Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bonomo View Post
    Znaci iluzija ali ovo ti u prevodu ide ovako ''da odrzi iluziju da zavrsi godinu kao prvi na ATP listi''. Sada da li su oni to nesto hteli da pecnu Novaka ili sta vec ja ne znam .
    Hvala Bonomo.

    Ja asm ga sa svojim minimalnim spanskim nekako tako i preveo. Naravno da peckaju Novaka. Zivi covjek u nadi.

    Comment


    • NI,

      slazem se da je odrastao, samo iznosim realno misljenje. Ja bih najradije voleo da odigrao Bazel, Pariz i London, pri tome 3 puta u finalima pokida Rafu, i onda osvoji DC!
      Ali to nije realno. Sto bi se cimao u Bazelu, pa onda tankovao u Parizu.

      A po meni prioriteti:

      1. Zdravlje
      2. DC
      3. London
      4. Pariz
      pa velika praznina, pa Broj 1

      Zato sto se ne goji prase pred Bozic.

      Da se nije upecao, imao bi velike sanse da bi dobio mec, a samim tim bi bodovna razlika bila totalno drugacija, cak i porazom u finalu. Tada bi Nole imao 1360 bodova vise od Rafe (Rafa bi sa SF imao 1280 bodova manje, a Nole sa F 480 bodova vise).
      Jos to se mozda moze i podvesti pod losu sreci i.t.d.

      Ali je on izgubio Broj 1 na mastersima na betonu.
      Osvojio je: M+IW+Mon.+Cin.= 990 bodova od mogucih 4.000 bodova

      Podloga gde je najbolji na turu!!!!!!!!!!!

      A sa 2 titule + 2 SF = 2.720 bodova, znaci skoro celih 2.000 bodova vise.
      E pa kad se tad nije cimao da trenira, nego suncao na plazi - sto kazu mleko je prosuto.
      IDEMO DALJE u OSVAJANJE PARIZA, LONDONA i DC !!!!!!!!!!!

      Comment


      • Iskreno, ne vidim poentu Basela sad... Ako ga odbije, zapravo - prihvati WC koji mu nije ni poslat, i nastavi da prica o #1 do kraja godina kao realnom cilju, salje poruku - Neka se ti, Rafice, preznojavaj da osvajas poencice, ja odmaram za najbitnije stvari i opet cu biti bolji od tebe na kraju. Treba uciniti da sto vise stvari zavisi od njega, ali ne treba srljati sad kad se tako lako moze preforsirati...

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Hvala Bonomo.

          Ja asm ga sa svojim minimalnim spanskim nekako tako i preveo. Naravno da peckaju Novaka. Zivi covjek u nadi.
          Nek peckaju ... . Dok traje pauza samo to i mogu. Kad krene igra... To je vec neka druga prica .

          Za mene je ovo ok. Da igra Pariz i London i DC. Da se drzi plana... Nema potrebe da igra ove manje turnire pa cak i ako postoji sansa da bude prvi na kraju godine.

          Sledeca sezona je biti ili ne biti za Novaka. Mislim na borbu sa Nadalom. To je jedno od najvecih rivalstva u istoriji tenisa sigurno. I definitivno je da ce sledeca godina biti presudna za njih dvojicu i njihovo rivalstvo.
          Last edited by Bonomo; 16-10-13, 20:29.
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • I meni je licno zao sto je odbio poziv za Valensiju ali verovatno se zaista cuva za Pariz, London I DC, ali kao sto rece ...

            [QUOTE=orao;1111260]

            Da se nije upecao, imao bi velike sanse da bi dobio mec ...
            [QUOTE]

            Molim te nemoj nas podsecati na tu mrezu na RG.

            [QUOTE=orao;1111260]

            E pa kad se tad nije cimao da trenira, nego suncao na plazi - sto kazu mleko je prosuto.
            [QUOTE]

            Bas tako.


            Molim drustvo da mi prevede ovaj deo sa spanskog:


            http://www.abc.es/deportes/tenis/201...310161148.html

            "Djokovic comentó a la organización que les daría una respuesta en breve, posiblemente el miércoles por la tarde. «Nos dijo que dependía de Shanghái y al proclamarse campeón se mantiene cerca de Nadal. Sabe que necesita puntos para aspirar a ser número uno otra vez, aunque ya lo ha sido más de cien semanas y no sé si le da tanta importancia. Pero la oportunidad está ahí»."

            Nisam razumela da li je to Novak rekao?

            Comment




            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • "Djokovic comentó a la organización que les daría una respuesta en breve, posiblemente el miércoles por la tarde. «Nos dijo que dependía de Shanghái y al proclamarse campeón se mantiene cerca de Nadal. Sabe que necesita puntos para aspirar a ser número uno otra vez, aunque ya lo ha sido más de cien semanas y no sé si le da tanta importancia. Pero la oportunidad está ahí»."

                Nisam razumela da li je to Novak rekao?[/QUOTE]

                Kazu ovako ''Djokovic je rekao organizatorima da ce im ubrzo dati odgovor, najverovatnije u sredu popodne. Rekao nam je kako to zavisi od Sangaja i ako postane sampion da ostane Nadalu blizu. Znate trebaju vam poeni da bi bili broj jedan opet, i ako je proslo sto nedelja i ne znam da li je to vise bitno ali prilika je tu''.

                E sad nemojte da me hvatate za rec posto ni meni neke stvari nisu jasne ali prevod bi trebao da bude ovakav...
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Zaista mi nije jasno zasto ne koristitie GT, pa bar je prevod sa spanskog na engleski ok

                  Djokovic told the organization that would give them an answer soon, possibly on Wednesday afternoon." We said it was up to Shanghai and to become champion Nadal stays close. Know you need points to aspire to be number one again , although it has been more than one hundred weeks and do not know if you give so much importance. But the opportunity is there. ""
                  sigpic

                  Comment


                  • Hvala na prevodu.

                    Comment


                    • Novak: I made an appearance in a documentary film about Belgrade, capital of Serbia. Premiere is this Saturday in Sava Centar, Belgrade. Hope you will have a chance to watch it and come and visit one day!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Spanci kazu da zvanican Novakov odgovor jos nije stigao.

                        http://tenis.as.com/tenis/2013/10/16...48_953318.html
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Vredi procitati
                          sigpic

                          Comment


                          • Znači, neće igrati ništa pre Pariza?
                            Tviteraši, jel' ima nekih vesti?
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Juce je samo napisao da ce se pojaviti u dokumentarnom filmu o Beogradu i to je to...

                              Ali o tome se ovde vec pisalo .
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Tviter se baš ustalasao za Valensiju, te demantovao, te nije...
                                Danas ništa novo...

                                A on uživa...

                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X