Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    Pa nije ovo licna Novakova bitka, ne razumem zasto tako razmisljate Zar se nije dovoljno iscimao 2013.Neka igra Dusan imace priliku protiv veliikog "tate" da se kali, Ilija se mozda priseti W2008, i ostali momci, Janko neka ih podrzava sad je ionako u NS, treba ove svajcarce nadjacati u navijanju
    Ovo je izuzetak od pravila, došli su na njegov teren, ajd osvajač AO... koji ga je pri tome izbacio u 1/4f ... pa ok.. ali ovo sa Fedom je ...hm, hm.... doživljavam kao bačenu rukavicu.
    Teško da će navijači ikoga nadjačati pogotovu ako ne igra Novak.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • http://mondo.rs/a657118/Sport/Tenis/...aje-ovako.html
      sigpic

      Comment


      • Vladane , Olja ubedili ste me ... sportski sam napaljen.
        Nole opleti ove po oranju.
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Ne sme on da uznemirava Novaka,kakav telefon ili kucanje na vrata... on samo peskire dodaje.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Ma da.. ko zna možda se psihički i spemao i pre nego što je Role došao... držati sve u tajnosti do zadnjeg momenta
            Nego do kada je krajnji rok?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sat vremena prije zrijeba
              sigpic

              Comment


              • Pesma
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by skeptik View Post
                  Pobedio je on Berdiha i Stepaneka i ... Rodja i Stan su za klasu bolji teniseri od Ceha ali po meni Novak uopste nije favorit u tim mecevima jer on mentalno nije spreman za DC. Pobediti bi bilo super ali sta ako izgubi ili ti tu opciju iskljucujes. Cak i ako pobedi oba meca mi ovaj dvoboj gubimo pa sto onda da se trudi. Srce kaze da, glava ne. Nek sam odluci.
                  Bolje necasno povlacenje nego castan poraz.

                  Nema Novak ovde sta da profitira niti moze da dobije ovu bitku. Nije mogao ni protiv Ceha, nece moci ni sad, a poraz ce biti jos bolniji. Ako je dovoljno mudar zna sta mu je ciniti.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Originally posted by Petra View Post
                    Ovo je namerna provokacija. Cekali su do poslednjeg momenta da vide hoce li Nole igrati( tj. da li ce se predomisliti), i onda odjednom Fed odlucuje da igra, a godinama ga DC nije interesovao
                    Dosli su da se izivljavaju sad kad ni Nole ni Tipsa ni Viktor ne igraju, bedno da bednije ne moze biti.Bas su junacine, treba to umeti
                    Nole nikako ne treba da igra, on je toliko igrao za svoju zemlju, da nema sta i kome da se opravdava!!!
                    Ni pod razno Nole ne treba da igra, sad pogotovu, bacili su mu kao rukavicu kukavci, nadajuci se da ce zaigrati a nema Tipse, Viktora, stvarno nemam reci koliko je to nisko
                    Nek Nole skija i kulira, a oni nek igraju, narocito Fed(odjednom je zeljan da igra za svoju zemlju), ajde Vavrinka uvek igra i godinama moli Feda da igra, njemu svaka cast, a ovaj sad nasao da izigrava nekog heroja i kao stalo mu je do reprezentacije, ma ajte molim vas
                    Federeru ovakve igrice nisu strane , cak sta vise, kada se setim kako ga je optuzivao da je folirao u pobedi protiv Wawrinke u DC2006, btw Novak sa 19 godina dobija taj cuveni mec u 5 setova
                    Sada prilika, visestruka, da se pokaze pred svajcarskom javnoscu i Stanislasom, a nikad laksa prilika ,sem mozda protiv Kazahstana za prolaz dalje u Dc.
                    Bila bih iznenadjena kada bi Novak naseo na sve ovo.
                    Similis simili gaudet

                    Comment


                    • Obojica sigurno nisu u najboljem staju i vjerovatno je da ako Novak ne dodje jedan odmara u petak. Dolazak Novaka moze obojicu da sjebe jer ce mozda morati sva tri dana na teren. Dovoljno je da ih dobije u singlu, objasni neke stvari pa neka oni provociraju do sjutra.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ima vremena za odmor, ovo je bas prilika da se digne i bude nikada bolji i to kao odgovor na otvorenu provokaciju.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Originally posted by Maxx-a View Post
                          Federeru ovakve igrice nisu strane , cak sta vise, kada se setim kako ga je optuzivao da je folirao u pobedi protiv Wawrinke u DC2006, btw Novak sa 19 godina dobija taj cuveni mec u 5 setova
                          Sada prilika, visestruka, da se pokaze pred svajcarskom javnoscu i Stanislasom, a nikad laksa prilika ,sem mozda protiv Kazahstana za prolaz dalje u Dc.
                          Bila bih iznenadjena kada bi Novak naseo na sve ovo.
                          Zna igrice lisac stari, pa se junaci nad oslabljenom nasom reprezentacijom i Kazahstanom-stvarno igra samo kad je siguran da pobedjuje, koji ego
                          Dolazi sad veliki tata da se sepuri(kad se zreb otvorio), joj zemljo otvori se, treba imati stomak za ovakve a i podeblji obraz
                          Uff, samo da Nole ne nasedne!!!
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Novak mora igrati i tacka! Ovo je nesto posebno,ovo je vrsta vanrednog stanja Prosto,mora promijeniti odluku.


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovo je više od igre
                              Spoiler
                              sigpic

                              Comment


                              • U šta sad ovo bi, dođem i imam šta da vidim, Fed u NS otkud sad ovo odjednom, jel se ovo neko šali, jel on stvarno stigao?

                                Pitanje je sada šta će Novak da odluči, ja lično nisam za to da igra, mi ćemo svakako da izgubimo, velike patriote će sada da budu glasnije nego ikada (ukoliko Novak ne bude igrao) ovo je sada totalno glupa situacija, baš me zanima šta će Novak na kraju da odluči. Jel se sastav tima još uvijek može mijenjati?
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X