Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sta ce mu to,govno busta kaze PRAVILA SU PRAVILA

    sikter
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
      Malo sam se smirio i sada hladne glave mogu da kažem idemo po RG! Motivacija će sigurno biti kao nikad do sad.

      Nivo je tu, može samo bolji da bude. A po zakonima kosmičkog balansa ovolika količina nesreće mora biti kompenzovana sa makar malo sreće.

      Ono što bih voleo je:
      1. Da prestane sa onim slanjem ljubavi ljudima koji ga ne podnose.

      2. Da se mane politike jer nije pametno biti protiv ATP-a bez obzira na to koliko cenim vizionare.

      3. Da otera Kyrgiosa u kurac.

      4. Da se nikada ne zdruzi sa Rafom i Rodžerom jer su ipak epski rivali i njihovo novo drugarstvo mi je ogavnoj.

      5. Da iznapusava Rothenberga, najdebilnijeg sportskog novinara na svetu.

      I da, da otera Kyrgiosa u kurac ako to nije prethodno uradio. Ako jeste može slobodno to da ponovi.


      1. Ovo za slanje ljubavi, ne zanima njega mnogo sta drugi misle, on tako oseca, to su te mantre, saljem ljubav, pokazujem kakav sam pun ljubavi, vratice mi se mozda, tako da od toga nista.

      2. Od ovoga takodje mucak. On misli da ima sta da da, da ima te neke predispozicija da menja svet na bolje i dok dobro me lupi glavom o zid, nece prestati, a to vrv znaci nikad.

      3. Moze i u tri.

      4. Ne verujem, na kraju i nije nikada, s tim sto ce sigurno biti uvek profi, sto apsolutno ocekujem.

      5. Njega je vec ucio pameti, nije problem opet, samo da se pojavi na konferencijama

      I ja da dodam....

      *** Da se smiri i sredi, povuce, radi (oko ovo oko PTPA, nema odstupanja znam sigurno) da prestane da puni "novinske stupce" , majko mila od marta - aprila samo se o njemu prica, dize prasinu, a izuzetno je dobra, plemenita i postena osoba. Aman, smiri se covece. Peace and chill
      I idemo na FO, offc
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • U baksuznoj godini poput ove tekuće ona loptica je od svih mogućih mesta naprosto morala završiti upravo tamo gde je Novak najmanje želeo. Taj peh nad pehovima i neviđeni maler je naravno trenutno imao biti razlogom za najstriktniju od svih striktnih primena pravila u istoriji sporta. Čekali su ga na zicer iz razloga dobro poznatih i dočekaše da im se sam namesti svojom nepažnjom.
        Primena pravila sa debelo selektivnim prizvukom značila je nogiranje sa turnira prvog igrača sveta i najboljeg u storij ovog sporta.
        I dok zlonamerni likuju oni realni shvataju koliko je ovo veliki, ogroman udarac za tenis. Metodom prekog suda oteran je prvi igrač sveta bez prava na odbranu. Potvrdilo se po ko zna koji put kako pravda i te kako zna biti slepa.
        sigpic

        Comment


        • Bojim se da stvari izgledaju mnogo gore nego sam mislio. Slusao sam Grega Rusedskog, Meri Kariljo i Danijelu Hantukovu. Svo troje su uvijek blagonakloni prema Novaku. Svo troje ga smatraju najboljim od velike trojke a za Hantuhovu mislim da ga jako, jako simapatise. Uz to, kao i Vajda, ona je Slovakinja.

          To sto sam cuo mi se ne svidja. Licno ne mislim da i jedno od njih iznijelo svoje misljenje. Mislim da su svo troje u principu spinovali ono sto se prica u teniskim kuloarima. Hantuhova je daleko najvise pricala i to dozivljavam kao nekakvu poruku Vajdi i Novaku. U principu se svi slazu u sljedecem:

          *Novak je morao odrzati konferenciju za stampu. (S tim se slazem, ali mislim da on nije bio u stanju da to sinoc ucini.)
          *Novak ne razumije tezinu prekrsaja koji je napravio. (I s tim se slazem.)
          *Novak misli da je iznad pravila. (I s tim se slazem, ali to je daleko vise izrazeno kod Rafe i Rodzera.)
          *Novak nije smio da proba da izbjegne diskvalifikaciju. (S tim se slazem, ali to sto je pokusao je ljudski.)
          *Novakova izjava nije dovoljno dobra tj. neme izvinjenja USTI i nije pokazao kajanje. (S tim se ne slazem, iako je izjava mogla biti stilski bolja.)
          *Sve bi bilo u redu da je odrzao konferenciju za stampu. (S tim se 100% ne slazem. To je izgovor.)
          *Novak nema dobar osjecaj sto ide u nekom trenutku. Te je Adria Tur, te sindikat, te izazivanje sudbine sa napucavanjem loptica. (Tu se 50% slazem.)
          *Hantuhova je pomenula i incident na RG 2016. Pomenula ga je sa razlogom. (Nije ga trebala pomenuti.)
          *Novak zeli previse da napravi. Ako zeli da izbjegne greske, treba mu puno energije. Niko nema toliko energije. (S tim se djelimicno slazem.)
          *Novak je pokazo da nema moralno pravo da vodi tenisere. (S tim se ne slazem. ALI JE OCIGLEDNO SINDIKAT JE KLJUC PROBLEMA!)
          *Novaku nema ko da kaze istinu. I Vajdu i Gorana i agente on dobro placa pa se boje da mu kazu istinu. (To je mozda tacno.)
          *Novak treba da podje na kurs za menadzment ljutnje. (S tim se djelimicno slazem, ali tek kad zavrsi karijeru.)
          *Agent treba da ga poduci sto treba da kaze da isparavi siuaciju. (To je samo po sebi tacno.)

