Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Postoji BackUP rešenje, ali više se ništa ne može sa sigurnošću reći... Svakako ga ovo ubija mentalno i fizički.
    ----------------------------------------------

    Novak Đoković čeka konačnu odluku Australija povodom ostanka u državi, samim tim i nastupa na Australijan openu.


    Najbolji teniser sveta je nedavno dobio pravnu bitku za ostanak u Australiji, ali se saga nije završila i ministar za imigracije Aleks Houk ima pravo da odluči da li će doći do deportacije.

    Ipak, hrabre poslednje reči bivšeg zamenika sekretara australijskog odeljenja za imigraciju Abula Rizvija.

    On navodi da bi Novak i uz odluku o deportaciji mogao da odigra turnir, jer bi imao pravo na žalbu.

    To bi nateralo vlasti da mu dodele privremenu vizu koja bi mogla da potraje do kraja takmičenja.

    "Ukoliko ministar ukine Đokoviću vizu i on uloži žalbu, opcija koja je otvorena za ministra bi bila da ga pusti iz pritvora uz 'pomoćnu' vizu dok žalba traje. To bi moglo da potraje dovoljno vremena da se Đoković takmiči na Australijan openu", rekao je Rizvi.

    To se poklapa sa pričom doktora politikologije iz Australije, Pitera van Onselena.

    "Odluka nije samo 'binarna' i ne znači da Novak može samo ostati ili biti deportovan. Mogu da mu daju uslovnu vizu, koja je ograničavajuća i koja mu daje naznake gde može da se kreće i šta može da radi. Ili može da ostane u administrativnom pritvoru, gde bi imao samo dozvolu da ide na stadion da igra ili trenira. Ima opcija koje nisu samo jednostavno deportovanje ili odustajanje od toga."

    Comment


    • Ma kakvi crni, tanka prica....

      Comment


      • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • I je l ce sad da se zali?
          nista mi vise nije jasno
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Čitam sad da advokati navodno pripremaju žalbu, koliko to više smisla ima stvarno ne znam
            * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Mislim zali ce se vjerovatno i sta onda. Ovom kosmaru nikad kraja, strasno.

              Comment


              • Još uvek se ne zna. Ako ima šanse, verovatno će se žaliti. Trenutno bih ja više mislio na svoju bezbednost no za bilo šta drugo. Ali, sada je ogroman ulog u igri, treba dooobroooo razmisliti. Već je pisano o tome...

                Comment


                • Ovaj turnir je izgubljen. Dakle jedino za sto moze da se bori je da mu ne bude zabranjeno da se vraca u AUstraliju 3 godine.

                  Comment


                  • Dobro, ovo je ocekivana odluka. Skupljaju politicke poene. Nemojte mnogo slusati sta Viskovic a pogotovo Govedarica pricaju. Oni su od onih osoba koje misle da mnogo znaju a u stvari je ipak malo drugacije. Tako da one price o samaru koji je australijska vlada popila i jos vecem koji ce popiti u koliko uradi ovo sto je uradila ne piju vodu. Mislim daleko je sve ovo od gotovog, kada je vec ovoliko dogurao glupo bi bilo sada napustiti sve i treba da se zali. Vrlo je moguce da ce se naci neko kompromisno resenje pa da ce ipak igrati, ali to ove na vlasti toliko i ne interesuje. Njih interesuje samo misljenje javnog mnjenja koje se trude da pridobiju na svoju stranu i zato su ovakvu odluku i doneli.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Žaliće se odmah da bi se sutra održalo suđenje i sutra završilo. Ovo se radi zbog izbora iako je i njima jasno da će izgubiti.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Ja mislim da je njima bitno i da ne igra AO, mislim da je to jedan od razloga sto je viza ponistena u petak u 5 popodne, tacno pred vikend.
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Slažem se. Ne daju mu ovaj turnir.

                          Comment


                          • Pa za očekivati još od ponedeljka, a mrcvare ga namerno, mogli su ga odah odbiti i sve bi bilo gotovo vrlo brzo.
                            Na Djokovicevom mestu, ako je po savetu advokata ponovo bi uložila žalbu, ako ne, pokupim se i odem, bože moj, mislim se, ko ih jebe
                            Pokazali su se u pravom svetlu pred svima, eto to mi je kao satisfakcija sasvim dovoljno.
                            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                            Comment


                            • U ovom trenutku, pogodba: "Povlacim se ali ne dobijam 3 godine zabrane je najbolji moguci ishod"

                              To sto je prekinuo trening nesto znaci.

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ja mislim da je njima bitno i da ne igra AO, mislim da je to jedan od razloga sto je viza ponistena u petak u 5 popodne, tacno pred vikend.
                                Ma boli njih kurac za AO. Oni gledaju samo da urade ono sto vecina gradjana Australije misli da treba da urade. Sta ce se dalje desavati nije u njihovoj nadleznosti i ne zanima ih. Njih zanima samo to da ne moze nakon svega ovoga prosecan gradjanin Australije da kaze kako njegova vlada nije ucinila nista povodom slucaja Djokovic. Jeste - ukinula mu je vizu, prakticno ga tera iz zemlje.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X