Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Larisa View Post

    Sve, ali sebično, za turnir, a ne da bi Novaku učinili niti na sopstveni rizik, budimo ozbiljni, šta su oni stavili na kocku?
    I Novak i oraganizarori su, sebicno svak iz svojih interesa, pokusali da zaobicju pravila, da se Novak ne prosvercuje. Jako su losi sverceri koji se hvale sa svojim uspjehom.

    Comment


    • Originally posted by NI View Post

      I Novak i oraganizarori su, sebicno svak iz svojih interesa, pokusali da zaobicju pravila, da se Novak ne prosvercuje. Jako su losi sverceri koji se hvale sa svojim uspjehom.
      Ako je neko “zaobišao” pravila, to je bila australska vlada

      Prestanite da svaljujete krivicu isključivo na Novaka, zasada je on jedini koji trpi posledice, ovo je čisto iživljavanje
      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

      Comment


      • Ma porobiće Noksi sve, niko ga neće zaustaviti. Ovo je samo jedan mali trenutak.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
          Kakav licemer Federer, javlja se sa onom provalom i samo potvrđuje da nije džentlmen.

          Mene kao Novakovog navijača, zabolela je ova pobeda Rafe. Mogu zamisliti samo kako je Novaku.

          Naravno hrabri to što je Novak prošle sezone uzeo 3 Slema. Nikad se ne zna. Idemo dalje.

          Borba se nastavlja.

          @Larisa,

          Ne treba ipak zaboraviti da je ovo sport samo, i pre svega sport. Treba ostaviti sve u sportskim okvirima. Novaku je srce čisto i iskren je.

          Kreće od Dubaia. Zgazi ih Nole.
          Poslusaj svoj savet, bice ti lakse
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Ne zna se kada je saznao da je pozitivan.
            Pa kada je dobio test, tada je valjda saznao. Spekulacije ostavimo po strani one su nebitne. Od momenta od kada je dobio rezultate testa se predpostavlja da svaki normalan covek poseduje informaciju da je zarazen.
            U koliko je nakon toga vidjen u javnosti, on automatski podleze prekrsajnoj kaznj i treba da bude kaznjen, pa makar to bio Novak Djokovic. Samo sto mi zivimo u banana - drzavi gde se takodje izbori blize - pa se to nece desiti...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post

              Pa kada je dobio test, tada je valjda saznao. Spekulacije ostavimo po strani one su nebitne. Od momenta od kada je dobio rezultate testa se predpostavlja da svaki normalan covek poseduje informaciju da je zarazen.
              U koliko je nakon toga vidjen u javnosti, on automatski podleze prekrsajnoj kaznj i treba da bude kaznjen, pa makar to bio Novak Djokovic. Samo sto mi zivimo u banana - drzavi gde se takodje izbori blize - pa se to nece desiti...
              Po njemu, on je znao 17.12. posle vidjanja sa decom, iako nema logike da nije pogledao da li mu je stigao test koji je radio dan ranije, a zna da treba da ide u javnost.
              18.12 je znao i rekao je da nije hteo da izneveri novinara, pa je zato odradio taj intervju...
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post

                Pa kada je dobio test, tada je valjda saznao. Spekulacije ostavimo po strani one su nebitne. Od momenta od kada je dobio rezultate testa se predpostavlja da svaki normalan covek poseduje informaciju da je zarazen.
                U koliko je nakon toga vidjen u javnosti, on automatski podleze prekrsajnoj kaznj i treba da bude kaznjen, pa makar to bio Novak Djokovic. Samo sto mi zivimo u banana - drzavi gde se takodje izbori blize - pa se to nece desiti...
                Takva vrsta kontrole o kojoj ti pričaš ne postoji ni u jednoj državi na svetu. Iz prostog razloga jer nisu svi zaraženi hospitalizovana, većina je u kućnoj izolaciji, to niko nigde ne kontroliše.
                Last edited by dekkard; 30-01-22, 18:35.
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post

                  Poslusaj svoj savet, bice ti lakse
                  Izvinjavam se. Pročitao sam B92 naslov a ne direktno izjavu. B92 je bukvalno drugačije, namerno, preveo.

