Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Novak neće svedočiti. Hoće li neko pratiti SUĐENJE decenije? Pišu - oko 7:30 će se doneti odluka.

    Comment


    • Bice pakleno po njega ako igra turnir. Niko ko mu misli dobro ne treba mu to pozeleti. Nije to obicno zvizdanje, on je anti-vakser koji ce uspeti (ako uspe) kao stranac da dodje u sredini gde su vecinom vakcinisani, i gde se rigorozno sprovodi politka vakcinacije i borba protiv covida. Bez obzira dali neko podrzava ili ne vakcinaciju, svi moraju da postuju zakon.
      Plus, ko zna u kakvom je psiholoskom stanju posle cetiri dana u tom hotelu za migrante.
      Videcemo sta ce biti na tom sudjenju, ali ipak mislim da je za njega bolje da misli sta ce raditi u nastavku sezone i karijere i kada ce konacno da se vakcinira. To je jedini nacin da ublazi ovu situaciju.

      Comment


      • Necu da pratim. To je cela noc. Takodje sumnjam da se prosecan covek da razume na koju stranu ide sudjenje. Mozda pogledam prvih 1h pa cu onda da spavam.

        Inace ne znaci da su svi vakcinisani "vakseri". U Australiji su mnogo teski uslovi za one koji nisu vakcinisani, da bukvalno hteo ne hteo na kraju se vakcinises. Imao bi Novak i dosta podrske.

        Inace, sad videh Ozmov twit: " Miloš Ninković, soccer player in AUS, told Kurir: If you had Covid in another country, you can’t enter AUS for 14 days, but here nobody is asking the question how come Nadal entered the country before two weeks have passed from his positive test. How come?"

        Kako su pustili Nadala da udje?
        Last edited by 147; 09-01-22, 18:37.

        Comment


        • Originally posted by 147 View Post
          Necu da pratim. To je cela noc. Takodje sumnjam da se prosecan covek da razume na koju stranu ide sudjenje. Mozda pogledam prvih 1h pa cu onda da spavam.

          Inace ne znaci da su svi vakcinisani "vakseri". U Australiji su mnogo teski uslovi za one koji nisu vakcinisani, da bukvalno hteo ne hteo na kraju se vakcinises. Imao bi Novak i dosta podrske.

          Inace, sad videh Ozmov twit: " Miloš Ninković, soccer player in AUS, told Kurir: If you had Covid in another country, you can’t enter AUS for 14 days, but here nobody is asking the question how come Nadal entered the country before two weeks have passed from his positive test. How come?"

          Kako su pustili Nadala da udje?
          Ali taj neko je morao da se vakcinise da bi zadrzao posao i da bi funkcionisao, a onda mu se antivakser stranac seta po drzavi i recimo osvaja AO i odlazi sa milionskim cekom.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kako su pustili Nadala? Nadal se dva puta vakcinisao, propagira vakcinaciju, prica ono za sto se vlada Australije zalaze radi odlican PR za njih. Mozda je dobio medicinsko izuzece, mozda i nije... nebitno. On moze, Novak ne moze.
            Kraj price.

            Comment


            • Ono sto Djokovic treba da uradi kad se ovo zavrsi je da unajmi opasan PR tim koji ce sve ovo da ispegla, a ne da mu PR tim bude Srki nakljukan bensendinima, koji prica svasta.
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Danas baš ništa novo..
                Zatišje pred buru..

                Comment


                • Originally posted by Karamazov View Post
                  izgleda da ga mrcvare u nadi da će sam odustati, a on neće iz inata.

                  Mislim da će se on ipak na kraju vratiti kući, nema ništa od turnira.
                  Stojanče, džinkseru matori 😂😂😂
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post

                    Ali taj neko je morao da se vakcinise da bi zadrzao posao i da bi funkcionisao, a onda mu se antivakser stranac seta po drzavi i recimo osvaja AO i odlazi sa milionskim cekom.
                    Nemaju ti ljudi toliku širinu baš. Mislim na prosečnog čoveka. Ti razmišljaš šire od proseka. Previse smo se svi udubili. Ko da spremamo odbranu ili tužbu.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Ja ne znam kako vi mislite da on igra AO, pa mislim da ne bi mogao poen da pocne od zvizduka.
                      Nemojte da zaboravite da je svaki gledalac vakcinisan, jer je to bio uslov da se kupi karta.
                      Ja baš mislim da će dobijati salve aplauza, bilo da osvoji ili izgubi poen.
                      Australija je u vrhu zemalja sa brojem vakcinisanih sa 78% onih koji su primili do dve doze, međutim, samo 14% je onih koji su primili treću dozu što znači da kod njih drastično opada poverenje u vakcine, jer im se sve smučilo, sve traje predugo i ne daje očekivane rezultate, još sa novim sojem je izvesno da praktično nijedna vakcina nije ni približno efikasna kao sa prethodnim sojevima.
                      Zbog svega toga Novak će biti dočekan kao neko ko se ponašao uzdržano, ali sa krajnjim oprezom glede virusa.
                      Last edited by dekkard; 09-01-22, 20:06.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Ja baš mislim da će dobijati salve aplauza, bilo da osvoji ili izgubi poen.
                        Australija je u vrhu zemalja sa brojem vakcinisanih sa 78% onih koji su primili do dve doze, međutim, samo 14% je onih koji su primili treću dozu što znači da kod njih drastično opada poverenje u vakcine, jer im se sve smirilo, sve traje predugo i ne daje očekivane rezultate, još sa novim slojem je izvesno da praktično nijedna vakcina nije ni približno efikasna kao sa prethodnim sojevima.
                        Zbog svega toga Novak će biti dočekan kao neko ko se ponašao uzdržano, ali sa krajnjim oprezom glede virusa.
                        Australija je kasno krenula sa vakcinom, pitanje je kad ko treba da primi buster dozu.
                        A nece ga docekati sa aplauzom, u to budi ubedjen.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Australija fanatsticno vodi politiku cuvanja zivota od covida,sad ce svi omikronom da se zaraze kad su vec vakcinisani i jako mali broj ce umreti,cekali su da se svi vakcinisu da bi popustili karantin otud sad ovo

                          On ce i sutra biti ceo dan u karantinu dok ne zavrsi sudjenje to je 5 dana plus 1 dan u avionu 6 dana je bez treninga pre toga je(nadam se)imao covid i nije trenirao dobrih 7-10 dana pre Marbelje jer je bio u izolaciji(nadam se)dakle imao je 5 dana treninga u Marbelji sveukupno sto je prakticno nista imace 6 dana da se pripremi za turnir na koji ce doci psihicki isterorisan

                          jeste 9 puta uzeo Ao ali ako dobije na sudu pitanje dal je pametno i igrati

                          Comment


                          • What could happen at the Djokovic visa hearing in Australia? (citizen.digital)

                            Comment


                            • On za vreme suđenja može da bude u kući koju je iznajmio i da nesmetano trenira.
                              Do suđenja je bio u tom hotelu za azilante, nakon toga nema obavezu da u njemu ostaje.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Cekaj, ako Novak dobije ne mora da ga puste iz karantina? Pa kakav je to zakon? Valjda je logicno da ako se vlada Australije zali u tom slucaju da je Novak slobodan dok se ne dokaze suprotno.

                                Comment

                                Working...
                                X