Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Petra View Post
    ovaj poraz me je toliko dotukao, vrtoglavica me drmala onog dana, srce da iskoci, pozlilo mi -znaci toliki sok, ne znam ali mene je ovaj poraz strasno zaboleo.
    Moram sebe da utreniram da se ne nerviram, sve znam, sport je to, gubi se i dobija, ali Nole je svojom posebnoscu toliko prirastao srcu mnogima kao i meni, da se posle njegovih poraza, ne svakih posle danima osecam kao iscedjen limun, tuzna...eto,sta vise da napisem?
    Tacno tako je bilo i kod mene Nisam bila ni u stanju da nesto citam ili sama napisem u vezi tog meca nego sam radije pisala o bilo cemu drugom... ni sad mi se jos neda da citam komentare na ovoj temi, samo sam prolistala stranice i videla ovaj tvoj koji me podsetio na moje stanje u utorak kad nisam mogla da spavam koliko me glava zabolela...
    Bas me ovo navijanje za Noleta mnogo kosta al sta cu... ♥

    Comment


    • Originally posted by SonjaFan View Post
      Tacno tako je bilo i kod mene Nisam bila ni u stanju da nesto citam ili sama napisem u vezi tog meca nego sam radije pisala o bilo cemu drugom... ni sad mi se jos neda da citam komentare na ovoj temi, samo sam prolistala stranice i videla ovaj tvoj koji me podsetio na moje stanje u utorak kad nisam mogla da spavam koliko me glava zabolela...
      Bas me ovo navijanje za Noleta mnogo kosta al sta cu... ♥
      Ja mislim da se svako tako osecao. Imamo sada pauzu mesec dana i znamo da ce biti bolje mora tako

      Comment


      • Originally posted by SonjaFan View Post
        Tacno tako je bilo i kod mene Nisam bila ni u stanju da nesto citam ili sama napisem u vezi tog meca nego sam radije pisala o bilo cemu drugom... ni sad mi se jos neda da citam komentare na ovoj temi, samo sam prolistala stranice i videla ovaj tvoj koji me podsetio na moje stanje u utorak kad nisam mogla da spavam koliko me glava zabolela...
        Bas me ovo navijanje za Noleta mnogo kosta al sta cu... ♥
        Koliko je lijepo biti Novakov navijač, toliko je i kritivčno po život
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Originally posted by proudNolee View Post
          Koliko je lijepo biti Novakov navijač, toliko je i kritivčno po život
          Naravno da je kriticno po zivot ja nigde ne mogu da idem da gledam Noletov mec osim kuci pa me drustvo stalno zove u toku meca da sidjem dole da gledam s njima, a znaju da necu

          Comment


          • Originally posted by straxx90 View Post
            Naravno da je kriticno po zivot ja nigde ne mogu da idem da gledam Noletov mec osim kuci pa me drustvo stalno zove u toku meca da sidjem dole da gledam s njima, a znaju da necu
            Mene niko i ne zove zato što ne mogu da podnesu moju nervozu
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Mojima je smesno da slusaju kako se nerviram i sta pricam posto smo jednom igrom slucaja gledali zajedno. Ne mogu da im objasnim da je meni stalo pa da se zato nerviram

              Comment


              • Originally posted by proudNolee View Post
                Pa ovaj broj turnira igra svake godine
                U tome i jeste jedan od problema. Da bi se pobjeđivalo treba se odmoriti i doći spreman, a ne ići iz turnira u turnir pa valjda negdje osvoji

                Mora doći u Paris spreman kao prošle godine, sve ispod toga mu ne daje nikakvu šansu.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  U tome i jeste jedan od problema. Da bi se pobjeđivalo treba se odmoriti i doći spreman, a ne ići iz turnira u turnir pa valjda negdje osvoji

                  Mora doći u Paris spreman kao prošle godine, sve ispod toga mu ne daje nikakvu šansu.
                  pa evo ne igra DC i mislim da bi bilo idealno da propusti jedan masters na sljaci ostalo je sve ok

                  Comment


                  • "Prijateljska utoka":

                    Nekoliko puta sam pokusao u drustvu gledati tenis (bilo koji sport),bilo je porazno neuspesno.
                    Verovatno sam ja najveci krivac jer sam toliko nervozan da svakome pripadne muka, ali ima jedna
                    situacija npr. kaze meni ortak iz drustva:Ja super,gledamo zajedno,drustvo grickalice ovo,ono ja bas pratim
                    tenis...(ja se kao na te reci obradujem),pocne mec, posle nekoliko minuta meni udari nervoza,
                    znoje mi se dlanovi... vec bi ujedao... kad ortak ima pitanje:
                    "Je l` ono sa Nadalom u Australiji, Nole imao dugacak mec pa pobedio"?
                    Pokajem se istog sekunda za drustvo i guzvu, sam svoj otrov pa se gledaj.
                    Samo bi uzeo "prijateljsku utoku" i potamanio sve po sred cela.
                    Last edited by AIRBORNE; 25-01-14, 14:06.
                    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                    Comment


                    • Tri velikana: Rafa, Sampras i Rodzer su i te kako znali da preskoce ili pro forme igraju dio sezone. Znaci ako Novaku treba odmor, neka se ugleda na njih. Naravno postoji tu i ono sto pecaros kaze. Trebaju turniri za pobjede, a pobjede trebaju za samopouzdanje. Imajuci sve to u vidu, cini mi se da je ovaj raspored manje vise dobar. A ako treba odmor onda neka preskoci neki od planiranih turnira. Dubai i Madrid su prvi izbor. Kazem ako!

