Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fenomenalno!

    Comment


    • Originally posted by Vanja #66 View Post
      Buraz, postoji nesto sto se zove ignore-lista... ;) Moj potpis dovoljno govori.
      Za njega mi nije resenje ignore, moram da ga spopadam i dosadjujem na svakom koraku

      3:2 za Novaka veceras da se ne lazemo onako brat bratu 3:2!
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Nista se ne mora, cak ni umreti... Smrt to uradi umesto tebe...

        Comment


        • Neprocenjivo!!!

          Comment


          • Odnosi se na pevanje Delija dok gledaju Noleta!

            Comment


            • Idemo bre!!!

              Spoiler
              13,trinaeste Novak pobedio


              samo za druga Pecarosa

              Comment



              • Jos malo,idemooo Noleeee
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Živci mi već rade, nervoza prisutra cijeli dan, smo neka konačno počne, pa šta bude! Idemooo Novače!!
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Red bi bio da obuce crvenu majicu

                    Comment


                    • Ja sam toliko smirena da me to vec brineslusam muziku,gledam kosarku,kacim Noletovu fotku sve misleci da ce to malo da me prodrma ali nista
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • Svi ćemo da ga bodrimo, iako ne bude sve onako kako priželjkujemo..
                        može?
                        Originally posted by gokara
                        Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                        Comment


                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Da drmnem ja jednu rakicu sada, na vreme... il da čekam?
                            Nemam ništa drugo.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Nole,borio si se koliko si mogao.
                              Ovaj poraz ce te dobro osvestiti,onda treniranje,pa u nove pobede.
                              Trebace vremena,ali ti to mozes,znam i verujem u tebe Noleeeee
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment

                              Working...
                              X