Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Boli, ali proci ce. Jedino se ne slazem u jednome. Ja ocekujem, jos pobjeda, jos turnira, jos GS-ova, jos nedjelja kao broj jedan. Ne zato sto sam sanjar, nego zato sto to objektivno Novak moze.

    Upravo tako,slazem se 100 posto sa ovim.Znaci ne da ocekujem,nego ce tako biti!!!Pa ljudi Novak je na RG i US imao Nadala na konopcima prosle godine,zar neko misli da je Novak Federer i da nece vise nikad pobediti Nadala na slemu? Pa taj je lud onda,bice jos i slemova i nedelja na broju 1,i ostalih titula i priznanja.

    Recite da sam lud,ali imam neki osecaj da ce ova sezona biti dobra za Novaka,koliko god to sad zvucalo smesno.Cak mislim da ce uzeti Nadalu RG ove godine!Novak je najopasniji kad se zainati.

    Comment


    • Originally posted by Gari NS View Post
      Upravo tako,slazem se 100 posto sa ovim.Znaci ne da ocekujem,nego ce tako biti!!!Pa ljudi Novak je na RG i US imao Nadala na konopcima prosle godine,zar neko misli da je Novak Federer i da nece vise nikad pobediti Nadala na slemu? Pa taj je lud onda,bice jos i slemova i nedelja na broju 1,i ostalih titula i priznanja.

      Recite da sam lud,ali imam neki osecaj da ce ova sezona biti dobra za Novaka,koliko god to sad zvucalo smesno.Cak mislim da ce uzeti Nadalu RG ove godine!Novak je najopasniji kad se zainati.
      Ma sve to stoji sto si napisao, ali ovaj poraz me je toliko dotukao, vrtoglavica me drmala onog dana, srce da iskoci, pozlilo mi -znaci toliki sok, ne znam ali mene je ovaj poraz strasno zaboleo.
      Moram sebe da utreniram da se ne nerviram, sve znam, sport je to, gubi se i dobija, ali Nole je svojom posebnoscu toliko prirastao srcu mnogima kao i meni, da se posle njegovih poraza, ne svakih posle danima osecam kao iscedjen limun, tuzna...eto,sta vise da napisem?
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • Evo sta ja uradim posle ovako hladnog tusa kao sto je ovo ispadanje od Wawrinke pustim ovaj video i raspolozenje se vrtoglavo popravi

        http://www.youtube.com/watch?v=qxZtjACmI8A

        Comment


        • Objavio je raspored do RG-a: Dubaji, IV, Majami, Monte Karlo, Madrid i Rim. Uobičajena tura.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • koje su sanse da Nole ove sezone preuzme prvo mesto?

            Ispisuje istoriju srpskog tenisa zlatnim slovima.

            Comment


            • Pa biće oko 5.000 bodova u minusu, ako Rafa osvoji AO... mislim da sigurno neću mnogo računicoom da se bavim od sada, ali Rafa generalno brani dosta, Novak je sada izgubio 1640, a vrlo je prosto, mora da pobeđuje i osvaja...

              http://live-tennis.eu/
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Kako koje su sanse? Mora da osvaja titule. Racunaj da su poceli ispocetka. Rafi niko ne garantuje da ce ostati na prvom mestu bez obzira sto ima 15 000 bodova, ako ne bude dobro igrao na RG I USO, ma da bi na W mogao jos vise da pobegne..

                Comment


                • Ne mogu baš reći da mi to prvo mjesto nije bitno, ali trenutno je bitnije da se Novak vrati na najbolji mogući način, sa dobrom igrom i pobjedama, želim da konačno ove godine uzme RG (ne znam zašto ali osjećam da će to da se desi baš ove godine) a prvo mjesto će da dođe kao nagrada za trud i rad
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Kaze Boca da se cuo s Novakom i da mu je ovaj rekao da je emotivno istrosen.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Johnny View Post
                      Kaze Boca da se cuo s Novakom i da mu je ovaj rekao da je emotivno istrosen.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • hvala vam na iscrpnim odgovorima, mada toliko i ja znam, ako pobedjuje sa turnira na turnir...moze

                        ipak cenim i tudja misljenja pozz svima
                        Ispisuje istoriju srpskog tenisa zlatnim slovima.

                        Comment


                        • Originally posted by AIRBORNE View Post
                          Nije ništa čudno, sve više podsjeća na svoju drugaricu

                          Comment


                          • Originally posted by okisha View Post
                            hvala vam na iscrpnim odgovorima, mada toliko i ja znam, ako pobedjuje sa turnira na turnir...moze

                            ipak cenim i tudja misljenja pozz svima

                            Pa to je jedini odgovor... da pobeđuje iz turnira u turnir, drugi način ne postoji, u velikom je zaostatku.
                            Mada mnogo je važnije da osvaja GS-ove, ali to smo već puno puta...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Johnny View Post
                              Kaze Boca da se cuo s Novakom i da mu je ovaj rekao da je emotivno istrosen.

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Petra View Post
                                Ma sve to stoji sto si napisao, ali ovaj poraz me je toliko dotukao, vrtoglavica me drmala onog dana, srce da iskoci, pozlilo mi -znaci toliki sok, ne znam ali mene je ovaj poraz strasno zaboleo.
                                Moram sebe da utreniram da se ne nerviram, sve znam, sport je to, gubi se i dobija, ali Nole je svojom posebnoscu toliko prirastao srcu mnogima kao i meni, da se posle njegovih poraza, ne svakih posle danima osecam kao iscedjen limun, tuzna...eto,sta vise da napisem?
                                Opusti se Petra, znam kroz sta prolazis, tako sam i ja pre nekoliko godina Kad god je Nole igrao neki mec protiv Rafe i Feda posto su to najuzbudljiviji mecevi za mene, ja sam se pred pocetak treso maltene i srce mi je radilo ubrzano. A ovo sad je bio sok za mene, ali sam se naviko na te stvari i brze se oporavljam kao navijac. Samo opusteno, bice dana za megdana

                                Comment

                                Working...
                                X