Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Nije tačno, oni su među prvima počeli da testiraju vakcine, još početkom aprila 2020., a potom i među prvima počeli da vakcinišu građane, otud i ovako visok procenat vakcinisanih sa dve doze, ali procenat boostera je poražavajuće mali i indikativan je, pokazuje da je narod okrenuo leđa vladi koja je i po drugim osnovama već duže vreme na klimavim nogama.
    April 2020.?????
    tada nije bilo vakcina, o cemu pricas ti...
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Moguce da su australijanci prvi krenuli ali su onda stali pa je vecina primila vakcinu tek pre 2 3 meseca boostere tek za 3 meseca bice

      Sad kad budu odlagali sud do sledeceg ponedljka

      Comment


      • Ajvani.. Ni prenos ne mogu da odrade zbog tehničkih problema..

        Comment


        • Odlicno ovo ide sudija je rekao sta je jos momak mogao da uradio uradiio je sve po pravilima

          E sad samo da se ne krene u istrazivanje dobijenog testa ali sudija je zagrizao bas

          Comment


          • 1:0 Djokovic. - Sudija je pitao sto je jos mogao Djokovic napraviti?

            Comment


            • Hahaha šta vi to ustvari gledate?

              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                1:0 Djokovic. - Sudija je pitao sto je jos mogao Djokovic napraviti?
                Ide se prema dobrom za sada

                Ali iskusno se ne spominje sta je to izuzece da se ne bi krenulo u krivom smeru

                Comment


                • Ne znam kako ce se ovo zavrsiti ali moze se desi da odluka suda u korist Novaka bude neka izlazna strategija za vladu Australije u smislu "mi smo njemu zabranili ulazak u Australiju ali sud je nezavisan i doneo je odluku koju je doneo".
                  Ali cak i da sud donese odluku u korist Novaka on po meni ne bi trebao da igra AO posle svega ovog.

                  Comment


                  • Polako, to je tek pocetak!

                    Comment


                    • Dokle se igra I da li Djokovic some da izgubi bilo koji set?

                      Comment


                      • Ne daju sudnicu nego ove zezatore... Ono sto sam vidio dok je bio prenos is sudnice je pozitivno. Novakov advokat je odlican, super pripremljen i koncetrisan. Sudija je ocigledno dobro prostudirao slucaj jer pita vrlo konkretne stvari. Cini mi se da odrbrana ide na to da granicari nisu imali pravo da TO JUTRO poniste vizu. Tako da ona varijanta da ce Vlada naci drugi razlog prilicno u igru.

                        Comment


                        • Ali fazon je sto su oni njega legalno zaustavili sa sumnjom da mu je izuzece nevalidno(medicinski panel nema pojma dal je test pravi a posto nisu znali ko je u pitanju nisu ni sumnjali)(ruku na srce ne znamo 100% dal je test pravi)

                          Tako da se sve svodi na dane Beogradskog bunta...tu se vrti misterija i prica...

                          Comment


                          • Ako ne budu isli u pricu da je test lazan,nema nacina da Novak izgubi,sudija je vrlo blag i presao bi preko neodgovronsti za kovid mere cini mi se

                            Comment


                            • Originally posted by Srkisa View Post
                              Ali fazon je sto su oni njega legalno zaustavili sa sumnjom da mu je izuzece nevalidno(medicinski panel nema pojma dal je test pravi a posto nisu znali ko je u pitanju nisu ni sumnjali)(ruku na srce ne znamo 100% dal je test pravi)

                              Tako da se sve svodi na dane Beogradskog bunta...tu se vrti misterija i prica...
                              Tu mu pravno nista ne mogu. Moraju da veruju pcr testu koji je prilozio. Cak i da kaze da nije odmah dobio rezultate. Isto kao sto svakom moraju da veruju kada prilozi potvrdu o vakcinaciji.

                              Comment


                              • Originally posted by 147 View Post

                                Tu mu pravno nista ne mogu. Moraju da veruju pcr testu koji je prilozio. Cak i da kaze da nije odmah dobio rezultate. Isto kao sto svakom moraju da veruju kada prilozi potvrdu o vakcinaciji.
                                Ako se tako postavi sudija da veruje samo papirima onda je gotovo

                                Comment

                                Working...
                                X