Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vanja #66 View Post
    Da nisi malo cackala igru od kilometraze?

    U, ne, skontao sam - havarisan je, zato ga menjas. Pa da, sve se uklapa, narocito posle ovog meca.
    Beži tamo jezik pregrizo...
    Nego mnogi imaju drugačiju sliku, pa reko... ma ne to je do kablovske objasnio pecaroš pre neki dan.

    Saću da ih zovem.. mislim nije mi prvi put.
    Last edited by miloolja; 07-09-13, 22:54.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ko zna, mozda je tebi vlaga stvarno uhvatila malo kablove... Mada, bilo je suvo ovih dana. Doduse, ako komsija ne odrzava kupatilo i prepunio je kadu pre neki dan, proslo je to kroz zidove i do kablova...

      Comment


      • Ma neeeee, nema gore komšija iznad ove sobe.... kablovska.. evo zvala ih i duboko se izvinjavaju, rekli ovog meseca džabe preplata.
        Nego sve se nešto mislim kako ćemo Fladan, loli, N.Pavlovic (ko je to?) i ja profitirati... samo nas četvoro je reklo N.Đoković osvaja!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Samo vi profitirajte, mi ostali se ne bunimo...

          Comment


          • Evo ga. Ali kakav glas ima komentator, kao neki transformers
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Kao da kaže... leeeeeleeeeeeeeeeee!

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Evo ga. Ali kakav glas ima komentator, kao neki transformers
                optimus prajm

                Comment


                • Wade.. to su te http://www.ebay.com/itm/ADIDAS-2013-...item46128de6ee

                  Last edited by miloolja; 08-09-13, 00:29.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kako su brutalne patike..:S

                    Protiv Rafaela u crvenoj majici i pobeda zagarantovana.:S
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by AIRBORNE View Post
                      Kao navijac sam pobedom preeeeezadooovoooljan i to je sve,na zalost!
                      Neke stvari ne mogu sebi da objasnim:
                      Da li Novak za svaki mec priprema taktiku (trebalo bi) sa svojim strucnim stabom ili
                      samo izadje u fazonu "Ma bice sve OK". Ne, ne raumem...
                      Drugo/trece kolo GS,izivljava se nad nejakima,radi sve sto treba da radi u "ozbiljnim mecevima" i kada taj mec dodje e onda izmislja toplu vodu.
                      Ne,bas me zivo zanima kako on to razmislja.Onog jadnog Logronjesa je nalupao i nasetao da covek nije osecao noge al` zato sa Vavrinkom igra tako sto coveka minimalno seta i ocekuje da ce nesto samo od sebe doci.
                      Bas sam popizdio.
                      Samo mogu da ti kažem da te razumem potpuno, ali ne znam šta da ti pametno odgovorim.
                      Sigurna sam da ne izlazi na teren bez plana, iako tako izgleda, sigurna sam da mu niko ne govori da igra mlako, da se brani ili igra defanzivno, ali on to sve često radi.
                      Naravno ne može Stan da se meri ni sa jednim prethodnim protivnikom do sada na USO, i on se tu dosta pitao, ali puno i grešio i poklanjao, slabo servirao, a opet to Novak sa druge strane nije koristio.
                      Tako je to ove godine. Sve nešto mislim da je u pitanju slabija forma i da je to razlog, jednostavno mu ne ide kako bi hteo, što je i rekao nešto slično kod Matsa posle meča. A iz svega prethodno proističe ono najvažnije... nedostaje samopouzdanje, to je pogotovu uočljivo u delu igre, kada jednostavno mora da preuzme inicijativu i reši poen, a on to ne čini.
                      Mislim da bi ga kontinuitet pobeda i pre svega osvajanja trofeja dovelo u red, ali isto tako nisam ni ja daleko od mišljenja da možda ode na poduži odmor. No, najvažnije kako se on oseća pre svega na terenu i šta mu tenis trenutno znači. Iz svega prikazanog do sada na USO, što se ovog aspekta tiče.. borio se, nije bio malodušan i nije širio oko sebe osećaj nemoći.
                      Ne znam kakva mu je situacija u štabu, ali nekako ne deluje idilično, pogotovu kada nudi reket (ne znam kome) u stilu... "ako znaš bolje izvoli".

                      Pobeda na USO bi učinila veliku stvar pre svega za smopouzdanje, jer bi time ne samo osvojio još jedan GS, već i prekinuo niz i zahuktalost najvećeg protivnika.

                      Cestitke Nole. Prvi pravi test, nije bio lak mec, kakvi su tvoji utisci?
                      Pre svega, cestitao bi Vavrinki na izuzetnoj borbi i igri danas. Bio je dosta agresivan i igrao je lepsi tenis. Ja sam pokusavao da se snadjem, da pronadjem igru i da u bitnim trenutcima i da ostanem jak i verujem da mogu da pobedim. I to se i desilo. Ako uporedimo ovo sa mojim igrom sve do polufinala, verovatno nije ni 50% onoga sto mogu, ali bio sam nervozan na pocetku. Znao sam da me ocekuje tezak izazov i protivnik koji je u odlicnoj formi, verovatno sam osecao malo stegnutosti i nisam prolazio kroz loptu kako je trebalo. I ruznom igrom se nekada mora pozabaviti i prihvatiti takav dan, dolaze takvi dana pogotovo ovako kasno na turniru. Najbitnije je da sam pobedio i ostao samouveren.

