Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    USO prosle godine stalno ponavljam, bas mi je tesko pao upravo zato sto je imao igru sve do finala,a onda potpuni raspad, na kakav je samo nacin izgubio prva dva seta.Naravno da u petom nije imao sanseNe potcenjujem Andy-a ali Cilic, Lopez, Berdych, Novak .. izgleda covek stvarno zna sa vetrom Berd nije mogao da servira ni da pogodi teren.
    Maxx-o ti isto ko i ja, USO necu nikad preboleti Trebalo bi vec da ih bude, 7
    Nema zime, Nole usavršava kako servis tako i mrežu ;) pa uopšte ne sumnjam da će dogurati do savršenstva što se igre po vetru tiče (tj sopstvene tvrdoglavosti) čak i sa zamagljenim sočivima
    Ipak Andy zasluženo, neću o njemu sad da me ne bi gadjali, ali po meni još će se njih dvojica mnogo ćerati, biće interesantno ;)
    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      banovacu ja njega, pa nece nigde dolaziti

      Bojana,mene zanima tvoje misljenje kao Fedovog navijaca o broju potencijalnih slemova za Noleta.Koje je tvoje misljenje koliko ce ih on imati?
      Pokusaj da budes realna i objektivna Hocu da cujem misljenje od nekog ko nije Novakov navijac,sto objektivnije moguce.Samo nemoj da kazes kako nece uzeti nista,vec ce sve Fed osvajati

      Comment


      • Originally posted by Navras View Post
        Ja sam misljenja da ce Novak ovu i narednu godinu igrati na maksimumu, sto bi zajedno sa dve prethodne cinilo 4 vrhunske godine i smatram da ce u tom periodu uveliko odrediti svoju tenisku zaostavstinu. Bice i posle toga velikih titula, ali nisam siguran da ce ih biti u toj meri. Dakle, period 2011-2014 je kljucan. To je ukupno 16 slemova, a ja bih bio prezadovoljan ukoliko bi on osvojio pola od toga. Za sada je od 9 odigranih uzeo 5, ostalo je jos 7 da se raspodeli i nije nerealno ocekivati da od toga njemu odu tri. Time bi dosao do cifre od devet ukupno i trebao bi mu samo jos jedan da dodje do dvocifrenog broja, sto bi bilo fantasticno dostignuce jer bi time usao u uzak krug ljudi, onih najvecih koje je tenis video. Ja verujem da moze do te brojke

        Ja imam slicno misljenje,ali ipak mislim da ce Novak ovu i naredne dve godine biti na vrhuncu,i da ce posle toga verovatno uslediti mali pad.On ce 2015 imati 28 godina i verujem da tada isto moze biti najbolji na svetu,pogotovo sto ne vidim neke mlade talente koji ce ga spreciti.Znaci do kraja 2015 sta osvoji od slemova,mislim da ce to biti otrpilike to,ali naravno verujem da i posle toga moze uzeti jos koji slem,ali bez neke velike dominacije.


        AO ce biti najveci favorit u narednih 4 godina realno,i nek uzme 2 jos,bice dobro.Us Open nije imao srece 4 finala,samo 1 titula,ali i tu verujem da moze makar jos 2 titule da uzme.Zatim dolazi Rolan Garos koji bi vec sigurno uzeo da nema Nadala.Ali posto je pitanje kakav ce spanac biti narednih godina,mislim da je i vise nego realno da Djokovic uzme 1 RG do kraja karijere.I na kraju Wimbldon...
        E tu ce biti najteze,po meni moze da se desi da ga vise nikad ne uzme,a moze da uzme i 2 barem ako mu se stvari poklope.Protiv Nadala ima igru na travi,protiv Federera ce biti stvarno tesko,ali tu ipak racunamo na Fedove godine I Marej ce biti opasan na travi...

        Dakle u nekom zbiru po meni bi trebalo da uzme jos 4-5 slemova,po 2 AO i US opena i jedan RG...Mislim da je to bas realno,a ako bude imao srece i poklope mu se neke stvari moze i vise od toga.Ocekujem cifru od 10-11 slemova,sve preko toga ce biti super,Federera nema sanse da stigne realno
        Last edited by Gari NS; 31-01-13, 23:08.

