Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ostarilo se pa se postalo zaboravno.
    Br. 1 #proknjizeno
    WTF #proknjizeno
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      U pravu si .... jeste ovo dvosmisleno zvucalo, ali veruj mi nisam imao nameru da tako bude ni malo nije trebao da bude maliciozan nipodostavajuci i sarkastican post.... a vuce malo priznajem
      SRY
      Ma daj, Sandu, zar stvarno mislis da treba da objasnjavas
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Pokvaren Nole, gadja sudiju- bar da ga pogodi


        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Ma daj, Sandu, zar stvarno mislis da treba da objasnjavas
          Tebi ne, ali za neke nisam bas siguran ....
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Po tradiciji Nole delio čokladice na kraju uspešne sezone... kaže gluten free



            Last edited by miloolja; 16-11-14, 20:41.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Ovaj ne odigran mec ce se "zaboraviti" ali ostace da je Novak London 2014 = sabio,satrao.
              Eto!

              Sad` lepo na odmor, kao izraziti sampion, kao covek koji je uradio krupne stvari u privatnom zivotu a da to tenis nije osetio-cak si drzao sve pod kontrolom.
              Sto je cudnije losije si delovao na terenu kada si zaprosio Jelenu i kada ste planirali sta dalje... a ne kada se to sve odigravalo
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Odlicna sezona, prvo mesto na kraju godine, zasluzeno, vrhunski uspeh. Da nije bilo usudicu se da kazem tri glupa poraza na slemovima mogla je ovo biti sezona iz snova.
                Bravo Novace, samo tako nastavi .... !!!!!
                Vrlo losa sezona, upravo zbog tri glupa poraza na Slemovima. Sva tri meca je treba pa cak i morao dobiti. Valjda bude bolje naredne godine.
                Last edited by NI; 16-11-14, 20:44.

                Comment


                • sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Vrlo losa sezona, upravo zbog tri glupa poraza na Slemovima. Sva tri meca je treba pa cak i morao dobiti. Valjda bude bolje naredne godine.
                    Ni onda se postavlja pitanje ko je imao bolju sezonu, ok to ne mora da bude bitno ali opet dosta je Novak uradio kad se pogleda celokupna godina i desavanja u njegovom zivotu.
                    Sledeca me zanima.

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                    Comment


                    • [VINE]O5IWLwWv75W[/VINE]
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by NI View Post
                        Vrlo losa sezona,.
                        prestrogo.
                        sezona nisu samo slemovi.. ali i da je tako, znam neke koji onako izvojevan vimbldon ne bi mijenjali za ostala tri zajedno ;]
                        proljacna americka masters turneja sjajna, ljetnja ocajna. kraj godine odlican, pogotovo sto su provejavale sumnje kako ce se na terenu pokazati kao novopeceni tata
                        Last edited by cssr; 16-11-14, 21:18.

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          Ni onda se postavlja pitanje ko je imao bolju sezonu, ok to ne mora da bude bitno ali opet dosta je Novak uradio kad se pogleda celokupna godina i desavanja u njegovom zivotu.
                          Sledeca me zanima.
                          cacanin,

                          Novak je ove godine bio u prajmu. Rafa je bio losiji nego obicno. Federer ima 33 godine a novi ipak nisu klasa. Dobro, imao je onaj problem sa zglobom. Srecom, to je sanirao. Sigurno su privatniproblemi doprinijeli. Ali pazi, 3 od 4 GS je on olako izgubio. Nije pruzio sto je mogao. Doci ce vrijeme kad objektivno nece moci osvojiti GS. Ali ndajmo se da ce naredne godine imati istu igracku superiornost i bolju relizaciju.

                          Originally posted by cssr View Post
                          prestrogo.
                          sezona nisu samo slemovi.. ali i da je tako, znam neke koji onako izvojevan vimbldon ne bi mijenjali za ostala tri zajedno ;]
                          proljacna americka masters turneja sjajna, ljetnja ocajna. kraj godine odlican, pogotovo sto su provejavale sumnje kako ce se pokazati na terenu kao novopeceni tata
                          Nije blago. Ali vidis li sto je napravio od dva osvajaca slema? Pa cak i Nishikorija, koji mu je izrazito neugodan. Novak je dostigao nivo kad se skoro iskljucivo slemovi broje. Broji se i WTF i Olimpijada, ostalo sa mozda izuzetkom Sinsinatija je rutina. On je vec cetiri godine po difaultu najbolji a samo 6 selmova. Vremena nema za cekanje.
                          Last edited by NI; 16-11-14, 21:21.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Vrlo losa sezona, upravo zbog tri glupa poraza na Slemovima. Sva tri meca je treba pa cak i morao dobiti. Valjda bude bolje naredne godine.
                            Po meni, vrlodobra, uzeo W, pisali su mnogi posle toga, sta osvoji do kraja sezone-bonus
                            Na kraju, dobar bonus za Noleta, a ja kao navijac zadovoljna(volela bih da je uzeo USO, ali sbbkbb)
                            Zeleo je i stalo mu je da bude prvi na kraju godine, ostvario svoj cilj, pa ako je Nole zadovoljan i ja sam kao njegov navijac
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Ai vidite te okice
                              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                cacanin,

                                Novak je ove godine bio u prajmu. Rafa je bio losiji nego obicno. Federer ima 33 godine a novi ipak nisu klasa. Dobro, imao je onaj problem sa zglobom. Srecom, to je sanirao. Sigurno su privatniproblemi doprinijeli. Ali pazi, 3 od 4 GS je on olako izgubio. Nije pruzio sto je mogao. Doci ce vrijeme kad objektivno nece moci osvojiti GS. Ali ndajmo se da ce naredne godine imati istu igracku superiornost i bolju relizaciju.
                                Znam NI tako je kako je ali ne vredi ne mogu da ga osudjujem, ON JE NAS Novak, zavrsio je spektakularno sezonu iako je vecina sumljala u to.
                                Vimbli, Pariz i London su mi kao 2 GS-a minimum jer posle svadbe i rodjenja sina znajuci kakav je Novak privatno...

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X