Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne bih radio što i Đoković glede vakcinacije, ali ga potpuno razumem i opravdavam, zbog njegove sklonosti ka alergijama.
    To je shvatila i struka, otud i izuzećA, dakle ne jedno, nego ko zna koliko njih su posegnuli za tom mogućnošću.
    Ne treba biti licemeran i biti protiv nekoga po svaku cenu. Zdravlje je ipak iznad svega i ne treba nekome želeti da izgubi to najdragocenije što ima samo zato što ga ne voliš. Budimo ljudi iako smo forumaši što reče Pavle.

    Last edited by dekkard; 04-01-22, 15:20.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Ma draže mi je hiljadu puta da ga mrze, pjene i bljuju vatru radi ovog nego da se nasladjuju i krisom slave sto ne igra. A svakako zadnjih par godina u Australiji ima izrazito malu podrsku, tesko moze bit manja ako prisutni na stadionu zadrze osnove pristojnosti

      Comment


      • Nego u kakvoj su formi protivnici?

        Comment


        • U celoj ovoj prici su licemerni Australijanci. Sad su se oni uplasili da ce ih jedan covek Nole sve zaraziti a tamo ima vakcinisanih koji prenose virus.

          Evo citam 35,000 novih slucajeva 1. januara, a zemlja je 80% vakcinisana
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            No trenutno je najvažnije da igra AO ali da ce da trpi velike udare posle ovoga oce jbg. No trpio ih je i do sad pa je uspijevao da izdrzi pritisak.

            Larisa provjeri inbox imas poruku

            Jao... ćuti, jedva uspela da otvorim tvoju poruku, a taman posla da odgovorim na nju
            Format je skroz izmenjen i nepregledan, sorry bro

            Evo da ti odgovorim, da ne budem nevaspitana, takodje i tebi, hvala na lepim željama!
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Mozda je Novak primio Sputnik vakcinu i na osnovu toga trazio izuzece. Ima antitijela, samo sto nije primio vakcinu koja je tamo priznata. O tome je i Srdjan pricao onomad...

              Comment


              • Niko sem Novaka nije javno rekao da je dobio medicinsko izuzece. Po meni je i on kao i ostali trebao da cuti.

                Ostaje da vidimo da li ce da igra turnir sledece nedelje pred AO.

                Comment


                • Originally posted by 147 View Post
                  Niko sem Novaka nije javno rekao da je dobio medicinsko izuzece. Po meni je i on kao i ostali trebao da cuti.

                  Ostaje da vidimo da li ce da igra turnir sledece nedelje pred AO.
                  Možda je mazohista. Ipak je Srbin. Pali se na to da se okrenu protiv njega a posle to koristi kao snagu.

                  Nije lako uvek biti diplomata. Ali jeste čudno da se odlučio da to kaže. Time je praktično rekao da nije vakcinisan a to je želeo da zaštiti kao svoju privatnost.

                  Simptomatično kako svake sezone čoveka spotiču sa raznim aferama na turniru koji mu je najtrofejniji. Više je poštovan na RG i W nego u Australiji. Čak i u Njujorku ga izuzetno poštuju. Doduše Australija je u pm dole izlovana.

                  Mnogo me podseća na Muhameda Alija. I on je bio tako lud. Nije hteo u rat da ide da boksuje za publiku da podigne moral vojnicima, i suspendovan bio, nisu mu dali da se takmiči. I to sve zbog svojih uverenja.

                  Comment


                  • Odlicno za turnir je sto ce da igra svakako,sa druge strane zakon mora biti isti za sve iako su covid zakoni u Australiji ovih godinu ipo prevazisli svaku meru svakako,ako su vec doneseni svi moraju da ga postuju jednako

                    Ne znam dal se alergija racuna kao medicinsko izuzece,ali bio je on sklon tome u mladosti,pa se mozda zato ne vakcinise makar i po teskim ucenama

                    Sa druge strane mozda ne veruje medicini,sto je apsurdno jer kako je vec neko pomenuo da mu nije medicine ne bi sad pricali o njemu kao Goatu,posle operacije lakta osvojio je 8 slemova valjda

                    Postaje ozbiljno bad boy svetskog tenisa sto jos vise doprinosi zanimljivosti

                    Sad tek vidim lagano je mogao da se zarazi pre 15 20 dana u Srbiji namerno i da uzme pozitivan test(nista mu nije trenira)i dobije izuzece
                    Last edited by Srkisa; 04-01-22, 17:59.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post

                      Možda je mazohista. Ipak je Srbin. Pali se na to da se okrenu protiv njega a posle to koristi kao snagu.
                      Da, to, opi**n

                      Samo neću da slušam cmizdrenje, jer znate da će da laju, (već uveliko laju i pljuju po njemu) i milosti biti neće od strane većine medija, ostalih takmičara, navijača itd. Biće igračka-plačka, znate šta sad sledi, tako da - ignore I da se pravimo ludi.