                      Ovakav mec kad ne ide tenis najbolje svakako moze da izvuce puno pozitivnih stvari pred finale?
                      Ja mislim da ce mi psihicki ovo dosta dobro doci za finale u pripremi. Nisam imao veci izazov pre ovog meca, izgubio sam samo jedan set. Osecao sam ranije da sam dominirao nad protovnicima do sada. Medjutim danas sam imao izuzetnog protivnika koji je igrao cvrsto i pravio dosta vinera i setao me po terenu, morao sam da dam sve od sebe da ostanem borben do kraja i to mi je donelo pobedu. Ovo nije prvi put da mi se desava, i sto se kaze pobedi se ne gleda u zube, i idemo sad dalje.

                      Na zadnjih nekoliko grend slemova, na polufinalima obicno gubis prvi set. Da li mislis da moras da nadjes resenje za to, i da li mislis da to ima uticaja na to kako se fizicki osecas?
                      Veruj mi da ja pokusavam da dobijem taj prvi set. Dosta je tenzije, ima tu dosta faktora koji ljudi ne vide kad gledaju mec preko televizije. Imam neophodno iskustvo kad igram na velikoj sceni protiv najvecih rivala, to mi trebalo da mi pomogne. Znam sta trebam da radim, da budem agresivan i da igram onako kako znam, sto me je dovelo na to da budem prvi reket sveta. Ja to pokusavam ali nije to uvek lako. Ovo je psihicka igra i velika borba.

                      Sta mislis o Nadalu, u cemu je on najvise napredovao u igri na tvrdoj podlozi?
                      Kad je ovde osvojio 2010 igrali smo u finalu i mislim da je igrao izuzetno dobro, dobro je servirao. Sada mozda ne servira toliko jako ali servis dosta dobro plasira i koristi ga jer zna da ima vrlo jak drugi udarac. Mislim da je vrlo dobar na returnu, sto me je iznenadilo u Montrealu kad smo igrali. I sam je izjavio da kad igra protiv mene na tvrdoj podlozi, treba da bude agresivniji i da mu je to taktika. To i ocekujem protiv njega.
                      http://blog.b92.net/text/22899/Subot...ericku-titulu/
                      Last edited by miloolja; 08-09-13, 01:18.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Blago vama kada imate tako moćne televizore, ja moj veeeeeeeeliki 40'' platila.... .... a ne valja niš'.
                        Spoiler

                        Hoće neko da mu poklonim?

                        Nije do televizora nego do kablovske,tacnije signala koji primas.Uzmi SBB super HD mix paket i resices problem.Tu imas eurosportove i sve sport klubove HD

                        Comment


                        • Ne sumnjam da ova pobeda nece sluziti kao veliki podstrek Novaku za finale,ali isto toliko ce ga ograniciti u tom mecu.Fizicki je totalno iscedjen,a u dugim razmenama gubi brzo dah,a njih ce u finalu biti cesto.Nadam se da ce izaci na teren i da grize kao nikada do sada,da nece da izadje kao da ga je neko naterao na to.Nadam se da nece pasti rani brejk sto ce i znaciti gubitak prvog seta,ali oept mislim da Novak trenutno nikako nije dorastao ovom Nadalu.Nestale su Bh paralele,nema ih od meca sa Fererom u Australiji.Bh je presudan u njegovim mecevima sa NAdalom i to ce biti ono najbitnije.Meni ce sve osim 3-1 ili 3-0 za Spanca biti ogromno iznenadjenje,ali NADAM SE DA GRESIM i da ce Novak da me demantuje sa savrsenom igrom i sa hladnom glavom.

                          Comment


                          • Originally posted by Bokimajsta View Post
                            Nije do televizora nego do kablovske,tacnije signala koji primas.Uzmi SBB super HD mix paket i resices problem.Tu imas eurosportove i sve sport klubove HD
                            Jel si ozbiljan?
                            Sve je u najboljem redu i sa TVom i sa SBBom ... već je ovde interna šala da jedni "imaju" jednu sliku gde Novak igra dobro, lepo pobeđuje i oni hvale, a drugi "imaju" malo drugačiju sliku jer kritikuju, kude i nisu zadovoljni.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Čega 300 000 Vanja?
                              Philips, a najveća caka FOS (ili PMR) mu je 400 Hz
                              Nista bez 800Hz osvezenja ima dobar samsung kosta samo 1800e D8000 LED ili 46Es8000 3D LED 46 inca

                              Comment


                              • http://www.youtube.com/watch?v=aWYHOlTVmUo

                                Comment

                                Working...
                                X