          Novak ce vjerovatno jos jednom morati da se oglasi o incidentu. Bojim se nista nece biti dosta tako dugo dok ne digne ruke od sindikata. Zato mislim da bi mu bilo najpametnije da kaze sljedec:

          "Poslije incideta na USO koji je nastao mojom krivicom, ja mogu biti samo problem novonastalaoj asocijaciji. Zato mislim da je bolje da neko drugi uzme moje mjesto!"

          Ponavljam da vjerujem da su svo troje iznosili opste a ne svoje misljenje.

          Comment


          • Ali koje to posledice moze da ima makar sve tacno, to je bitno.

            Comment


            • Nije mi bas najjasnije. To sta je njih troje pricalo, pa taman posla da analizairamo tako svaku recenicu i svacije misljenje.

              Mislim nisam te bas najbolje razumela, sta ova tvoja analiza govori, sta moze da mu se desi?

              Pritisak na PTPA? Ne kapiram.

              Najveca glupost, ispravite me... nije smeo da pokusa da ne bude diskvalifikovan

              A vrhunac nema moralno pravo da predvodi igrace! Svasta kakav skup licemera.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Posledice ce da budu - koordinisana medijska propaganda protiv Novaka. Nista gore, ali i to je dosta lose.

                Ako Novak moze da je izdrzi i da mu tenis ne pati onda .

                =========

                Olja,

                To je trajalo blizu pola sata! Znas koliko je sati kad ga je Katarina Vitaker skoro pa branila.
                Last edited by NI; 07-09-20, 17:37.

                Comment


                • E jeste Katarina ga branila ;)

                  Izvini, ok, ovo je medijska top prica, drzace se sigurno neko vreme, privlaci pauznju, dok ne pretresu sve uglove i svako slovo, ali doci cemo opet do onoga svako cudo za tri dana... Ne sumnjam da ce Novak opet da se oglasi, ali sve ove njihove recenice sto si izvukao nisu nista drugo nego na nivou ovog naseg ovde natezanja jel je ona sudija glumica i koliko moralna osoba.

                  Medijski pritisak je odavno veliki. Ako se povuce super, ali da nije moralno pogodna osoba Novak za to... ufffg bas mi sve grube reci padaju na pamet sta o tome mislim.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    E jeste Katarina ga branila ;)

                    Izvini, ok, ovo je medijska top prica, drzace se sigurno neko vreme, privlaci pauznju, dok ne pretresu sve uglove i svako slovo, ali doci cemo opet do onoga svako cudo za tri dana... Ne sumnjam da ce Novak opet da se oglasi, ali sve ove njihove recenice sto si izvukao nisu nista drugo nego na nivou ovog naseg ovde natezanja jel je ona sudija glumica i koliko moralna osoba.

                    Medijski pritisak je odavno veliki. Ako se povuce super, ali da nije moralno pogodna osoba Novak za to... ufffg bas mi sve grube reci padaju na pamet sta o tome mislim.
                    Katarina obozava Federera a pozitivno mrzi Novaka.

                    Mislim da je sve bio namjesteno. Kariljo i Rusedski, kao ljubitelji Novaka pomazu Slovaknji Hantuhovoj kao obozavateljki Novaka.

                    Hantuhova je rekla:

                    "Novak je poceo sa Adria Turom u trenutku kad je cio svijet pod mjarama. Pokazo je da ne osjeca kad se sto moze napraviti." To je visetruko netacno. Kao prvo sve je napravljeno u dogovoru sa vladama doticnih zemalja. Drugo, svako posten priznaje da je iskustvo Adria Tura pomoglo uspjesnu organizaciju Sinsinatija i USO.

                    "Istao tako krece sa sindikatom kad za to nije vrijeme!" Ja citam da u tom grmu lezi zec.

                    Mislim da je Kariljo rekala nesto u stilu, Novak misli da moze da promijeni svijet.
                    Last edited by NI; 07-09-20, 17:38.

                    Comment


                    • To su ti licemeri koji pricaju o nekom moralu... Kacila sam vec sinoc na Uzivo temi...
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment




                      • Da je uradio glupu stvar to stoji ali gledam ovaj snimak i tacno se vidi drama queen sindrom. Da je Federer ovo uradio samo bi se nasmejala i podigla palac u vis.

                        Comment


                        • Eh...

                          https://youtu.be/7y1XD8kLfbY

                          Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока

                          Comment


                          • Sad bi mu najgluplje bilo da se povuce sa cela sindikata, ako to vec igraci ne zele. Ako igraci smatraju da bi neko drugi bio bolji izbor, onda sa srecom.

                            Comment


                            • Originally posted by goga View Post
                              Po ovome sto kaze Stephen A. Smith, izgleda da je Mekinro promijenio misljenje od sinoc. Sinoc nije prozivao Novaka. I to indicira idu ka koordinisanom pritisku a Novaka.

                              Comment


                              • Ma mogu da ga pritiskaju ali se on trudi da im da materijal. To je loše u ovoj priči. Umesto da samo igra tenis i ćuti. On bi da leti kao Ikar i Dedal

                                Comment

                                Working...
                                X