                  Comment


                  • Originally posted by Larisa View Post

                    Sve, ali sebično, za turnir, a ne da bi Novaku učinili niti na sopstveni rizik, budimo ozbiljni, šta su oni stavili na kocku?

                    A Novak je verovatno izgubio sve, kao prvo svoju reputaciju medju ljudima koji prethodno uopšte nisu ni čuli za njega niti ih interesovao tenis
                    Mogućnost da uopšte nastavi karijeru.

                    Da, baš im hvala. Apsolutno sve
                    A sta su oni trebali da urade majke ti? Ajde kada volis toliko da pametujes, reci sta bi po tebi trebali da urade???
                    Da ne zele da im Novak bude ucesnik slema?
                    Ajde molim te pokusaj da se saberes pa da malo razmislis o svemu i onda da probas da nam predstavis sta po tebi organizator jednog slema u ovakvoj situaciji moze da uradi.
                    Ili jos bolje sta po tebi organizator slema radi kada zeli da dovede nekog igraca na isti. Znas li uopste??? Kolike su njihove ingerencije i kolika ja njihova moc na nivou drzave??? Kolika su im prava i a kakve obaveze?
                    Mnogo, ali mnogo glupavih postova sam video na ovom forumu od kada se sve ovo izdesavalo. I ne samo ovde. Ljudi pricaju i pisu svasta, a da prethodno o tome ne znaju nista ....
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                      Izvinjavam se. Pročitao sam B92 naslov a ne direktno izjavu. B92 je bukvalno drugačije, namerno, preveo.
                      Ok, ja sam isto citala prevod i nisam mogla da verujem sta lupaju
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Svako ko ne vidi da je odluka da se Novak deportuje iz Australije pre svega i jedino politička odluka je slep kod očiju ili navijački maliciozan.
                        Kod njih virus divlja poslednjih mesec dana, udvostručili su broj preminulih u tom periodu u odnosu na početak pandemije, a smeta im jedan (i brojem 1) potpuno zdrav čovek.

                        Last edited by dekkard; 30-01-22, 18:44.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Odluka jeste politička. Ostaje samo pitanje da li bi sve ovo bilo pikirano na njega da nije javno objavio izuzeće. Da li bi ga sve jedno spakovali.

                          Šta je tu je. Rafino dostignuće je veliko. Još veći problem je što će niti kao praćka na šljaci. Tako da verovatno ide na 22. Naravno ima još par godina da se to stigne ali sa zabranom 3 godine u Australiji šanse su male.

                          Ipak Novak ima neka podjednako velika dostignuća a to su broj nedelja na mestu broj 1 i 7x YNo1.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Takva vrsta kontrole o kojoj ti pričaš ne postoji ni u jednoj državi na svetu. Iz prostog razloga jer nisu svi zaraženi hospitalizovana, većina je u kućnoj izolaciji, to niko nigde ne kontroliše.
                            Covece, ne pricamo ni okakvoj kontroli. Pricamo o prekrsaju i kazni za odredjeni prekrsaj. U koliko postoje dokumentovani dokazi da je vidjen medju ljudima nakon sto je pozitivan treba da odgovara.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                              Odluka jeste politička. Ostaje samo pitanje da li bi sve ovo bilo pikirano na njega da nije javno objavio izuzeće. Da li bi ga sve jedno spakovali.
                              Ja mislim da ne bi. Mozda gresim, ali to je moje misljenje. Da nije objavio to za izuzece i samim tim podigao toliku prasinu kod obicnog naroda, ne verujem da bi se ista od svega ovoga desilo.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post

                                Covece, ne pricamo ni okakvoj kontroli. Pricamo o prekrsaju i kazni za odredjeni prekrsaj. U koliko postoje dokumentovani dokazi da je vidjen medju ljudima nakon sto je pozitivan treba da odgovara.
                                Čoveče, Nikad Niko Nigde nije kažnjen za taj "prekršaj".
                                Last edited by dekkard; 30-01-22, 19:07.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X