Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak pobeg'o u planinu. Stari srpski obicaj.
    It is not the violence that sets a man apart.
    It's the distance he's prepared to go.

    Comment


    • Originally posted by apacrow View Post
      Novak pobeg'o u planinu. Stari srpski obicaj.
      у хајдуке?

      Last edited by Žika; 29-01-14, 18:41.
      sigpic

      Comment


      • takticko povlacenje.
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Rerezentaciju Srbije ne čini samo Novak
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Bez obzira igrao Novak ili ne ( a verujem da nece jer je tako jedino razumno) publika mora docekati svajcarsku bratiju onako kako jedino i dolikuje. Na noz, uz salvu zvizduka, u jednom opstem hejterskom raspolozenju da slucajni slem sampion i Federer znaju gde su dosli i da nisu bas omiljeni. U tom smislu, steta sto se ne igra u Nisu, juznjaci su dosta temperamentniji i nema sumnje da bi napravili atmosferu na ivici linca
            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

            Comment


            • Ma dolazi Novak, neće on da sedi skrštenih ruku. Makar to očekujem od njega, da mu dođe ljuti protivnik a on da se en pojavi, prosto nema šanse.

              Originally posted by Navras View Post
              U tom smislu, steta sto se ne igra u Nisu, juznjaci su dosta temperamentniji i nema sumnje da bi napravili atmosferu na ivici linca
              Last edited by Lord Aleksoni; 29-01-14, 18:12.

              Comment


              • Ne znam, imajuci u vidu Novakov mindset, ne bi me iznenadilo da dodje i odigra. Cak se ne bih iznenadio ni dubl kad bi igrao.. Sa druge strane, sigurno nece on sam doneti tu odluku, tako da je sve moguce.. iskreno ne znam sta bi bilo bolje.. deluje mi kao lose-lose situacija

                Originally posted by Navras View Post
                U tom smislu, steta sto se ne igra u Nisu, juznjaci su dosta temperamentniji i nema sumnje da bi napravili atmosferu na ivici linca
                Diskvalifikovali bi nas
                Last edited by p4p1; 29-01-14, 18:12.

                Comment


                • Originally posted by Duka View Post
                  Nole,pusti ti Petru,moras da igras!
                  Samo ti zezaj
                  a meni, samo da Nole ne nasedne,nek osvoje svajcarci najzad DC, samo na ovaj nacin i mogu
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Originally posted by Zika View Post
                    Шта Ноле да ради у Новом Саду кад долази легенда Феки? Сви ће доћи да виде Феки уживо на терену! Не знам да ли је икада долазио на ове просторе, ред би био да и наше ђевојке опаре очи уживо.. ту тенис неће никога да занима, само да се види Феки!!!
                    Svasta, koje djevojke i koje uzivanje za oci
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Ma situacija je win-win (tamo se čak i karte prodaju)...
                      Navijači mogu da naprave štimung u bilo kom smislu jedino ako igra Novak, sve ostalo pada u vodu, biće manji od makovog zrna, pogotovu od trenutka kada rezultat počne da se lomi.... da se igra u Čairu, možda bi bilo drugačije.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • A bas bi bila fora da u izlasku na teren nosi skije a da mu neko drugi nosi tenisku opremu.
                        I da se lepo presvuce i da ima onaj "Tigrov pogled" ka suprotnoj strani.
                        "More,ne gazite moje oranje"
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Publika u NS-u odavno nije pozorisna, sa lalinskim temperamentom. Može lako do pičvajza doći
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo kada je odbojka u pitanju i lokalni fudbalski timovi.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ova godina je Rogeru velika šansa da uzme i taj toliko željeni DC, nije čudo da se predomislio.
                              Neka ih.. sam Novak ih ne može dobiti i ne vidim zašto bi se cimao..
                              neka ženske vrište i padaju u nesvest u NS, mene nije briga..
                              Originally posted by gokara
                              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                              Comment


                              • Originally posted by jagodica View Post
                                Ova godina je Rogeru velika šansa da uzme i taj toliko željeni DC, nije čudo da se predomislio.
                                Neka ih.. sam Novak ih ne može dobiti i ne vidim zašto bi se cimao..
                                neka ženske vrište i padaju u nesvest u NS, mene nije briga..
                                ma od gledanja vajde nema Jagodice
                                parite oci,ali ne pipajte

                                Comment

                                Working...
                                X