                      Evidentno je da je Novak pogrijesio sto je forsirao onako na kraju prosle godine. Zato treba nauciti lekciju za narednu godinu a ne sada ici u krajnost. Ovdje je ilustrativan primjer Federera. Od USO 2011. do Sinsinatija 2012, je imao strasnih 11 mjeseci. Fantastican zavrsetak sezone, potom izvjesni pad. Dobra Australija ali onda gubi od DP-a i Iznera, pa uzima IW, pa pravi pauzu Maimi i MC, osvaja Madrid, solidan Rim i Pariz, osvaja Uimbldon, solidna Olimpijada preskace Kanadu i osvaja Sinsinati. U principu igrao je stalno ali se nije forsirao i imao je odicnu sezonu.

                      Onaj kraj proslogodisnje sezone je po malo bilo hranjnje praseta uoci Bozica. To ne smije da ponovi. Svaku misao o prvom mjestu treba da izbaci iz glave do daljnjeg. Citaj do iza RG-a. A potom, zavisno kako prodje na RG.

                      Konacno i najvaznije, pravimo preveliku tragediju od poraza protiv Vavrinke. Objektivno je Vavrinka u ovom trenutku 3. igrac svijeta. A ako bi kojim cudom pobijedio Nadala i sluzbeno postao 3. u ponedjeljak, i taj poraz bi izgledao bitno drugacije.
                      Last edited by NI; 25-01-14, 15:00.

                      Comment


                      • Da se ja pitam Madrid ove godine ne bih video..
                        Ali džabe.. Novak godinama šparta po kalendaru kao Hajle Gebreselasije..

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Tri velikana: Rafa, Sampras i Rodzer su i te kako znali da preskoce ili pro forme igraju dio sezone. Znaci ako Novaku treba odmor, neka se ugleda na njih. Naravno postoji tu i ono sto pecaros kaze. Trebaju turniri za pobjede, a pobjede trebaju za samopouzdanje. Imajuci sve to u vidu, cini mi se da je ovaj raspored manje vise dobar. A ako treba odmor onda neka preskoci neki od planiranih turnira. Dubai i Madrid su prvi izbor. Kazem ako!

                          Evidentno je da je Novak pogrijesio sto je forsirao onako na kraju prosle godine. Zato treba nauciti lekciju za narednu godinu a ne sada ici u krajnost. Ovdje je ilustrativan primjer Federera. Od USO 2011. do Sinsinatija 2012, je imao strasnih 11 mjeseci. Fantastican zavrsetak sezone, potom izvjesni pad. Dobra Australija ali onda gubi od DP-a i Iznera, pa uzima IW, pa pravi pauzu Maimi i MC, osvaja Madrid, solidan Rim i Pariz, osvaja Uimbldon, solidna Olimpijada preskace Kanadu i osvaja Sinsinati. U principu igrao je stalno ali se nije forsirao i imao je odicnu sezonu.

                          Onaj kraj proslogodisnje sezone je po malo bilo hranjnje praseta uoci Bozica. To ne smije da ponovi. Svaku misao o prvom mjestu treba da izbaci iz glave do daljnjeg. Citaj do iza RG-a. A potom, zavisno kako prodje na RG.

                          Konacno i najvaznije, pravimo preveliku tragediju od poraza protiv Vavrinke. Objektivno je Vavrinka u ovom trenutku 3. igrac svijeta. A ako bi kojim cudom pobijedio Nadala i sluzbeno postao 3. u ponedjeljak, i taj poraz bi izgledao bitno drugacije.

