Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts















  • Attached Files

    Comment


    • Zile,Novak ce osvojiti Madrid,mozda Rim,ali sigurno RG

      a


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Zile,Novak ce osvojiti Madrid,mozda Rim,ali sigurno RG

        a
        Brate iz tvojih usta u Bozije usi :-)))) Sada gledam ove slike sto je okacio Draza,nesto mi nije srecan an treningu,mada ima i slika kada se smeje.Ma boli njega uvce uziva on :-)))Sta li mu Monfis objasnjava majko mila :-))))))?

        Comment


        • Sta me zove Seoski Terminator, napisi Lukic, jebo te Seoski, znas!

          Jeste da Zile odlazi lagano u negativu posle poraza, opusteno, to je samo Zile. A voleo bih da iko gleda sa njim mec kad Novak igra, da jos gubi i da kaze nesto lose. Meni je najzanimljivije kad vidim kako se ne razumete ili mislite da je nov Zile u svetu tenisa, i da bas mozda i ne navija za Novaka, i onda mi haos smesno kad znam coveka i koliko on voli i obozava Novaka. Zile i ne kurci se da treniras borilacke vestine ceo zivot. Dovoljno je da kazes da treniras sa nindzom (i ako ne znaju ko je).

          Comment


          • Nole
            Znam da su se neki pitali šta moj novi logo predstavlja i kako smo ga izveli. Zbog toga sam sa mojim timom rešio da vam to vizuelno prezentujem. Nije bilo lako, i trebalo je vremena, jer smo svi želeli da moj logo bude jedinstven, poseban i simboličan, a složićete se - to i nije baš tako lak posao E pa evo ga, nadam se da vam se sviđa ;)
            Last edited by MiljanVR; 09-05-12, 23:35.
            http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

            Comment


            • Sjajno
              sigpic

              Comment


              • Nadam se sutra da ce Novak uci ozbiljno u mec i da ce manje da spinuje,jer se ne isplati na ovom turniru.Trebao bi Novak da dobije u dva tesna seta sutra,mada Wawrinka je opasan igrac kada se napali,a moze da ispadne i od Gabasvilija :-))))

                Comment


                • Au sunce ti kvota na Novaka cak 1.20 a na Wawrinku 4.A kada se setim samo finala Majamija.Kova tada na NOvaka 1.30 ,a na Mareja cak 3.60.Kladionice posle onog meca sa Traverom kao da je NOvak 10-ti na svetu.MOzda su i u pravu,mada prava kvota bi trebala da bude 1.05

                  Comment


                  • Izgleda da je kuknjava upalila...
                    Tignorov blog:
                    "Novak's diatribe appears to have helped. Tournament director Manolo Santana said today that the grounds crew worked on the courts until 4 A.M. this morning."
                    E bas lepo sto ce se nesto uraditi po tom pitanju.Stvarno mi je izgledao u predhodnom mecu kao da ne sme da da 100% sebe zbog takvog terena,aludirajuci na povredu.Nadam se da ce danas izgledati mnogo komotnije na terenu.Ne verujem da ce teren ne znam kako biti poboljsan,ali i sitnice su dovoljne...

                    Comment


                    • Originally posted by draza View Post
                      Izgleda da je kuknjava upalila...
                      Tignorov blog:

                      E bas lepo sto ce se nesto uraditi po tom pitanju.Stvarno mi je izgledao u predhodnom mecu kao da ne sme da da 100% sebe zbog takvog terena,aludirajuci na povredu.Nadam se da ce danas izgledati mnogo komotnije na terenu.Ne verujem da ce teren ne znam kako biti poboljsan,ali i sitnice su dovoljne...
                      Pa majku mu, bogate se na Federeru i Nadalu (uglavnom) zbog stare slave, a na njemu zbog trenutne... Jasta nego da ce da nesto ucine po tom pitanju!

                      Comment


                      • Nego promenio patike, da li zbog proklizavanja ili što ih je Panchev maznuo....



                        Last edited by miloolja; 11-05-12, 07:17.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment




                        • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment










                          • sigpic

                            Comment


                            • Ovo vec mnogo bolje izgleda.Forma je u usponu,tj privikavnje iliti prezivljavanje.Ne znam sta je bolje,da zapne,odustane...Ako se sastane sa Fed-om u polufinalu ovakvo kretanje nece piti vodu.Neka,nadamo se svi da je mozda nasao bolje patike,krampone..Danas sa Tipsom...Ne volim kada se sastaju nasi,nema mec onu car,i ja ne psujem,a to onda nije navijanje.U svakom slucaju neka pobedi bolji...

                              Last edited by draza; 11-05-12, 15:06.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Nego promenio patike, da li zbog proklizavanja ili što ih je Panchev maznuo....
                                Panchev, nisi mogao da izabers bolji trenutak za zlodelo takvih razmera!

                                Comment

                                Working...
                                X