Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Dje sam to napisao? Rekoh da mislim da nema sanse da puca na Rogerov rekord, da moze uzeti jos 11, najvise sto moze da izvuce rekao bih je jos 8. Mada bih sa 10 bio prezadovoljan.
    A izvini ja sam te razumeo da mislis da uzima jos 2 slema i to je to... Pogresno sam te razumeo .

    Sve u svemu i moja predvidjanja su takva... 11 12 slema i to je to... Ali ako bude skoncentrisan samo na gs-ove ima sanse da i pretekne Rogera... Naravno glupo je pricati o tome ali ima sanse... Sam Rog je dokazao da nista nije nemoguce.
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Originally posted by Big Nole View Post
      Rafa bi 2011. god osvojio tri slema da nije postojala osoba x da ga zaustavi u finalu. Igrao je brdo finala i na mastersima i takodje bi se nakupio sile bozje da nije bilo osobe X.

      Roger bi s druge strane bio dominantan samo tako od 2008. na ovamo da nije bilo Novaka i Rafe. Kao sto je bio pre 2008.

      Tako da ne bih se ja bas slozio sa tobom, ako se prime meri rezultatima onda stvarno ni Nadal ni Federer nisu u prime-u jos od onda kada im je opala dominacija u odnosu na konkurenciju. Ali ovaj, ima tu ocigledna logicka poenta da prime nije samodovoljan. No da je ne objasnjavam.
      Ne mozes ti u 30. godina da budes blizu prime-a kao sto ni Novak nije bio u 20.Roger to ne moze zbog kretanja a Novak nije mogao dok nije psihicki sazreo..A Rafa je uvek igrao na snagu,zato je sada tu gde jeste..

      Comment


      • Originally posted by Vule_89 View Post
        Ne mozes ti u 30. godina da budes blizu prime-a
        Ferer?

        A da... njegova igra se ne zasniva na kretanju.

        Ajd nebitno.

        Comment


        • Da ali ne moze nikako da se kaze da je igrao losije nego u 2010 kada je osvojio 3 GS (Nadal) . Pa on je u periodu od RG2011 do RG2012 igrao svih pet GS finala. Nije on kriv sto je Novak pruzao takve nestvarne partije u to vreme pa je izgubio tri finala od njega (uzastopna). Da Novak nije bio na takvom nivou Nadal bi vezao PET UZASTOPNIH SLEMOVA (ej pet komada, niko ne moze cetiri da sveze - u skorije vreme od kada se slemovi igraju na tri razlicite podloge)... Toliko o Nadalovom prime-u
          Rodzer je u to vreme bio bolji-kompletniji teniser nego u periodu koji se zvanicno racuna za njegov prime. Jedina mana su godine, tj fizicka sprema koja je neznatno na slabijem nivou nego tada (neznatno - zbog Fedovog nacina igre, tj ne trosi se mnogo) ...
          Nemojte umanjivati Novakov uspeh .... nije u redu ni prema njemu a nije ni potkrepljeno kako treba ... prvenstveno je netacno
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment



          • Nole AS,samo ti serviraj i dalje tako redom po turnirimaako i ne bude 20 po mecu,zadovoljni i s petnaest
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Da ali ne moze nikako da se kaze da je igrao losije nego u 2010 kada je osvojio 3 GS (Nadal) . Pa on je u periodu od RG2011 do RG2012 igrao svih pet GS finala. Nije on kriv sto je Novak pruzao takve nestvarne partije u to vreme pa je izgubio tri finala od njega (uzastopna). Da Novak nije bio na takvom nivou Nadal bi vezao PET UZASTOPNIH SLEMOVA (ej pet komada, niko ne moze cetiri da sveze - u skorije vreme od kada se slemovi igraju na tri razlicite podloge)... Toliko o Nadalovom prime-u
              Rodzer je u to vreme bio bolji-kompletniji teniser nego u periodu koji se zvanicno racuna za njegov prime. Jedina mana su godine, tj fizicka sprema koja je neznatno na slabijem nivou nego tada (neznatno - zbog Fedovog nacina igre, tj ne trosi se mnogo) ...
              Nemojte umanjivati Novakov uspeh .... nije u redu ni prema njemu a nije ni potkrepljeno kako treba ... prvenstveno je netacno
              Daleko od toga da neko umanjuje Novakov uspeh,ali je cinjenica da se ne mogu uporediti najbolja vremena top 3. igraca.Prvo je bilo Roger ga je tukao dok je ovaj bio klinac,a sad kad ga Novak dobije razlog Rogerovog poraza nisu godine.Nebitno je to ko je igrao finala kad je Novak morao da dobije i jednog i drugog,da li ce prvo dobiti Rogera pa Rafu ili Rafu pa Rogera..Iako je Rafa uzeo poslednja tri slama u 2010. a Novak krenuo sa ovakvom igrom 2011. ipak Rafa nije na nivou na kakvom je bio ranije..