                          E, sad se vidi da je pogresio sto je toliko forsirao u zavrsnici, a onda smo svi bili odusevljeni i mislili kako je konacno shvatio probleme koji postoje, o tome se pisalo ovde nasiroko.
                          Svi smo se slozili da prvo mesto nije bitno, vec da povrati samopouzdanje, glad za pobedama itd., kad ono medjutim, vec na prvom GS se pokazalo da problemi i dalje postoje.
                          Mislim da je tragedija teska rec, bar meni iako sam tako bila danima utucena zbog poraza.
                          Da se razumemo meni je ovaj poraz od Vavrinke tesko pao zato sto je to GS-em, mnogooo bih lakse podnela da je poraz pao na bilo kom drugom turniru.
                          Vavrinka je zasluzeno pobedio, nisam uopste osporavala njegove igracke kvalitete niti u jednom momentu da je srecom dobio.
                          Ne, Nole je zasluzeno izgubio, nadam se da ce iz tog poraza izvuci dobre pouke, nece sebi dozvoliti da na GS-movima gubi kao u proslosti.Vavrinka jeste treci na svetu, ali hoce li to biti dovoljno da dobije Nadal, ne verujem, nema sansi.
                          Eto,to bi bilo ukratko neko moje vidjenje,kao nestrucnjaka
                          Last edited by Pertla; 25-01-14, 15:15.
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Dizanje samopouzdanja ,interesantna rec,koja potvrdjuje pravilo samo u pobedama i nista vise.Danasnji tenis vise nije samo igra vec mnogo mnogo vise od igre po svim pitanjima.To nam je Tio sa svojim netjakom najbolje demonstrirao i doktorirao.Novak je na tom polju sa svojim timom poprilicno zelen (jos se traze sta i kako je najbolje) Novakov stil igre je ono sto namece pitanje preteranog trosenja i zato je dovodjenje BB pravi potez jer zeli brze resavati manje meceve ,vise izlaziti na mrezu ,skracivati poene i tu treba traziti kljuc za naredni period.Videlo se vec na mecevima na AO da zeli sprovesti tu taktiku u prvim kolima i nije to bilo lose ali kod ozbiljnih rivala kakav Wawac sigurno jeste za Novaka u ovom momentu nije mogao igrati tu igru jer je ona jos u fazi uigravanja i nije prosla neki ozbiljan test.Trebace neko vreme da legne igra,da se prestroji u glavi i od tuda ne cude one dve greske u zavrsnici meca,rekao bih da se lomi sta treba uraditi u vaznim momentima ,razmislja i to neminovno radja greske.Kada bude nacisto sa gem planom sta treba uraditi u vaznim trenucima doci ce i bitne pobede.

                            Comment


                            • Originally posted by Petra View Post
                              Svi smo se slozili da prvo mesto nije bitno, vec da povrati samopouzdanje, glad za pobedama itd., kad ono medjutim, vec na prvom GS se pokazalo da problemi i dalje postoje.
                              Da li si ti sigurna da nije povratio samopouzdanje? Da li si ti sigurna da je protiv Vavrinke bio isti problem kao protiv Nadala, Marija i opet Nadala?

                              Originally posted by juventus View Post
                              Dizanje samopouzdanja ,interesantna rec,koja potvrdjuje pravilo samo u pobedama i nista vise.Danasnji tenis vise nije samo igra vec mnogo mnogo vise od igre po svim pitanjima.To nam je Tio sa svojim netjakom najbolje demonstrirao i doktorirao.Novak je na tom polju sa svojim timom poprilicno zelen (jos se traze sta i kako je najbolje) Novakov stil igre je ono sto namece pitanje preteranog trosenja i zato je dovodjenje BB pravi potez jer zeli brze resavati manje meceve ,vise izlaziti na mrezu ,skracivati poene i tu treba traziti kljuc za naredni period.Videlo se vec na mecevima na AO da zeli sprovesti tu taktiku u prvim kolima i nije to bilo lose ali kod ozbiljnih rivala kakav Wawac sigurno jeste za Novaka u ovom momentu nije mogao igrati tu igru jer je ona jos u fazi uigravanja i nije prosla neki ozbiljan test.Trebace neko vreme da legne igra,da se prestroji u glavi i od tuda ne cude one dve greske u zavrsnici meca,rekao bih da se lomi sta treba uraditi u vaznim momentima ,razmislja i to neminovno radja greske.Kada bude nacisto sa gem planom sta treba uraditi u vaznim trenucima doci ce i bitne pobede.
                              To je tacno. Veliki dio problema sa Vavrinkom je dolazio od kolebanja oko gem plana.

                              I jedna pozitivna stvar. Smesh mu je bio jako solidan!
                              Last edited by NI; 25-01-14, 15:39.

                              Comment


                              • @juventus
                                Pa sto bas na AO Nole nadje da isprobava novu tehniku
                                Em, mu je stab zelen, kako napisa a ion sa BB zelen sto se tice nove tehnike ili ti novom nacinu igre, skracivanju poena, izlazaka na mrezu i ostalo sto bi trebao da poseduje da bi lakse i eikasnije dobijao meceve, narocito na GS.
                                Nole sa sve stabom su ispali totalni amateri naspram tiakao da je tek sada poceo da se profesionalno bavi tenisom, gde mu je iskustvo iz tolikih godina, narocito sto se vec opekao od strikana i njegovog pulena

                                ps. sam si napisao da nije bio trenutak da se sad isprobava nesto novo, a sta oni uradise, ko zdrebe ispred rudea vec je Nole imao 2 teska meca sa varinkom
                                Last edited by Pertla; 25-01-14, 15:44.
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X