Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bokimajsta View Post
    Al dzabe sve to isao sam mu veceras imam ga u prijateljima i njega i ceo tim kad on kaze znam ja sve to al pritisak je velik u glavi zato sto ga muci 300 drugih obaveza van tenisa.Kaze Srbija puno trazi od njega i to mu je najveci pritisak
    Sta pricas ti koga imas u prijateljima,ko ima pritisak?
    Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
    sigpic

    Comment


    • Fejsbljak...

      Comment


      • Samo sto manje izlazaka na mrezu tu jos mora da radi probijaju ga ko kako stigne..Nek se drzi osnovne i nek salje duboke precizne lopte a ne cisto prebacivanje onda nema sanse.Mora bii agresivan stalno jer ce i Nadal biti ne sme bii defanzivan uopste svi znamo kako se zavrsilo u Montrealu... #AJMOOO #NOLE!
        Iskustvo je suština,poenta,vrlina ;)
        sigpic

        Comment


        • Samo je RG imao 4 vezana finala UO.. Veliki Pete je imao 2 mala prekida..
          Rezultat za poštovanje..
          Patike su ludnica.. Još da živimo u "normalnoj" zemlji i da se mogu kupiti..
          Finale je mogućnost da Novak svima pokaže šta i koliko može..
          Srećno ljudino!

          Sa B92.net
          Biće to 37. međusobni duel dva velika šampiona, jedan više nego što su odigrali Ivan Lendl i Džon Mekinro.

          Da je ovo možda i najveće rivalstvo u istoriji tenisa govore i činjenice – biće ovo 11. duela Nadala i Đokovića na Gren slem turnirima i čak šesti u Gren slem finalima (3-2 za Đokovića).

          Samo su Federer i Nadal više puta igrali u finalima Gren slemova (8), ali čak ni njih dvojica nisu odigrali toliko mečeva na Gren slemovima (10).

          Loša stvar po Novaka je što Nadal vodi sa 7-3 u mečevima odigranim na Gren slemovima. Dobra je što su sve tri Đokovićeve pobede stigle u finalima (ukupno 8-8 u finalima).

          Neka tako bude i u ponedeljak u Njujorku...
          Last edited by Panchev9; 08-09-13, 09:43.

          Comment


          • Crvena majica + Novakovo šampionsko srce = nova titula na US Openu

            Ne znam zašto, ali nikada nisam ovoliko vjerovala da Novak uziam titulu kao sada. Ima mnogo nedostataka, ali svi ti nedostatici dolaze iz glave, on previše nervozno ulazi u meč, i svjestan je toga. Ne treba nešto previše filozofirat, Nadal jeste odličan, ali ovdje je Novak taj koji će da se pita za sve, realno gledano tako je. Ne može njega pobjediti Nadal, Novak je sam sebi najveći neprijatelj, i to smo već 1000 puta rekli. Ne salžem se sa tvrdnjama da Novak ne može fizički da isprati meč sa Nadalom, to neće predstavljati problem, mislim da Novak fizički ima dosta snage i energije, jeste da se izmorio sinoć ali ima dan pauze i dovoljno vremena da se odmori! Ne smatram da će eventualni poraz Novaka slomiti totalno, sjetimo se 2011, 7 uzastopnih poraza, ali Nadal je strpljivo čekao svoju priliku i iskoristio je, poraz bi Novaka razočarao to definitivno, ali bi ga i motivisao da zapne u završnici sezone. Sve u svemu očekuje nas jedan epski duel, odličan meč u najavi, dva velika šampiona, momci koji trenutno vladaju ovim sportom, Novak - Nadal epizoda 37, dosta izgubljenih živaca, izgrickanih noktiju, polomljenih stvari po kući, i na kraju horda zadovoljnih navijača. Na startu turnira rekla sam da vjerujem u Novakov trijumf i sada ostajem pri tome. Idemo Novače
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by nikola_bg View Post
              Ovo je pravi tv,a ne neke plazme i ostali bakraci
              samo sto nema sanse da mi npr. taj lik posalje preko bare tv.,pa da stigne do ponedeljka u Srbiju,cak ni brzom postom
              Nema veze,gledajuci ovaj klip,tj. tv,nekako mi se cini da mi raste vera u Noletovu pobedu,sve je do televizora ,kako mi nije bilo jasno
              Dakle,Nole uzima USO,ako ne daj Bozene uspe,kriv je televizor


              Edit
              Primorana da izmenim post,zbog jednog drugog posta
              Nole i pored svih mojih pesimistickih komentara stigao u finale,a ja zamislite to nisam ocekivala,kako se samo usudjujem da ne verujem u Noleta,da ga kritikujem kao njegov navijac
              Kako ce tv.ej raditi u ponedeljak sa sve kablovima -videcu,ali Nole ne sme da se kritikuje nikako,moze samo tv tj.slika kako je pojedinacno vidimo,a izgleda moramo svi isto da vidimo,da zazmurimo na neku realnost,izem ti demokraciju i sportki duh
              Sutra o Noletu,sad ce nasi kosarkasi
              Last edited by Pertla; 08-09-13, 14:54.
              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

