Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
    Marija, sad smo kvit što se tiče poverenja u Novaka

    Čovek zna da je bolji i ladno mu je dao 0 2 fore. Meč je bio gotov kad Cicipas nije hteo da obriše trag onog inside in forhenda. Morao je sudija da siđe. Novak mu je to zamerio.

    Kad je počeo prvi gem 3.seta videlo se da dobro udara.

    Odgledao sam treci set. Posle sam morao da izađem.
    Posle 0:2 sam sumnjala...a opet se nadala...

    Nekako opet ona Mutina mantra beše srećna : "Sve je to normalno."

    Šta nam čovek radi, osedeh prerano zbog njega...ali neka...vredi...

    Kaže Miša Zverev na putu je da uzme sva četiri ove godine...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Indigo View Post
      Nije mi jasno sto ne NI toliko sumnjao u Novaka. Morao je pasti grk, oni procenti nisu bili normalni. A da ne govorimo fizickoj spremi, Novak bi laganl mogao odigrati jos sat vremena na vrhunskom nivou, nije bilo traga fizickoj krizi
      Ja sam iz druge polovine najvise zelio Medvedeva, koji nije sljakas, pa Cicipasa koji nema BH-da, pa Zvereva i Tima. Medjutim 2:0 su 2:0. To nije lako vratiti. Do ovog RG-a je Novaku to poslo za rukom "samo" 4 puta.

      Cicipas je pao, to je bilo za ocekivati, ali poslije drugog seta, nisam bas bio siguran kakav ce biti. Zadnja tri seta su bila najbolja tri seta koje je Novak odigrao ovo prvenstvo. Odnos vinera i neiznudjenih je 35:19. Cim je Grkov nivo pao, Novak ga je oborio a potom mu nije dao da se digne.

      Nebitno. Bitan je slem.

      Last edited by NI; 13-06-21, 19:14.

      Comment


      • Ono sto je Novak odigrao u 3. setu je tenisko savrsenstvo. I Cicipas se nije mogao oporaviti od onog nivoa tenisa. Eo i sam je izjavio da ga je to bukvalno sokiralo
        Last edited by DinoFC; 13-06-21, 19:20.

        Comment


        • Velika, velika pobeda

          Svaka cast za NIja, on je jedan od retkih koji je od pocetka verovato ( tj. i pre sezone na sljaci).

          Comment


          • Da je Cicipas upoznao Bata Živu, znao bi da je 2:0 najopasniji rezultat.
            Spoiler
            Ako mi časi smrti postanu bliski,
            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
            Nije umio da odstupi,
            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
            Pao unapred, a ne unazad,
            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
            Uračunato i u moj pad.

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post
              Velika, velika pobeda

              Svaka cast za NIja, on je jedan od retkih koji je od pocetka verovato ( tj. i pre sezone na sljaci).
              Hvala.

              Novak je kombinacija racionalnog i emotivnog. Kad su u pitanju ciljevi, on je emotivac. Mora da slusa svij instikt, svoje srce. Kad je u pitanju realizacija, sve je racionalno. On je danas u pauzi smislio sto da radi. Krenuo je da gadja Grkov FH, plus je poceo da udara jace. Stefanos nije znao sto ga je pogodilo.

              Comment


              • Originally posted by nebitan View Post
                Da je Cicipas upoznao Bata Živu, znao bi da je 2:0 najopasniji rezultat.
                Na njegovu zalost, ne bi mu pomoglo!

                Mark Peci je rekao: "Cicipas je poveo 2:0, a onda se Novak pojavio u finalu." Koliko puta je Novak zauralo, preokrenuo je 2:0? Strasna samouvjerenost!

                Comment


                • Red je i ovde da cestitam, bas veliko dostignuce
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Hvala Bojana.

                    Comment


                    • Teško je rečima opisati koliko je on dobar igrač. Dati protivniku 0 2 u finalu, svesno, i pobediti. To je suludo. Barem sam ja tako video meč, da je dao hendikep.

                      Nadam se da može da se oporavi sa Wimbledon. Koliko god da je dobar, sa ovim rasporedom, mnogo je teško uzeti i W, a tek sva 4.

                      Comment


                      • Прешао игрицу одавно, сад добија и под хендикепом. Колико је велика победа проив Надала на РГ то је невероватно, то је одлучујуће за ГОАТ трку.

                        Comment


                        • Новак је ГОАТ видаут квешчн!Браво људино!Идемо на Вимбледон,следећа станица.2021 имамо 2/2 на ГС,сањамо 4/4+ ОИ и ЗЛАТНИ СЛЕМ.Ако то оствари.Бог тениса!

                          Comment


                          • Znalo se godinama da je njegova igra najbolja igra u historiji tenisa ali postojala je opravdana sumnja da se to nece vidjeti u potpunosti konacnim rezultatima na kraju karijera. Ali sada je svima jasno da je apsolutno najbolji teniser svih vremena. Ljudi vole najbolje a on ce tek postati omiljen u to sam ubjedjen. Bukvalno ce natjerati i najvece hejtere da mu se klanjaju

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post

                              Posle 0:2 sam sumnjala...a opet se nadala...

                              Nekako opet ona Mutina mantra beše srećna : "Sve je to normalno."

                              Šta nam čovek radi, osedeh prerano zbog njega...ali neka...vredi...

                              Kaže Miša Zverev na putu je da uzme sva četiri ove godine...
                              Maroo
                              Rekoh ti ja nesto pre pocetka RG I nisam ni jednoga trenutka sumnjao u nasega Novaka ❤️🏆
                              Hvala ti puno na svemu Novace ❤️

                              Comment


                              • Ako bi se objektivno pogledalo, realno je bilo da je Novak imao u svom rezervoaru nekih 2h top tenisa. I tehnički i fizički. On je to znao. Ako bi to izvukao od starta meča, bio bi pakao i verovatno bi izgubio. Ali znao je i da je Cicipas umoran. Novak je iskusniji i držao se prvi set na servisu. Do poslednjeg gema. Onda je TB odigrao na top nivou i na kraju opet pao, a izgubio prvi set. Mogao je i da povede. Ovako je drugi set brzo izgubio ali i Cicipas se umorio jer je tada već prošlo 2 sata.

                                Kad je Stefanos pao, Novak je počeo da diže igru, iz seta u set. Rasporedio je svoj maksimum u pravom trenutku.

                                ​​​​​Mudro odigrano. Problem za Stefanosa je što je Novakov nivo bio previsok a on je bio u padu. Možda je hteo da se digne ali nije bilo moguće.

                                Stefanosu jeste prvo finale ali bio je naivan. Morao je da fizički namuči Novaka u 3.setu, možda bi posle imao više šansi.

                                Comment

                                Working...
                                X