Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Najviše mrzim kada gubi od Rafe i Mareja, što nije teško pretpostaviti. Zato da se dobro potrudi i da me poštedi eventualne patnje.
    Jbga, treba biti zahvalan sto se sastaje sa ovakvim Marejem, bas je u losoj formi i nova lepa prilika da se dodatno bilduje H2H sto je uvek bitno. Uvek kukam kako Djokovic skoro uvek nalece na ostalu trojicu kada su u top formi, a evo malo da i on skuplja "lake" pobede.
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Najviše mrzim kada gubi od Rafe i Mareja, što nije teško pretpostaviti. Zato da se dobro potrudi i da me poštedi eventualne patnje.
      Ja puno vise mrzim kad gubi od Robreda, Conge, Vavrinke, Nishikorija...

      Comment


      • Ma ovi protivnici i na jednoj nozi da igraju ne volim da ih vidim sa druge strane. Ko voli poraze, ali od njih me ekstremno bole, pogotovu jer je to i stvar prestiža (šta sve ne napravi Endi preko Novaka ), dok od tih van velike četvorke bol brže prođe.

        Sutra opet prvi meč u 6:30.
        Last edited by miloolja; 03-10-14, 13:33.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by cssr View Post
          bolji nego juce. forhend ok, servis dobar, 5 asova i 10ak servis vinera
          vasek vrlo dobar, jak na servi i kompetitivan u razmjenama, sve do vodstva 5-3 u drugom
          garsija i pospisil mu dodju idealni protivnici za razgibavanje
          do kraja ima tri top10 igraca
          u kini brani dvostruku duplu krunu (peking&sangaj'12'13)
          ako to i sad ponovi e onda je stvarno posljednji kineski car
          Lep završetak posta, ali bio bi veći car da je osvojio US Open, neosvojen US i osvojen W su najjači utisci ove godine, jedan loš, a drugi mnogo dobar. Ako završi godinu kao prvi, a to je sve izvesnije, biće ovo ipak dobra godina za Novaka.

          Originally posted by miloolja View Post
          Ma ovi protivnici i na jednoj nozi da igraju ne volim da ih vidim sa druge strane. Ko voli poraze, ali od njih me ekstremno bole, pogotovu jer je to i stvar prestiža (šta sve ne napravi Endi preko Novaka ), dok od tih van velike četvorke bol brže prođe.

          Sutra opet prvi meč u 6:30.
          I meni su ti porazi od Mare kost u grlu. Tesno polufinale OI koje je jednom u 4 godine, prvi Marejev GS, i W nekog Britanca posle 77 dina sve preko Novaka, previše je s obzirom na to koliko je Novak bolji igrač od Mareja. Dobri su drugari i ono finale W (kad je Novak izgubio meč 3:0?) izgleda kao da ga je pustio, znam da nije, ali je tako izgledalo. U zadnja dva seta brejk prednosti, a ni jednom do TB.
          Last edited by goku; 03-10-14, 22:43.

          Comment


          • Ovo danas je bilo najbolje izdanje Novaka, na turniru.
            Posle ovakvog iscrpljujuceg meca, moze se reci da je Nole na putu ka vrhunskoj formi, i odbrani onoga"sto je njegovo"



            Spoiler
            Last edited by jovan; 04-10-14, 07:47.
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • Odličan i odlučan.. i naravno, bez sekiracija.
              Last edited by miloolja; 04-10-14, 07:47.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment




              • Last edited by proudNolee; 04-10-14, 08:04.
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Šangaj...

                  R2: Rosol/Thiem
                  R3: Robredo/Anderson
                  QF: Murray/Ferrer
                  SF: Fed/Nishikori/Dimitrov
                  F: Nadal/Waw/Berdych/Raonic/Cilic
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Zrebovi kao kada je bio 3. Da li je neko sumnjao u ovkav sastav protivnika
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Ma ko je sumnjao...

                      Da li postoji neka statistika koliko je puta poveo sa 2:0 u drugom setu, a protivnik vratio brejk u naredna dva pokušaja (bez obzira da li je dobio ili ne taj set na kraju)?
                      Sany?
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Koliko znam samo za BL osvojene i spasene.
                        No, verovatno kolega ima neku doskocicu u vezi retorickog pitanja Olja
                        Similis simili gaudet

                        Comment


                        • Do završnog Mastersa WTF ostalo je nešto više od mesec dana, a u igri je tričavih 3.500 poena, koje brani, naravno ....
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Do vrhunske forme, mora jos povecati % prvog i poene osvojene iza njega, ostalo je na zadovoljavajucem nivou uz moguca poboljsanja, pojavice se nadamo se i ta BH paralela ili mozda skracena dijagonala danas je imao par bas dobrih skracenih d.
                            Problem je koji ce turnir od predstojecih propustiti, nadam se da to nece biti WTF
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Najlogičnije bi mi bilo da propusti Pariz, ali opet to ne zavisi od njega već od bebe
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • highlights



                                ...

                                Nema propustanja, beba ce se roditi tacno u pauzi

                                Comment

                                Working...
                                X