              Comment


              • Evo ga
                http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=751213

                Jedno zapažanje u vezi sa Novakovim riternom – u važnim mečevima i na važnim poenima Đokoviću kao da je lakše da riternira na prvi servis, da reaguje instinktivno i refleksno, nego da ima drugi servis i previše vremena da razmišlja. Naravno, kada prvi servis protivnika nije baš perfetkan.
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Nece preteci prvu nedelju-cetvrtfinale puna kapa-polufinale u vr glave- tilt
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Jedno zapažanje u vezi sa Novakovim riternom – u važnim mečevima i na važnim poenima Đokoviću kao da je lakše da riternira na prvi servis, da reaguje instinktivno i refleksno, nego da ima drugi servis i previše vremena da razmišlja. Naravno, kada prvi servis protivnika nije baš perfetkan.
                    Apsolutno!

                    To je to nestrpljenje koje pokazuje u kljucnim trenutcima.

                    Comment


                    • IMG radi kao sat



                      sigpic

                      Comment


                      • Ne znam da li je neko postavo... Novakov intervju posle meča
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by Zile90 View Post
                            Umereno agresivna igra zahteva najvise kondicije i strpljenja,a to Novak trenutno nema.Ubedjen sam da ce da srlja na mrezu kao blesav i da pokusava da zavrsi poene brzo kao Conga.AKo mu bude ulazilo moze da uzme set ili dva,ali ako ne bude ulazilo bice debakl.
                            Ima kondicije ali nema snage, odnosno nije dovoljno fizicki jak. Inace se slazem, on ne moze tako da igra jer su mu udarci isuvise slabi i takvom igrom bi se vrlo brzo potrosio, a pitanje je da li bi ista napravio za to vreme. Ono juce sto je igrao bilo je iznudjeno, drugih opcija nije imao i uradio je jedino sto se moglo: da trci i vraca, pa ako prodje, prodje. Na srecu proslo je, sto je i najvaznije, mada se meni licno tenis sa 3 winnera po setu ic ne dopada ali on u ovom trenutku ne moze drugacije da igra iz gore navedenih razloga. Napad protiv Nadal bi bio ravan samoubistvu, plus bi takva igra mogla da rezultuje totalnim fizickim kolapsom, tako da ocekujem slicnu taktiku kao juce. Jos kad bi dunuo vetar...
                            Last edited by Navras 16950; 08-09-13, 22:40.
                            Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                            Comment


                            • Originally posted by Navras View Post
                              Ima kondicije ali nema snage, odnosno nije dovoljno fizicki jak. Inace se slazem, on ne moze tako da igra jer su mu udarci isuvise slabi i takvom igrom bi se vrlo brzo potrosio, a pitanje je da li bi ista napravio za to vreme. Ono juce sto je igrao bilo je iznudjeno, drugih opcija nije imao i uradio je jedino sto se moglo: da trci i vraca, pa ako prodje, prodje. Na srecu proslo je, sto je i najvaznije, mada se meni licno tenis sa 3 winnera po setu ic ne dopada ali on u ovom trenutku ne moze drugacije da igra iz gore navedenih razloga. Napad protiv Nadal bi bio ravan samoubistvu, plus bi takva igra mogla da rezultuje totalnim fizickim kolapsom, tako da ocekujem slicnu taktiku kao juce. Jos kad bi dunuo vetar...

                              Cemu sluzi teretana i proteini majku mu staru?

                              Comment


                              • Originally posted by Navras View Post
                                Ima kondicije ali nema snage, odnosno nije dovoljno fizicki jak. Inace se slazem, on ne moze tako da igra jer su mu udarci isuvise slabi i takvom igrom bi se vrlo brzo potrosio, a pitanje je da li bi ista napravio za to vreme. Ono juce sto je igrao bilo je iznudjeno, drugih opcija nije imao i uradio je jedino sto se moglo: da trci i vraca, pa ako prodje, prodje. Na srecu proslo je, sto je i najvaznije, mada se meni licno tenis sa 3 winnera po setu ic ne dopada ali on u ovom trenutku ne moze drugacije da igra iz gore navedenih razloga. Napad protiv Nadal bi bio ravan samoubistvu, plus bi takva igra mogla da rezultuje totalnim fizickim kolapsom, tako da ocekujem slicnu taktiku kao juce. Jos kad bi dunuo vetar...
                                Navras ume on brate da udari jako jos kako,ali nema hrabrosti da potegne kako treba.Cele god je odigrao 2 meca kako treba,a to su protiv Ferera na AO i Monte Karlo sa Nadalom.Sto se tice vetra nadam se da nece biti,iovako nema nikakve sanse,a tek tada bi bila jos veca agonija.

                                Comment

                                Working...
                                X