        Comment


        • E kada ga čujem ovakvog...
          Pa nažalost nisu išli na ruku nama i njegovom prešaltavanju na totalno drugačiju podlogu, što je i očekivano...ali kako pobogu to izgleda

          http://www.nieuwsblad.be/sportwereld...30131_00452783

          http://www.rtl.be/videos/video/431534.aspx
          Last edited by miloolja; 31-01-13, 23:17.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Meni najbitnije da se on ne povredi. Ako se sad povredi bas cu biti besan a pre svega tuzan. Znam da ima volju i zelju da igra za Srbiju ali u takvim uslovima... Idi begaj.
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • ma samo da on nama izadje iz ovih meceva zdrav , ali nadam se povoljnom ishodu i naravno pobedi Srbiji
              ali pre svega Novak da bude zdrav jer svi znamo kakvu su7 podlogu napravili Belgijanci ;)

              Comment


              • Vladane jedno pitanje. Zasto mislis da mu je maksimum jos dva slama ? Ja bas verujem da moze jos mnogo mnogo toga da postigne. Da predje barijeru od 10 slama to sigurno moze. Sve ovo ostalo moze da dodje nakon toga...
                sigpic

                Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                Without error there can be no brilliancy.

                Comment


                • Realno Novak nije smeo da dozvoli onoliku susu bez slema,dve god zaredom 2009-2010,ali dobro sta je tu je.Vidim da je svima ovde najvise zao Us Opena kao i meni.Meni je zao jer je to meni omiljeni slem, mislim da je Novak trebao da ima 3 titule do sada.2009 i 2010 stvarno nije mogao da osvoji tada su Rodzer i Rafa bili neverovatni,pogotovo Federer 2009,ali 2007 nije smeo da dozvoli one padove kada je servirao za setove.Meni iskreno najveca zal ostaje za Us Open-om i za Sinsinati,ali mislim da ce taj masters i uzeti do kraja karijere,a za Us Open vec nisam siguran.Sva ta prica o tome koliko on moze da osvoji do kraja karijere mi je debilna,jer to niko ne moze da zna.Sta ako osvoji 20 GS,a sta ako vise ne osvoji nijedan.Ne treba pricati o tome,jer to niko ne moze da zna.Svasta moze da se desi i da sve promeni.Jos jednom moram da spomenem,dusa me boli za Us Open zasluzio je titule 2007 i 2012,bas steta.

                  Comment


                  • Originally posted by Gari NS View Post
                    Bojana,mene zanima tvoje misljenje kao Fedovog navijaca o broju potencijalnih slemova za Noleta.Koje je tvoje misljenje koliko ce ih on imati?
                    Pokusaj da budes realna i objektivna Hocu da cujem misljenje od nekog ko nije Novakov navijac,sto objektivnije moguce.Samo nemoj da kazes kako nece uzeti nista,vec ce sve Fed osvajati
                    Pre 2011. godine, ja sam ocekivala od njega oko 4,5 slemova, ali sad ocekujem da ide do nekih 10-12, po meni je to sasvim realno.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sta god je bilo, dobro je bilo, a sta ce biti - dobro ce biti.
                      Svi koji verovase u Novaka, 2011-tu sa nevericom ispratise, malo njih vizionarstvom se pohvalise. Oni drugi se cudom nacudise i jos uvek u cudjenju ostadose.
                      Buducnost daleku predvideti, u staklene kugle gledati, pasuljom se sluziti, prorokom se naciniti, rabote su onostrane, a opet svakom od nas , u dubokom kutku uma zeljene, o saznanjima moguce desivim.
                      Daleke su godine buduce, iskusenja mnoga vrebaju, stoga bi buducnost bliza, laksa za prorokovanje bila.
                      Na dohvat ruke, godine prosle do Nole-slema je bilo, i bas taj korak nedostajuci veru u moguce pruza.
                      Zato bi godini ovoj, godina prosla mogla impuls dati i u osvajanje Zlatnog slema iskreno verovati.
                      Koliko slemova u godinama dalekim ce biti, misterija osta, ono sto je sigurno - bice ih dosta.


                      pecaros-stihoklepac
                      Last edited by pecaros; 01-02-13, 08:17.
                      sigpic

                      Comment


                      • Vidite ovu tabelu sa ofuicijekne ATP stranice:

                        http://www.atpworldtour.com/Reliabil...reer-List.aspx

                        Odnos pobjeda/poraza na GS-ovima.

                        1. Borg
                        2. Nadal
                        3. Federer
                        4. Lejver
                        5. Sampras
                        6. Djokovic
                        .
                        .
                        .

                        Svi ovi ispred Novaka imaju dvocifreni broj GS-ova a svi iza njega jednocifren.

                        To je jasan pokazatelj da je Novak na putu ka dvocifrenom broju. Ima taj tempo. I u ovom trenutku jos uvijek ubrzava.

