Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Otkad postoji Big4, tj. otkad je Marej zaseo na 4. mesto, odnos u slemovima je:

    Nadal 6
    Novak 5
    Federer 4
    Marej 1

    Ajd nek za pocetak prestigne Nadala u ovome, po mogucstvu ove godine.

    Comment


    • Ja mislim da ce zavrsiti negde u kategoriji Borga i trenutnog Nadala (mislim da ce Nadal stati na 13 ili 14). Znaci 10-12. Takodje, iako je mnogima ovde RG siguran, ja se nesto bojim da ce kroz silne muke proci da dodje do te titule.

      Comment


      • Originally posted by Bonomo View Post
        Vladane jedno pitanje. Zasto mislis da mu je maksimum jos dva slama ? Ja bas verujem da moze jos mnogo mnogo toga da postigne. Da predje barijeru od 10 slama to sigurno moze. Sve ovo ostalo moze da dodje nakon toga...
        Dje sam to napisao? Rekoh da mislim da nema sanse da puca na Rogerov rekord, da moze uzeti jos 11, najvise sto moze da izvuce rekao bih je jos 8. Mada bih sa 10 bio prezadovoljan.
        sigpic

        Comment


        • Pre svega neka ga zdravlje posluzi i da bude motivisan,a onda ce doci i GS-movi.
          Tesko je prognozirati,za pocetak volela bih da prvo upotpuni GS-move, neka uzme 1 godisnje,mozda 2,super.
          Nije u anketi ali volela bih i da uzme zlato na OI.
          Sve u svemu,mislim da 10 GS uzima ,eventualno 12,naravno da ne bih imala nista protiv da ih bude vise,cak sta vise
          Neko je napisao da tesko moze stici Federera,to jeste realnost,jer je ispustio 2 godine,da je tada uzeo bar 1 GS,ali super je i ovako. Nole je vec usao u legende belog sporta
          Last edited by Pertla; 01-02-13, 14:07.
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Ali Federer bi ladno imao 30ak GSova da se ova trojica nisu pojavila. Kao i bilo ko od njih.

            Meni zato ova Novakova dominacija od 2011. kada svi igraju blizu svog prime-a mnogo mila. Mozda je istorija nece ceniti koliko zasluzuje, ali Novakovi navijaci ce moci s pravom da kazu da je najbolji Novak najbolji od ostale najbolje cetvorke, prosto jer se konkretno dokazao.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              Pre 2011. godine, ja sam ocekivala od njega oko 4,5 slemova, ali sad ocekujem da ide do nekih 10-12, po meni je to sasvim realno.

              To je i neko moje predvidjanje,hvala na odgovoru.

              Comment


              • Jos dva USO-a, dva Wimbledona, dva RG-a i dva AO-a i dosta.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Merci beaucoup

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Big Nole View Post
                    Ali Federer bi ladno imao 30ak GSova da se ova trojica nisu pojavila. Kao i bilo ko od njih.

                    Meni zato ova Novakova dominacija od 2011. kada svi igraju blizu svog prime-a mnogo mila. Mozda je istorija nece ceniti koliko zasluzuje, ali Novakovi navijaci ce moci s pravom da kazu da je najbolji Novak najbolji od ostale najbolje cetvorke, prosto jer se konkretno dokazao.
                    Ni Rafa a ni Roger nisu ni blizu svog prime-a..

                    Comment


                    • Kao od šale.... iako smo strepeli, jer nisamo znali šta nas čeka... teren kakav je, pa drugačija vrsta posle mesec dana na australijskom vrelom Suncu i časovnoj zoni... ma šta reći... dominantan baš kako dolikuje No.1!
                      Bum-bum Nole!

                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Vule_89 View Post
                        Ni Rafa a ni Roger nisu ni blizu svog prime-a..
                        Sam Roger je nekoliko puta izjavio da je bolji teniser nego pre, sto znaci da nisu bili blizu svog primea, bili su bolji od tog nivoa.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Rutinska pobeda,a tek serviranje 20 asova A sutra idemo na pobedu u dublu,idemo Srbija!!!
                          Last edited by MiljanVR; 01-02-13, 19:39.
                          http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

                          Comment


                          • Originally posted by Vule_89 View Post
                            Ni Rafa a ni Roger nisu ni blizu svog prime-a..
                            Rafa bi 2011. god osvojio tri slema da nije postojala osoba x da ga zaustavi u finalu. Igrao je brdo finala i na mastersima i takodje bi se nakupio sile bozje da nije bilo osobe X.

                            Roger bi s druge strane bio dominantan samo tako od 2008. na ovamo da nije bilo Novaka i Rafe. Kao sto je bio pre 2008.

                            Tako da ne bih se ja bas slozio sa tobom, ako se prime meri rezultatima onda stvarno ni Nadal ni Federer nisu u prime-u jos od onda kada im je opala dominacija u odnosu na konkurenciju. Ali ovaj, ima tu ocigledna logicka poenta da prime nije samodovoljan. No da je ne objasnjavam.

                            Comment


                            • Odservira ovaj nas Sampras 20 aseva, dobi i zlatni gem i Merci boc...
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Kako je igrao ^^. Odlican je bio. Sljaka uzas... Nadam se da ce ovako servirati i na Pariskoj sljaci... Vreme je da padne taj RG bre...
                                sigpic

                                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                                Without error there can be no brilliancy.

                                Comment

                                Working...
                                X