Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne znam sta je sa ovim forumom. Ne mogu dirketno da postavim tvit nego moram preko linka.
    Svejedno, ovo je sah-mat. Ako Novakovi advokati ovo ne iskoriste slobodnio mogu da bace diplome.
    https://twitter.com/itisimrankhan/st...89521751113728

    Comment


    • Ja sam 2 dana čekao. Laboratorija u Nišu radila izveštaj.

      Comment


      • Kad vec misle da je lazirana potvrda, nek misle da su lazirali i datum kad je izdata. Do novih dokaza nek bude da je 19. Ni oni ne znaju koji je datum izdavanja, ali ga mogu nazivati varalicom i neodgovornim. Mozemo ga njihovim oruzjem braniti. Niko nema dokaza. Najvise sto je uradio jest sto je bio u minimalnom kontaktu sa zarazenim, a nije bio u izolaciji, a takav prestup ima vise od 80% građana. To sto je samo dodirnuo onog kosarkasa, pa se ispostavilo da je on pozitivan, nas Noksa je kao odgovoran građanin otisao na test da zastiti i sebe i druge. INSTITICUIJA

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post

          E jaka mu je veza cuj 6 dana
          Pa jbg tako je. A to najviše zavisi od toga da li je u datom trenutku talas veliki.

          Comment


          • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

            Pa jbg tako je. A to najviše zavisi od toga da li je u datom trenutku talas veliki.
            Sredinom decembra je bilo smesno, 1500 dnevno, dakle nije bila navala.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post

              Sredinom decembra je bilo smesno, 1500 dnevno, dakle nije bila navala.
              Pa dobro, ali 3 dana je sasvim ok

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Ja ne znam sta je sa ovim forumom. Ne mogu dirketno da postavim tvit nego moram preko linka.
                Svejedno, ovo je sah-mat. Ako Novakovi advokati ovo ne iskoriste slobodnio mogu da bace diplome.
                https://twitter.com/itisimrankhan/st...89521751113728
                Ovo ti je link:

                https: // twitter.com/itisimrankhan/status/1479689521751113728

                taguješ ovako:

                [_tweet_]123[_/tweet_ ]

                Izbaciš ovih 4 kom "_", a umesto 123 ubaciš iz tw linka brojeve iza / - 1479689521751113728

                Last edited by Nesic; 08-01-22, 21:33.

                Comment


                • Veliki problem, da se ne lazemo. Ne znam kako ovo moze da se izriba, nadam se da postoji neko normalno objasnjenje. Cak i da postoji, to je moralo da bude navedeno u onoj zalbi. Ako ne, bolje da je otisao odmah iz Melburna, ili makar dok su pisali zalbu 2 dana imali su vremena da razmisle. Evo koliko se ceka zapravo: http://www.torlakinstitut.com/sr/new...A+NA+SARS-CoV2

                  Najcesce do 6h, sve preko toga nije standardno.
                  Last edited by 147; 08-01-22, 21:37.

                  Comment


                  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                    Pa dobro, ali 3 dana je sasvim ok
                    Nema sanse da je 3 dana, jer nije on neki random lik, nego Novak Djokovic i spada u elitu ovde, za njih to ide drugim putevima, sigurno mu i dolaze na noge da uzmu uzorak.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Niko u sudnici mu nece verovati da rezultate testa nije dobio istog dana a to jedino merodavno i totalno nebitno.

                      Comment


                      • Originally posted by skeptik View Post
                        Niko u sudnici mu nece verovati da rezultate testa nije dobio istog dana a to jedino merodavno i totalno nebitno.
                        To je svakako irelevantno za sud. Svakako se gleda od datuma urađenog testa, pa makar ga dobio posle 7 dana.

                        Comment


                        • A brale ovo da je film rekao bih da su ga bas pretjerali sa radnjom i tvistovima. Ovo je prosto nevjerovatno kakvi razvoji situacije. U jednom trenutku mislis da se okrece vodenica na Novakovu stranu kad pomislis ulijecu ratnici kopaju slike, datume. To sa datumom jeste zabrinjavajuce. Mislim to nece uticat na sudsku odluku ali jes malo tesko za svarit o cemu se radi i vjerujem da ima rezonsko objasnjenje osim ako nisu planirali da ta informacija ikad ugleda svjetlo dana da je sve proslo glat.
                          Mads ovo 17. decembra okej al opet slikat se sa djecom a cekas rezulate i to mije....ma ne znam nek se samo ovo zavrsi. Bilo bi lijepo kad bi mogao odigrat turnir ako je to realno uopste al samo nek ovome dodje kraj
                          Last edited by DinoFC; 08-01-22, 22:00.

                          Comment


                          • Preporuka je, tj. naredba lekara, da se rezultat testa čeka u izolaciji.

                            Sad se setih kako je bilo - u 10h je bilo uzmanje brisa, rezultati sutradan posle 15h.

                            Svo to vreme izolacija.
                            Last edited by Nesic; 08-01-22, 22:03.

                            Comment


                            • Ispravite me ako nesto lose zakljucujem.

                              *Djokovic se testirao 16.12.
                              *Rezultate je dobio najkasnije 17.12.
                              *Sa maldim teniserima se slikao 17.12.
                              *Sa Francuzima se slikao 18.12.
                              ------------------------------------------------

                              Imamo samo dva tumacenja:

                              1) Novak nije imao kovid i rezultati testa su namjesteni. (U tom slucaju ne moze u Australiji, vjerovatno nece smjeti ni u naredne 3 godine, to bi imalo katastrofalne posljedice za sliku o njemu,)
                              2) Novak je imao kovid i pored toga se snima za Francuze. (Prekrsio je srpske propise, pokazao se neodgovornim u vrijeme epidemije, ali sud bi ga mogao pustiti. Naravno.#, samo ako na zadovoljavajuci nacin objasni sliku od 18. decembra)
                              Last edited by NI; 08-01-22, 23:06.

                              Comment


                              • Pa tako je, realno se shebao sad.

                                Comment

                                Working...
                                X