Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pametno.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Steta, ali valjda on zna najbolje.
      Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

      Comment


      • Odlicna odluka, prvo mjesto je ionako izgubljeno, svjestan je toga, a igranje tri nedelje zaredom prije DCa je nonsens.
        sigpic

        Comment


        • Sta znam, previse je to taktiziranja, a kad god je nesto taktizirao nije se dobro zavrsilo. Trebao je odigrati jako do kraja kad je vec u dobroj formi. Moguce da nema snage, ako je to u pitanju onda ok.
          Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

          Comment


          • I da rizikuje svjezinu za pocetak godine? Definitivno nije vrijedno. Ajde Valenciju je mozda i mogao irati, ali Basel niposto, em bi tesko dosao do titule, em bi se masu potrosio.
            sigpic

            Comment


            • Daleko je do pocetka sezone, a znas i sam da kad je Novak u pitanju nikakve dugorocne prognoze nisu moguce. Osim toga imao bi savim dovoljno vremena za odmor. Danas mu se igra, sutra je vec pitanje kakvi ce mu piroriteti biti, pa treba iskoristiti maksimalno dok postoji voljni momenat. Ali kazem opet, moguce da nema snage zaista i u tom slucaju je odluka skroz na mestu.
              Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

              Comment


              • Ipak je pametno postupio, dzabe bi se trosio. Neka, ima vremena za prvo mesto, nek se sad fokusira na WTF i DC.
                Last edited by Mr. Wolf; 16-10-13, 17:03.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Ideja da se konkurent malo potrosi u Bazelu i nije tako losa. Za Novaka je vaznije da uzme Pariz negoli Bazel i Valensiju zajedno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Je li odbio oba ili samo Valensiju?

                    Comment


                    • Samo Valenciju.
                      Basel ako ga oce morace velike pare da pljune, nemaju ih oni, ne vjerujem.
                      sigpic

                      Comment


                      • Onda pricekajmo do sutra. Ovo je meni malo licilo na dizanje cijene za Bazel.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Onda pricekajmo do sutra. Ovo je meni malo licilo na dizanje cijene za Bazel.

                          Siroti Svajcarci imaju do jutra vremena da sakupe milionce.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Onda pricekajmo do sutra. Ovo je meni malo licilo na dizanje cijene za Bazel.
                            Sve je moguće.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by NI View Post
                              abc kaze:



                              Da li neko zna da li la ilusión moze ista drugo da znaci osim iluzija?

                              Znaci iluzija ali ovo ti u prevodu ide ovako ''da odrzi iluziju da zavrsi godinu kao prvi na ATP listi''. Sada da li su oni to nesto hteli da pecnu Novaka ili sta vec ja ne znam .
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Ljut kao ris



                                Interesantan blog
                                Last edited by pecaros; 16-10-13, 19:26.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X