Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    To je glavno. Sto se igra u septembru/oktobru. A ne u standardnom terminu. Jos je stadion nabudzen da ne kazem pokriven. Ima Novak fine sanse. Samo da ostavi ovu glupost iza sebe i krene ka novim izazovima cistog-bistrog uma.
    U tim uslovima, on lakse nego u bilo kojim drugim (na sljaci) pobjedjuje Nadala. Medjutim, potpuno spremni Tim bi bio favorit protiv njega. Medvedev i Zverev pa i Cicipas su mu opasniji nego po suncu na sljaci. Ali kao sto rekoh, nadam se da ni jedan od njih nece biti spreman!

    Comment


    • Stanimala si zaboravio
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Stanimala si zaboravio
        Ne citas pazljivo, vidi post ranije.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Ne citas pazljivo, vidi post ranije.
          Preskocih nekako tu recenicu...
          U svakom slucaju, ja ne bih otpisivala Stanimala nikad na slemu, a sigurno ne na RGu.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • ima li neki info gde je Nole, jel se vratio kući.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Ne volim Ozma nikako. Strasno mi je antipatican lik. Ali ovo mu je dobar tekst.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ozmo je napisao odlican tekst! Pokazao je osjecaj za politiku. Saopsti je ljudima da je Novak kriv i da mu je odmah bilo jasno da je diskvalifikacija neizbjezna. Potom je tu gorku pilulu zasladio da su mnogi jedava docekali da Novaka diskvalifikuju.

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Ozmo je napisao odlican tekst! Pokazao je osjecaj za politiku. Saopsti je ljudima da je Novak kriv i da mu je odmah bilo jasno da je diskvalifikacija neizbjezna. Potom je tu gorku pilulu zasladio da su mnogi jedava docekali da Novaka diskvalifikuju.
                    Ih osećaj za politiku a saopštio da je kriv - njegovo proizvoljno mišljenje (ok čitao pravila doslovno, koja se i ne primenjuju uvek doslovno) koje se ne poklapa sa milionima drugačijih mišljenja. Kad se pokenjaš po nekom svom onda si političar i to napredan. A da je i Novaku bilo jasno - jeste, svestan da su mnogi jedva dočekali tako nešto da ga diskvalifikuju.

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      ima li neki info gde je Nole, jel se vratio kući.
                      Kažu da je odmah otišao na aerodrom.Ne znam koliko je to tačno.

                      Comment


                      • Originally posted by 147 View Post
                        Bec apsolutno mora da igra umesto mastersa u Parizu.
                        On ima dupli karijerni masters. Rafi fale Majami i Pariz. Ako Rafa ne bude igrao Pariz, ne mora ni on.. ali u suprotnom mora!

                        Comment


                        • ma ne mora nista dzokeru,vidis da ga saplicu i njegovi "navijaci"
                          Wizard

                          Comment


                          • Malo sam se smirio i sada hladne glave mogu da kažem idemo po RG! Motivacija će sigurno biti kao nikad do sad.

                            Nivo je tu, može samo bolji da bude. A po zakonima kosmičkog balansa ovolika količina nesreće mora biti kompenzovana sa makar malo sreće.

                            Ono što bih voleo je:
                            1. Da prestane sa onim slanjem ljubavi ljudima koji ga ne podnose.

                            2. Da se mane politike jer nije pametno biti protiv ATP-a bez obzira na to koliko cenim vizionare.

                            3. Da otera Kyrgiosa u kurac.

                            4. Da se nikada ne zdruzi sa Rafom i Rodžerom jer su ipak epski rivali i njihovo novo drugarstvo mi je ogavnoj.

                            5. Da iznapusava Rothenberga, najdebilnijeg sportskog novinara na svetu.

                            I da, da otera Kyrgiosa u kurac ako to nije prethodno uradio. Ako jeste može slobodno to da ponovi.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                              Malo sam se smirio i sada hladne glave mogu da kažem idemo po RG! Motivacija će sigurno biti kao nikad do sad.

                              Nivo je tu, može samo bolji da bude. A po zakonima kosmičkog balansa ovolika količina nesreće mora biti kompenzovana sa makar malo sreće.

                              Ono što bih voleo je:
                              1. Da prestane sa onim slanjem ljubavi ljudima koji ga ne podnose.

                              2. Da se mane politike jer nije pametno biti protiv ATP-a bez obzira na to koliko cenim vizionare.

                              3. Da otera Kyrgiosa u kurac.

                              4. Da se nikada ne zdruzi sa Rafom i Rodžerom jer su ipak epski rivali i njihovo novo drugarstvo mi je ogavnoj.

                              5. Da iznapusava Rothenberga, najdebilnijeg sportskog novinara na svetu.

                              I da, da otera Kyrgiosa u kurac ako to nije prethodno uradio. Ako jeste može slobodno to da ponovi.
                              kiriosa mora prvo da pobedi na terenu,da bi ga slao u kurac

                              rotenberg je vec dobio po njusci,zato i kenja ovako

                              ostalo ostavljam novaku
                              Wizard

                              Comment


                              • Ima li Novak šanse da ove godine dobije nagradu za najfer (kako li se to već zove) sportistu godine

                                Comment

                                Working...
                                X