Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Ja nista ne nadjoh na teniskim portalima, sajtovima i MTFu o odustajanju, ustvari bas se malo prica o tome

    Vjerovatno u srijedu, mada ce imati protivnika, moze i sjutra, ali Nadal ce sjutra sa Koljom pretpostavljam posto je on jos juce zavrsio, tako da Novaka ocekujem u srijedu.
    Novak igra sjutra, a Rafa u srijedu ;)
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Još nekoliko fotki sa treninga







        sigpic

        Comment


        • Pogledajte i kazite sta mislite,bicu vam zahvalan dugo sam ga radio :-))))

          Comment










          • sigpic

            Comment


            • Naš Nole, kakvo je zadovoljstvo videti ga nasmejanog.
              Srećno majstore!


              TheZIX90 .... odličan posao. Možda su ti prelazi malo nagli i poslednji segment se možda naglo završava, ali u svakom slučaju, svaka čast.
              Last edited by miloolja; 08-05-12, 17:27.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Zixoviću,
                molto bene..
                A "dlaka u jajetu" je LeBron James.. ;) Ne ide u isti klip sa MJ.. Mada je to mišljenje jednog veterana..

                Comment


                • Pregurasmo ovo prvo kolo nekako

                  Bilje valjda lakše u narednom



                  sigpic

                  Comment


                  • Dobra treska je bila danas..

                    Apel Novaku: majstore pošalji te crvene patike vamo!!!

                    Comment


                    • Nole
                      Djokovic was left fuming over the condition of center court, which he said was different from the practice courts he trained on before the event.

                      ''To me that's not tennis. Either I come out with football shoes or I invite Chuck Norris to advise me how to play on this court,'' said Djokovic, who like Rafael Nadal has been critical of the new-look surface. ''Center court is impossible to move on. I hit five balls throughout the whole match. With everything else, I was just trying to keep the ball in the court.''

                      The defending champion was cruising until the second set when his 137th-ranked Spanish opponent broke for 2-1. Djokovic then made four straight unforced errors in his next service game - including two double faults - to go down 4-1.

                      Djokovic complained about the surface throughout, but managed to get his emotions in check and his game together to take a decisive 4-2 lead in the third set before sealing his 25th match win of the season.

                      ''When you slide on the red clay you have a feeling you can stop and recover from that step. But here, whatever you do ... you are always slipping,'' said Djokovic, who hit 20 winners to 24 unforced errors. ''Not a single player - not woman not man - I didn't hear anyone say 'I like blue clay.'''
                      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                      Comment


                      • Ja sam Olji rekao da ce Nole imati lepo zagrevanje danas ali nisam ocekivao da se onoliko ,,oznoji'' Idemo dalje ;)
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Drugari forumaši ispisaše sinoć, po ko zna koji put, na temama bliskim aktuelnom turniru gomilu strana o Novakovom ponašanju, tapkanju loptice bezbroj puta, govoru tela, psovkama, neprimerenom radovanju i još ponešto al' džaba im sve kad ne mogu da shvate jednu, po mojem mišljenju, najvažniju stvar a to je citiraću Olju - to sam negde videla i upamtila kao best ever pročitano na ovom forumu '' Sve što Novak uradi je gušt...'' Navijaču kojem srce hoće da stane kod drop shota na meč loptu ili na promašen smash svaki potez je gušt, svaki osmeh na terenu, aplauz protivniku za winner, komunikacija sa publikom, sudijama, tapkanje loptice, psovka, urlik.....sve je gušt!!! A šta tek reći za bh paralelu ili fh dijagonalu kod odlučujućeg poena za titulu

                          Ne znam koja je uopšte svrha poređenja sa ostalima, zato i pišem ovde ''kod kuće'', ako mene pitate ja sam ponosna na sve što je do sada urađeno pa iako ništa više ne osvoji našem velikom šampionu

                          Drago mi je što živim u vremenu u kojem on ostvaruje svoje najbolje rezultate i što mogu da se radujem njegovim uspesima, tugujem i podržavam ga u porazima i kad ne ide baš najbolje. Nek je on nama zdrav, sigurno će biti još mnogo dobrih mečeva i prilika de se borbi za titulu. A brojke, poređenja i ko je šta osvojio ostavimo za neko drugo vreme, kada dođe vreme za sabiranje - kad se završe karijere velikih majstora ove lepe igre

                          I dok čekamo narednog protivnika:







                          sigpic

                          Comment


                          • Juce Spanci aplaudiraju na duploj gresci Novaka kkakvi su ono ..uh ne znam kako da ih nazovem,odvratni spanci! a inace turnir u Madridu,koliko je pregrdan,necu ni da pisem,dok plava sljaka je druga prica!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X