Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 1-0 za Novaka!
    Sud je ipak nezavistan.. Sumnje su bile pogrešne..

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post

      Ali čekaj, čitam tokom sata vremena pauze, strane su se dogovorile. Kakav bi to bio dogovor da nije sve crno na belo da se vraća viza i dozvoljava ulaz u Austraiju, federalna vlada je i sama učesnik i deo tog ugovora...
      moguće da postoji klausula za ne preduzimanje nikakvih dodatnih mera kao na pr ponovno poništavanje vize (pojma nemam) ali kakav bi to onda u suprotnom bio dogovor ako su vladine namere iste kao juče?
      Pa moguce da je tako ali Vlada svoje namere i demonstraciju moci mora javno da pokaze. Ne mogu izneti istinski dogovor.

      Comment


      • Let them talk!!!!

        https://www.youtube.com/watch?v=ugNSGoISTmg

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

          Jel stvarno kraj postupka? Kako znas da ovi nece uloziti zalbu ako imaju pravo?

          Ozmo je takodje napisao da Vlada razmatra da upotrebi silu.

          https://twitter.com/ozmo_sasa?ref_sr...Ctwgr%5Eauthor

          Ako upotrebe silu, to je udar na sport. Bice ogromna osuda teniskog sveta.
          Ma kakvi, time bi izazvali još veći bes javnog mnjenja i mogućnost izmeštanja GS na neko drugo, otvorenije mesto.
          Dobili su šamarčinu ne žele nokaut.
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post


            duša naša
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Intenzivno pratim celu priču svakodnevno i, kako su se stvari razvijale, sve sam više bio na Noletovoj strani. Navijao sam da ih dobije na sudu. Što se mene tiče, čak i ako ga sada deportuju, on je pobednik ove priče. Pobedu je izborio na najdemokratskiji način - na sudu, a to da li će neko (politički) da preinači tu odluku, više nije njegov problem i ne utiče na sladak ukus pobede u ovom trenutku. Nisam postao njegov navijač, Federer zauvek u srcu (samim tim ne želim da Novak dođe do 21. slema), samo sam ljubitelj pravde i uvek se trudim da me ne povuče navijačka subjektivnost. Eto, ja sam sada slavio kao da je bila neka super vest o Rodžeru.
              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

              Comment


              • Hvala, Fit


                Ja još uvek nikako da isteram na čisto da li
                smem da se radujem
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Zavrsilo se pravno onako kako sam i prognozirao, videcemo za drugi deo price mada ponavljam to vise puta, ne ostaj tamo gde si nepozeljan. Sama ova najava ministrice i to posle sudske presude cak i bez efektive govori o namerama vlasti. On ce dobiti na sudu svaku sledecu zalbu ali cemu sve to. "Ne zele me. Ok, idem kuci", kraj price.

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post
                    Hvala, Fit


                    Ja još uvek nikako da isteram na čisto da li
                    smem da se radujem
                    Apsolutno se slazem sa Fitness Guy-em. Raduj se slobodno. Mnogo bi rizikovali da ga diraju.

                    E sad da vidimo, ima nedelju dana da trenira i prvu nedelju da vata formu. Uz nekog pristojnog protivnika u QF, tipa Nadal ili bilo ko osim Beretinija, Novak može do titule. Iako je ovako brutalno maltretiran verujem da može da se konsoliduje do početka turnira.

                    Samo vrlo pažljivo, da se izbegnu povrede.

                    Kakav početak godine, ovo će mu biti boost za celu 2022.god.

                    Comment


                    • "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Moraju da mu plate 500k dolara

                        Comment


                        • Malo je. Pola ide advokatima

                          Da li je ovim otvorio vrata učestvovanju na W i USO?

                          Comment


                          • Sve ocekivano za sada,sad je ocekivano da ga cela Australija mrzi a i svi ljudi koji si vakcinisani na celom svetu,nisam siguran da je pametno igrati,ako izgubi na turniru bice da su ponovo oni pobedili

                            Comment


                            • Noleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

                              Comment


                              • Originally posted by Nesic View Post
                                Malo je. Pola ide advokatima

                                Da li je ovim otvorio vrata učestvovanju na W i USO?
                                Ne,nije otvorio vrata jer tamo nema izuzeca za prelezan kovid,ali ima vremena jos do tamo da promene mere

                                Comment

                                Working...
                                X