Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidim da malo raste optimizam.
    Jedino sto mogu reci da je rec o utemeljenom optimizmu.
    sigpic

    Comment




    • Valjda ce brod ostati Noletu
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Dubai nam nece nista mnogo reci, samo cemo naslucivati u kakvoj je Novak fazi ali zato kada krene ona ludnica na IW i MIA
        e tu cemo da vidimo zasta smo kadri u ovoj godini posle AO podbacaja.
        Ajde Noleeee.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by jagodica View Post
          Nisam optimista po prirodi.. ali, ne može gore, masterse do RG mora odigrati bolje nego prošle godine..
          posle ćemo videti gde je on u odnosu na druge..
          Nadajmo se najboljem,pripremajmo se za najgore hehe ne daj Boze


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Sve je ovo do RG manje bitno i sve mora biti u funkciji RG-a.

            Mozda u Dubaiu vidimo neke takticke novitete u Novakovoj igri. I to je sve.

            Comment


            • sad ce da naredja 30 pobeda do finala RG

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Nadajmo se najboljem,pripremajmo se za najgore hehe ne daj Boze

                Da znas, tako je najbolje
                Za zivce, mislim
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment




                • sigpic

                  Comment


                  • Lijepo je vidjeti ovu promjenu u vrhu (mislim na Wawrinca i Delpa) 3710 poena razlike, ma šta je to, sve se to može nadoknaditi dobrom igrom i rezultatima
                    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      Sve je ovo do RG manje bitno i sve mora biti u funkciji RG-a.

                      Mozda u Dubaiu vidimo neke takticke novitete u Novakovoj igri. I to je sve.
                      Mozda
                      Nesto mislim poslednje dve sezone je Nole izjavljivao kako mu je prioritet RG-ros, pa videsmo(dobro bilo je sta je bilo na poslednjem RG, igrice strikana itd.), Nole naivan ne zna igrice i izgubio,znamo svi kako.
                      Bolje da nista ne prica , narocito za RG, mi da se puno ne nadamo, bar ja,pa da vidimo sta ce uraditi, duga je sezona, ali brzo proleti, kao i ove dve sezone sa jednim GS, a poceo i bez tog jednog gde se islo na siguricu, ostaje nam da cekamo, videcemo...
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment




                      • Dok se mi ovdje brinemo šta će biti sa Novakom u nastavku sezone, on uživa
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Originally posted by Petra View Post
                          Mozda
                          Nesto mislim poslednje dve sezone je Nole izjavljivao kako mu je prioritet RG-ros, pa videsmo(dobro bilo je sta je bilo na poslednjem RG, igrice strikana itd.), Nole naivan ne zna igrice i izgubio,znamo svi kako.
                          Bolje da nista ne prica , narocito za RG, mi da se puno ne nadamo, bar ja,pa da vidimo sta ce uraditi, duga je sezona, ali brzo proleti, kao i ove dve sezone sa jednim GS, a poceo i bez tog jednog gde se islo na siguricu, ostaje nam da cekamo, videcemo...
                          On je na prošli RG došao spreman, igrao cijeli turnir vrhunski i neću imati ništa protiv ako to ponovi. Jeste propao fizički u 3 setu nesretnog 1/2, i to je jedina zamjerka koja se može naći. Ponovi li sve isto kao prošle godine ima solidne šanse da osvoji, jer ne može ni Nadal puno bolje od onog u 1/2, a nadam se da će biti malo gori

                          Comment


                          • notorious,

                            Fizicka sprema.

                            Pogledao sam opet 4 seta sa Vavrinkom. Danas sutra cu pogledati i 5. Ali na kraju cetvrtog je Novak djelovao tako mocno, tako samouvjereno, tako u kontroli da ne mogu shvatiti kako je izgubio 5. Bojim se da si u pravu, da se radi o fizickoj spremi kao i na RG-u prosle godine.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              notorious,

                              Fizicka sprema.

                              Pogledao sam opet 4 seta sa Vavrinkom. Danas sutra cu pogledati i 5. Ali na kraju cetvrtog je Novak djelovao tako mocno, tako samouvjereno, tako u kontroli da ne mogu shvatiti kako je izgubio 5. Bojim se da si u pravu, da se radi o fizickoj spremi kao i na RG-u prosle godine.
                              Ponovo tebe citiram NI, iako mi je @notorios odgovorio
                              Sad mi tek nista nije jasno ovih dana se pisalo o mentalnom zamoru,sad i fizicka sprema, ili je i jedno i drugo
                              Moguce da je oboje, ko bi to sve znao.
                              Ne znam, ali meni Nole nije delovao tako samouvereno na kraju 4 seta.Mozda nisam videla dobro, jer sam gledala samo 4i 5 set, pa u onom "zaru" gledanja nisam mogla da procenim, moguce da je to.A da gledam reprizu, ne mogu, dosta mi je ona dva seta i taman sam se "ohladila" od tog poraza
                              Verovatno vi koji se mnogo bolje razumete u tenis, vidite sve te nijanse, meni ostaje da cekam kako ce Nole odigrati nastavak sezone, i sto Duka napisa, da se nadamo a isto i pripremimo na najgore
                              Nerviranje sam strogo sebi zabranila, samo treba jos srcka da me strefi
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • I meni se prvi put cinilo da nije tako samovjeren, iako je bilo onih koji su govorili da je Novak usao opusten u 5. set.

                                Kad sam ponovo gledao, meni se ucinilo da je bio siguran da dobija, da je konacno igracki pobijedio Vavrinku. Novakovi brojevi u 4. setu su strasni 16/8 vineri neiznudjene. Vavrinka je konstantno bio na konopima. Bilo je blizu brejka nekoliko puta. Novak je samo malo popustio kad je servirao za set. Ko zna, sto ce mi se uciniti kad ponovo odgledam 5. set.
                                Last edited by NI; 27-01-14, 14:40.

                                Comment

                                Working...
                                X