka!

                Iz nekoliko razloga.

                1.
                Izgubio je mec protiv protivnika koji je 117 na ranglisti, protiv koga je imao 5:0 sa prosjecnim ideksom dominacije 1.47. Izgubio je od protivnika od kojeg nije smio da izgubi. I to na GS-u, u Australiji.

                2.
                Igubio je taman kad smo svi pomislili, s razlogom, da se vraca.

                3.
                Izubio je jer je pogresno procijenio svoje mogucnosti. Od meca sa Melcerom 2010, on je vodio 39 put 2:1 u mecevima na 3 dobijena seta. I svih 39 meceva je dobio. Sto bi mec postajao bitao duzi, on bi postajao bolji. Danas je upravo bilo suprotno.

                4.
                Ovime je drasticno smanjio sanse da ikada stigne Federera po broju slemova.

                ---------

                Poraz nije slucajan i moze biti znak mnogo dublje krize.

                Comment


                • a da li je neko pomislio da ga je mozda konacno puko' hormon u glavu i da hoce malo da lajfuje i da trosi tesko zaradjeni novac, koji su, ruku na srce, da sada svi oko njega, sem njega samog, trosili?

                  Comment


                  • Originally posted by skeptik View Post
                    Koje parazite?! Mislis na Jelenu, Srdjana i Marka? Ne budi smesna, pre ce se on odreci tenisa nego njih da otera kako kazes u 3PM. To se nece desiti.
                    Znam, svi smo različiti. Zato i nisam rekla šta on treba da uradi već šta bih ja uradila na njegovom mestu.

                    A on sada treba prst na čelo pa da vidi gde je.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Uzroke poraza treba traziti iskljucivo i samo u Novaku. I oni su iskljucivo psiholoske prirode. Nema ovo veze ni sa formom ni sa fizickom spremom. On jednostavno nije zeleo da pobedi, i ova njegova izjava da ni u jednom trenutku nije imao sanse za pobedu sve govori. Slusam Istominovu izjavu osle meca:"Sad mogu da igram i sa najboljima" iako mu je ovo tek druga pobeda u karijeri nad TOP 10 igracem.
                      Kako Novak moze da zavara igrace i da im ulije laznu nadu. Dobrocinitelj.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Znam, svi smo različiti. Zato i nisam rekla šta on treba da uradi već šta bih ja uradila na njegovom mestu.

                        A on sada treba prst na čelo pa da vidi gde je.
                        Daj je ne zezaj. Pa ne bi valjda muza, oca i brata oterala u 3PM zbog tenisa.

                        Comment


                        • Tenis je ponovo postao interesantan, mnogima...

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            Znam, svi smo različiti. Zato i nisam rekla šta on treba da uradi već šta bih ja uradila na njegovom mestu.

                            A on sada treba prst na čelo pa da vidi gde je.
                            Lako reći ali teško učiniti. Ne bi to niko od nas uradio, treba biti realan pogotovo ne u situaciji u kojoj je Nole, nema potrebe da zarađuje hljeb pa da prežive. Ostatak karijere je čisto stizanje rekorda. On ne treba njih otjerati već oni moraju biti njemu podrška.
                            Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                            Comment


                            • Originally posted by Nesic View Post
                              Tenis je ponovo postao interesantan, mnogima...
                              Pa logično , eto vidiš i na forumu ludnica,novi i stari članovi prosto plešu od radosti, pojaviće se oni koji su već neko vreme samoisključeni .
                              Slično se može reči i za sam sport.Establišmentu nije išla na ruku dugogodišnja dominacija stila igre koji nije atraktivan širim masama, ciljnoj grupi konzumenata.Jedan krug se zatvorio , kreće novi..
                              Last edited by Maxx-a; 19-01-17, 10:35.
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Daj je ne zezaj. Pa ne bi valjda muza, oca i brata oterala u 3PM zbog tenisa.
                                Da su takvi praziti bez trunke premišljanja.

                                Novak je pak drugačiji karakter sve prima k srcu. On bi da reši sve probleme, a ne konta da mora da bude isključen iz problema, da mu u naredne 2-3 godine fokus bude samo na tenisu.
                                Ako pak nije u stanju to da uradi bolje da ode dostojanstveno, nego da gubi na ovaj način na GS naročito onom koji je njegova druga kuća, a posle Dohe je govorio da može bolje.
                                I može , ali da li hoće ?!
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X