Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Panchev9 View Post
    Teško dropovi prolaze kod Rafe..

    Odavno se nisam ovoliko iznervirao.. Treći i četvrti set je bio pakao..
    Sada odmor.. Kaže da je povreda prošlost.. Svestan je da je u nedelju dan za istoriju.. Ima šansu da pobedi čoveka koji ne zna za poraz u finalima RG.. To će biti još jedna jagodica..
    Za koga li će navijati RF navijači?
    Samo sa Rafom taktika će biti poziv na mrežu pa lob...ne da se uzme direktan poen iz dš...
    RF će za Novaka ovaj put
    Drugi bold- Ne zna za poraz u finalu RG , to stoji ali isto tako Novak je jedini aktivni igrač koji ga je dobio na RG...


    Originally posted by miloolja View Post
    Idi citaj Live, gde da prolazim opet kroz to -.-

    Inace da bl 8/22

    Dakle jedem sad, ne mogu da stanem, istrosih se boze sacuvaj. Pijem, jedem, nervno obolela... a on izgleda ko da moze jos tri dana da igra. Da se ne zeza, da ne kazem zajebava malo sa nama?

    Užasno loše je koristio BL...

    Originally posted by NI View Post
    Joker,

    Ali Cicipasu je BH slabost. Novak je cijelu taktiku bazirao na tome. I da nije neocekivano proradila Stefanova BH paralela, sve bi zavrsilo u 3. seta. Cicipas je poceo da je igra dijelom iz ocaja a dijelom jer je vidio da se Novak kliza kad mijenja smjer trcanja. Novak potrci da pokrije otvoreni dio terena, lopta ode iza njega a on se pokliza. To je bio dodatni faktor.
    Da i Novak je kao što si rekao celu svoju taktiku bazirao na tome, računajući da će njegova BH paralela raditi...
    Situacija se okrenula u jednom trenutku. Cicipasova paralela je proradila i ne samo to...slabost je postala prednost...Novaku je krenulo da fali samopouzdanja u tim momentima, a to je posledica toga što mu BH paralela nije radila,a on iz manjka samopouzdanja posle i nije igrao BH paralelu, pa je tražio plan B...


    Originally posted by NI View Post
    To je veliki mec. Mnogo od njega zavisi. Po jednoj mjeri to je najveci mec u istoriji. Finale igraju igraci koji su izmedju sebe uzeli 36 GS titula. Prethodni rekord je bio Novak i Federer 2019. sa 35 titula.
    Novak ako uspe u nedelju postiže 3 stvari...
    Prvi koji ima sve slemnove po 2 puta...
    Drugi da će biti prvi i jedini čovek koji dobio Nadala u finalu RG
    I treći, ne manje bitan osigurava No1 do kraja novembra...


    Elem tokom meča sam pisala a evo šta je i Novak rekao i šta su preneli na b92...

    Na površini sam delovao smireno, ali duboko u meni nije bilo tako. Nije se videlo, ali bio sam uzdrman i uspeo da opstanem meču i pobedim. Jako sam srećan zbog toga

    Spoiler


    Ovo samo za mog druga Indiga
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Veliki meč nas očekuje, a veliki je i ulog za obojicu. Rafa bi sustigao Rogera po broju Slemova i stavio se u poziciju da možda sledeće godine prestigne Federera i postane teniser sa najvećim brojem Slemova.
      Po svemu sudeći Rogerov rekord je definitivno dostižan i neko od ove dvojice će ga oboriti a velike su šanse i da obojica to urade.

      Novak sa druge strane dobija puno vise od Nadala jer će biti jedini u OE koji bi imao 2x sve Slemove; bio bi jedini koji je pobedio 2x Nadala na RG i jedini koji ga je pobedio u finalu RG; prišao bi na samo 2 Slema od Rogera; zacelio bi ranu sa US opena i dokazao bi svima da je neuništiv; nastavio bi nestvaran niz pobeda (ne računajući diskvalifikaciju) i imao bi šansu da ostane neporažen do kraja sezone (zvuči nerealno); poboljšao bi medjusobni skor itd.

      Obojica će biti silno motivisani, pritisak će osećati, ali su preiskusni da bi ih to u znacajnoj meri izremetilo.

      Često umem da kažem da će biti u prednosti onaj ko dobro otvori meč i prvi zada udarac-osvoji set, ali ne verujem da će biti tako u nedelju. Očekujem meč pun naboja i preokreta, kidanja živaca..
      Uslovi više odgovaraju Novaku, ali je Nadal ipak na svom omiljenom terenu na kome se snalazio i kada su vremenski uslovi bili loši kao prosle godine protiv Rogera. Jeste sada drugačije, njegov spin nije toliko ubojit, ali ako je neko pokazao da zna da se prilagodi različitim uslovima to je Nadal.

      Novak ima blagu mentalnu prednost ali treba to znati iskoristiti na terenu protiv čoveka koji ima 99 pobeda i 2 poraza.
      Igrački i kondiciono su tu negde, nijanse će odlučiti.

      Ne znam još koliko puta ćemo imati priliku da ih gledamo u budućnosti kako se bore za Slem, verovatno još vrlo malo, tako da je ovaj meč od neprocenjivog značaja za nas navijače.

      Srećno Nole!!!
      Last edited by Pikaso; 10-10-20, 02:21.

      Comment


      • Zasto u zadnje vrijeme stalno govoris "još samo koi dan svama", Tuto? Ajde ne budali, da mislimo da si nesto bolestan, ne daj Boze.. Pojasni, jel to govoris zbog slema ili nesto..?

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          QQ gde je Olja nije me valjda poslušala...
          Ajmo Novače stisni sad'
          Originally posted by miloolja View Post
          Psujem ko kocijas.
          Samo sam rakijicu, kombo ostavljam za finale regrizla_jezik:

          I opet je na 15:40 i stotoj bl na drugi servis Cicija otisao pozadi, ritern jedva presao servis polje, Cici preuzeo inicijativu i osvojio poen. Apsolutno ne razumem

          Sreca na sledecoj bl bio prvi servis.

          Mora da sam luda
          Loco, loco...

          Ama nisam luda znam.

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Protiv Nadala nece tako stajati na riternu, ne brini.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Pa nije valjda odlepio totalno
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment






                • Da vidimo da li ga nasao...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Vamos tamos

                    Comment


                    • Gazi Novače do kraja i ne osvrći se!
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Produžen rok ATP za "bez gubitka" bodova. Znači prvi smo do rekorda skoro pa matematički... I to sa pola snage.

                        Comment


                        • ja cu napraviti fan club JULIE

                          zena je,koliko sam razumeo francuskinja i predaje francuski

                          ona je okacila ovaj tvit

                          Wizard

                          Comment


                          • sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by Kilo soli View Post
                              ja cu napraviti fan club JULIE

                              zena je,koliko sam razumeo francuskinja i predaje francuski

                              ona je okacila ovaj tvit


                              Koji ludak hahaha
                              Attention tre bien tre bien opaaaaa
                              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                              Comment


                              • sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X