                        Comment


                        • Originally posted by pecaros View Post
                          Mi Noleta volimo

                          Sta god je bilo, dobro je bilo,
                          a sta ce biti - dobro ce biti.
                          Svi koji u Novaka verovase,
                          2011-tu sa nevericom ispratise,
                          malo njih vizijom se pohvalise.
                          Oni drugi se cudom nacudise
                          i jos uvek u cudjenju ostadose.

                          Buducnost daleku predvideti,
                          u staklene kugle gledati,
                          te pasuljom se sluziti,
                          te prorokom se naciniti,
                          te rabote su onostrane,
                          a, opet, svakom od nas,
                          u dubokom kutku uma zeljene,
                          bivaju pravi mali spas.

                          Daleke su godine buduce,
                          iskusenja mnoga vrebace,
                          stoga bi buducnost skora,
                          za prorokovanje laksa biti mora.

                          Na dohvat ruke godine prosle Nole-slem bese,
                          i bas taj korak mali veru nasu za njega veze.
                          Zato bi godini ovoj, godina prosla mogla impuls dati
                          i u osvajanje Zlatnog slema moze se iskreno verovati.
                          Koliko njih ce u godinama dalekim biti - misterija osta,
                          a u jedno sigurni mozemo biti - bice ih dosta.


                          pecaros-stihoklepac
                          Sto bi rekao Gandalf - fix'd.

                          Salji ovo udruzenju pesnika, nemoj da ti neko oduzme slavu... ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Vanja #66 View Post
                            Sto bi rekao Gandalf - fix'd.

                            Salji ovo udruzenju pesnika, nemoj da ti neko oduzme slavu... ;)
                            Nema valjanog stihoklepca, bez valjanog kolektora

                            Od clana biblioteke, do clana udruzenja zvrljatora - o, zar se i to moze
                            sigpic

                            Comment


                            • Broj GS u riznici Đoković Novaka..
                              Realno, osvojiće ih sve u narednih nekoliko godina.. ;)
                              Bio sam zadovoljan sa jednim! Bio bih zadovoljan sa još jednim.. Verujem u ČUDO!
                              Novak ima sve preduslove da osvoji još mnogo i GS i Masters titula..

                              Od kojih stvari zavisi..
                              Na prvom mestu je zdravlje.. Tu je Novak po meni fenomen.. Jako dobro poznaje svoje telo zadnjih godina( kao i Federer ).. Igra ovu lepu igru kako mu odgovara.. Ako sve bude kako treba, ima Novak još nekoliko godina vrhunskog tenisa..

                              Zatim rivali.. Federer će još neko vreme čekati iza grma.. Mislim da je taj grm sve "manji i ređi".. U Nadalu sve manje vidim "pretnju"(pogotovo na GS i 3 dobijena seta).. I najbitniji u priči je Mari.. Ćeraće se u narednim godinama dobrano.. Pobedom u Melburnu ga je vratio unazad.. Kao navijač Novaka, verujem da će naredni meseci do W imati uticaj da mu opet u glavi bude ringišpil..
                              Neki novi igrač.. Koliko vidim od toga nema ništa.. Daj Bože da grešim , jer bi to i Novaka podiglo još više.. Uvek su se igrači na prvom mestu "poboljšavali" kada vide da im neki novi klinac skače za vratom.. Od ovih danas nema "vajde" ( jedino mi imamo koristi od "Vajde" )..

                              Dakle, svake godine će biti favorit na USO i AO.. I isto tako će uvek imati velike šanse za RG.. Ako bi ove godine osvojio RG, biće svašta u nastavku.. Wimbledon je nešto drugo.. Taj turnir može iznedriti teške mečeve po najbolje.. Dok god Federer bude držao reket u rukama, imam veliko poštovanje.. Marej će biti opasan.. I još nekoliko dobrih servis igrača.. Koji mogu imati svoj dan u finalu( ako do njega dođu )..

                              Neka smo mi živi i zdravi.. A Novak ljudina će znati da nas obraduje kao i do sada..
                              Uzdravlje..
                              I zdravi i veseli mi bili!

                              Comment


                              • Sve je ok Panchev samo Nadala nikada ne treba podcenjivati, taj ce jos malo sa slomljenom rukom igrati i neverovatan je borac, legenda tenisa u svakom slucaju. Zato ce i da koristi reket sa vise spina jer na taj nacin ce mozda manje snage morati da trosi.

                                Novak kao i Nadal svoje telo trosi veoma brzo. Rok trajanja do 29, 30 godina.
                                Samo sto Novak moze da promeni svoju igru a Nadal to ne moze. Vidi se da Djokovic radi mnogo na servisu i sve vise izlazi na mrezu u cilju manjeg trosenja energije.

                                Ja opet kazem 11
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X