Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lol... ovo sa Francuzima je toliko nategnuto da mislim da i sam ne verujes u tu pricu. By the way, zasto bi fotograf morao da prelezi kovid i jos da to potvrdi.

    Comment


    • Ako je pogresan datum sa Francuzima, onda je OK, tj. nije nista novo u odnosu na mlade tenisere. Ako je stvarno sreo Francuza 18. onda bi Francuzova izjava kojom potvrdjuje da mu je Novak rekao da ima kovid imala tezinu.

      Ako znam da imam kovid i kontaktiram sa covjekom koji ga nema bez da sam mu reako, onda je to jako neposteno sa moje starne. S druge strane, ako imam kovid i nekome kazem: "Ne mozemo se vidijeti jer imam kovid.", a on mi odgovori: "Nema veze, upravo sam prelezao kovid." onda ne vidim da je bio neposten, cak ako je i preksio epidemioloske mjere.
      Last edited by NI; 09-01-22, 01:28.

      Comment


      • Njegovi "advokati" su mu ladno zapecatili karijeru sa ovim "dokazom".Neverovatno da covek, koji je toliko obisao svet, okruzen ajkulama od najmanjih do najvecih puca, sebi ovako u nogu sa tim "dokazom".
        Ne zna se sta je gore, ako je lazirao test, zabranice mu ucesce min 3 godin, u prevodu vise nikada nece otici na AO, uz to gubi sav kredibilitet i pokazuje kakav je mucak od coveka,
        Ako je kojim slucajem test validan i stvarno je znao da je pozitivan, a isao okolo danima svuda, onda zasluzje drakonsku kaznu i da ga i njegov rodjeni narod napusti, kao sto su polako poceli posle ovog izletanja sa testom i datumom.

        Nadam se, ponavljam, nadam se da su se samo salili sa ovim, u suprotnom, on ima najgori tim advokata i PR na svetu, a on je izrazito samoziv i glup covek da ne pomisli da ce neko videti datume po internetu.

        Jbt, kada pomislis, nece vise zasrati, dovoljna je bila ADRIA tour i gadjanje sudije lopticom, izjednaci se, samo treba poslednji udarac da zada i zvanicno postane GOAT, on covek sebi vrlo verovatno okonca karijeru i bilo kakve price o GOAT-u...

        Ne verujem, jebeno ne verujem kako je sam sebi pucao u nogu, samo su trebali da cute, stao narod iza njega, skoro ga svi podrzali i izigrace ih sve...

        Mislim da bi sada sve dao da je seo odmah u avion i vratio se, jedino je tako mogao da spasi obraz i karijeru..

        Comment


        • Evo sto su Djokovicevi advokati predali

          https://www.fcfcoa.gov.au/sites/defa...ubmissions.pdf

          Kazu da je Novak angazovao najbolje moguce advokate i da je u rekordnom roku dobio saslusanje.
          sigpic

          Comment


          • Vladane,

            To je jos jucer 147 poslao. Oni su napravili odlican posao. Njihova glavna teza je da nije bilo osnova za ponistenje vize. Sve izgleda OK.

            Inicijalno sam vidio samo jedan problem. Novak se zarazio koronom posto su kriterijumi za ucestvovanje na turniru bili definisani. To je samo po sebi sumnjivo. Ali ako je nalaz OK i ako se ponasao kako se covjek treba ponasati kad ima koronu, vjerovatno bi proslo. Zvizdali bi mu da se zarazio zato sto je nasao rupu u zakonu, ali bi sve skupa islo.

            Medjutim, ako se on srijetao sa ko zna kime posto je dobio koronu, sve postaje sumnjivo... U najboljem slucaju je neozbiljan i neodgovoran, U najgorem, uopste nije imao koronu i tako se ponasao. Test je falsifikovan. Kako god okrenes lose.

            Comment


            • Originally posted by Panchev9 View Post
              Pretpostavljam da je radio testove svaki dan.. Zato i nije išao u "izolaciju".. Nije on imao temperaturu i sl. pa otišao na testiranje.. To bi bilo neodgovorno.. Nije imao simptome..
              Kum radi za MNK.. Svaka dva dana imaju testiranja.. Dobiju negativan test i teraju dalje
              .. Tako je u Srbiji.. Samo kada već imaš simptome, logično je da ne ideš među ljude.. Imače bi firma pukla pošto ne mogu da rade samo online..
              Biće podmetanja oko datuma.. Veliki je ulog..
              Ovde je sve logično napisano, ko hoće da pročita.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                S druge strane, ako imam kovid i nekome kazem: "Ne mozemo se vidijeti jer imam kovid.", a on mi odgovori: "Nema veze, upravo sam prelezao kovid." onda ne vidim da je bio neposten, cak ako je i preksio epidemioloske mjere.
                Da ostavimo po strani da je sve ovo tako nategnuto ti NI zaboravljas kljucnu stvar. U pitanju je fotograf Lekipa i da je Novak njemu rekao da ima kovid to bi Lekip objavio kao ekskluzivu. Prema tome Novak mu nista nije rekao.
                Sto bi rekao Serlok Holms, elementatno moj dragi Votsone.

                Comment


                • A ovo? Malopre iskočilo, nisam stigla da proverim

                  https://sport.blic.rs/tenis/sudenje-...kovicu/nshbnqm
                  "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                  Comment


                  • Tražili odlaganje saslušanja. Sud odbio. Hteli da pomere na sredu.

                    Comment


                    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                      Tražili odlaganje saslušanja. Sud odbio. Hteli da pomere na sredu.
                      Hahahaha ma hajde!
                      "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                      Comment


                      • Originally posted by Larisa View Post
                        Hahahaha ma hajde!
                        Strašno.

                        Comment


                        • Bože ja sam se toliko pogubila od silnih informacija koje iskaču iz minute u minutu da ja više ne znam ko ovdje pije ko plaća
                          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                          Comment


                          • Originally posted by Larisa View Post
                            A ovo? Malopre iskočilo, nisam stigla da proverim

                            https://sport.blic.rs/tenis/sudenje-...kovicu/nshbnqm
                            Što bi rekli, žvaće vuna gaće.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Hehe
                              https://www.telegraf.rs/sport/tenis/...izontalno_kraj
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • Originally posted by proudNolee View Post
                                Bože ja sam se toliko pogubila od silnih informacija koje iskaču iz minute u minutu da ja više ne znam ko ovdje pije ko plaća

                                Nisi jedina

                                Još da preživimo do ponoći, pa kako nam
                                bude

                                Samo hrabro
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X