                      Ono što je bitno je to da je odavno trebao biti u Australiji, aklimatizovan na vrućinu, usredsredjen na treninge i predstojeće napore itd a on se eto, zezao

                      Moja očekivanja nisu sjajna, daj bože da grešim




                      Idemooooooooooooooooooooooooo
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Srkisa View Post
                        Odlicno za turnir je sto ce da igra svakako,sa druge strane zakon mora biti isti za sve iako su covid zakoni u Australiji ovih godinu ipo prevazisli svaku meru svakako,ako su vec doneseni svi moraju da ga postuju jednako

                        Ne znam dal se alergija racuna kao medicinsko izuzece,ali bio je on sklon tome u mladosti,pa se mozda zato ne vakcinise makar i po teskim ucenama

                        Sa druge strane mozda ne veruje medicini,sto je apsurdno jer kako je vec neko pomenuo da mu nije medicine ne bi sad pricali o njemu kao Goatu,posle operacije lakta osvojio je 8 slemova valjda

                        Postaje ozbiljno bad boy svetskog tenisa sto jos vise doprinosi zanimljivosti

                        Sad tek vidim lagano je mogao da se zarazi pre 15 20 dana u Srbiji namerno i da uzme pozitivan test(nista mu nije trenira)i dobije izuzece
                        Ne ide to baš tako u realnom vremenu i prostoru. Doneseš neki zakon i sad to moraju apsolutno svi da poštuju. To ne postoji ni u jednoj oblasti. Svuda moraju postojati izuzeci. Nijedan Zakon nije savršeno napisan i svaki podleže tumačenju. Ovo je sve u granicama normale.

                        Kad se uzme sve u obzir, ovo je jedino logično i pravedno rešenje. Dobro je za turnir, biće Kregu Tiliju pun džep love, Novak igra Slemz sirotinja gleda, protokol ispoštovan. Malo žuta štampa za duhovnu sirotinju i svima lepo.

                        Slažem se sa tobom da je baš do jaja što je Nole skoro pa kontraverzan. Neće vakcinu, pogađa sudiju lopticom, biva diskvalifikovan, osniva PTPA i šta sve ne drugo.

                        Nole pustim još jednom video "Let them talk" Idemo po 21.Slem. Priželjkujemo dobar žreb. Želim Rafu u QF.

                        Comment


                        • Originally posted by Joker View Post
                          Mozda je Novak primio Sputnik vakcinu i na osnovu toga trazio izuzece. Ima antitijela, samo sto nije primio vakcinu koja je tamo priznata. O tome je i Srdjan pricao onomad...
                          Nije vakcinisan i nece se vakcinisati. Njegov stav o tome je poznat i druzi se sa Dr. Nestorovicem
                          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post
                            Odlicno za turnir je sto ce da igra svakako,sa druge strane zakon mora biti isti za sve iako su covid zakoni u Australiji ovih godinu ipo prevazisli svaku meru svakako,ako su vec doneseni svi moraju da ga postuju jednako

                            Ne znam dal se alergija racuna kao medicinsko izuzece,ali bio je on sklon tome u mladosti,pa se mozda zato ne vakcinise makar i po teskim ucenama

                            Sa druge strane mozda ne veruje medicini,sto je apsurdno jer kako je vec neko pomenuo da mu nije medicine ne bi sad pricali o njemu kao Goatu,posle operacije lakta osvojio je 8 slemova valjda

                            Postaje ozbiljno bad boy svetskog tenisa sto jos vise doprinosi zanimljivosti

                            Sad tek vidim lagano je mogao da se zarazi pre 15 20 dana u Srbiji namerno i da uzme pozitivan test(nista mu nije trenira)i dobije izuzece
                            Kakve veze operacija lakta ima veze sa vakcinom? Koliko ja znam Nole je vec imao covid i prelezao je.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Kakve to veze ima, moj brat je danas testiran po drugi put pozitivan, kao i njegov sin, a najbolji drug je po treci put pozitivan.
                              Sreca, pa je izgleda sad blazi oblik, malo curi nos i kaslju...
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ma prisiljavati mlade ljude na vakcinu i stavljati sve ljude na planeti u isti koš je morbidno , logicno i ja nisam vakcinisan niti moj brat ali moji roditelji od 50+ godina jesu, sto ima smisla i logike i tako mislim da treba biti. Ali ta morbidnost koju nazivaju zastitu javnog zdravlja je otisla davno izvan svih mogucih granica

                                Comment

                                Working...
                                X