              Comment


              • Rafa je na Wu 2011. bio bolji nego ikad, takav FH i toliko vinera iz FHa ni na jednom Wu nije imao kao 2011.
                sigpic

                Comment


                • Gledaj celoukupnu godinu,Federer je isto prosle godine sjajno odigrao i W i OI a pre toga IW i Madrid..to samo pokazuje da ne moze u kontinuitetu pruzati odlicne partije..koje se ocekuju od nekoga ko igra najbolji tenis svog zivota..

                  Comment


                  • Nadal nikad nije mogao da odigra sezonu u istom ritmu. 2010. i 2011. su njegove najbolje sezone ako pricamo o konstantnosti. Da nije bilo Djokovica sad bi imao 14 Slamova, to je bar jasno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Sto se tice Nadala on je od RG 2010 do RG 2012 od 9 GS igrao finale na 8 i uzeo pet slemova (3 RG 1w i 1US) sa izzuzetkom AO 2011 gde se povredio i ispao od Ferera u 1/4. Znaci ja na takav niz gledam kao na jednu celinu - period u njegovoj karijeri koji se moze okarakterisati kao prime. A ne samo 2010 a 2011 i prva polovina 2012 se ne racuna jer se pojavio Ludi Novak. Nije Novak kriv sto su im se prime-ovi poklopili, da nisu Rafu ne bi niko mogao da zaustavi da u tom periodu od 9 GS uzme 8.... Prime nego sta je
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Evo i mene sa realnom prognozom GS samo sto cu ga podeliti kroz pojedinacne GS.Samo da zdravlje posluzi i bice nekako u ovim okvirima=
                        AO-Naredna 3 ,pokazalo se vec zadnjih nekoliko godina da se najlakse regenirise i pravice istoriju na AO ,eventualno jos 1 + =3 ili 4
                        RG-Jedini koji mu fali a ove godine su mu najvece sanse za osvajanje a narednih godina mnogo ce zavoisiti od Rafine forme 1+event.2=2 ili 3
                        W-Najnezgodnija podloga za Novaka i najverovatnije ako osvoji bar jos jedan trebalo bi biti zadovoljan mada mu je najdrazi = 1 ili max.2
                        USO-Najkonstantniji uspeh a najslabiji ucinak samo 1 titula i 4 poraza u finalima ali to ce se promeniti i bar izjednaciti skor na 4=4 jos bar 3
                        Suma sumaru minimum 8 u naredne 4 godine sto je 2 po sezoni verujem da je realno a sta ce se desiti to niko sa sigurnoscu nemoze tvrditi.

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Sve je ok Panchev samo Nadala nikada ne treba podcenjivati, taj ce jos malo sa slomljenom rukom igrati i neverovatan je borac, legenda tenisa u svakom slucaju. Zato ce i da koristi reket sa vise spina jer na taj nacin ce mozda manje snage morati da trosi.

                          Novak kao i Nadal svoje telo trosi veoma brzo. Rok trajanja do 29, 30 godina.
                          Samo sto Novak moze da promeni svoju igru a Nadal to ne moze. Vidi se da Djokovic radi mnogo na servisu i sve vise izlazi na mrezu u cilju manjeg trosenja energije.

                          Ja opet kazem 11
                          Obojica predvidjamo 11 GS-ova. Naravno to moze da se promijeni u obije strane.

                          Istina je da se Nole trosi ali manje od Rafe. Imaj u vidu da je Novak je strasno fleksibilan. Mislim da ce to usporiti njegovo trosenje. Osim toga cinini mi se da mi svi previdjamo Novakov potencijal kao dobrog servera sa dobrim napadom na mrezu!

                          Danas je treci mec za redom da nije izgubio servis. Protiv tri izvanredna returnera. Koliko je dao BP ukupno u tri meca? 5?

                          Comment













                          • NI, izvini, uvek mi je krivo kada upadnem u dobru diskusiju, ali ne mogu ovim lepim velikim fotkama da odolim.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Indigo
                              Kada kažem rival Nadal, mislim na nedovoljno spremnog( kao takvog ga ne vidim kao glavnog konkurenta ).. Želim mu svako dobro..

                              Sandugp: pozdrav druškane.. Tvoji postovi donose dozu realnosti na fan strani..

                              Comment

                              Working...
                              X