Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MiljanVR View Post
    Slazem se da je servis bio los ,ali defanziva nikako nije bila losa , bila je dobra ;)
    Mislio sam-ocaj je sto se toliko branio. Nije da je mogao da napadne svaku loptu, ali nije ni bas morao onoliko da se brani.

    I, druze, mali savet-spusti loptu, opusti se i uzivaj ovde... Ne moras i ne trebas da opominjes svakog za svaku sitnicu, ima ko to treba da radi... Si blesav, bre, radis tudj posao!

    Inace, ja cuo na tiviju da se Nole zeni i da ce mu Marej biti kum... Ko se sada smeje!

    Comment


    • Nole na FB:"Pozdrav svima. Sinocni mec protiv Davidenka je bio uzbudljiv,a publika puna energije.Cak su me naterali nakon meca da "zaigram"!Svi koji znaju da plesu-igraju,molim vas javite se,jer su mi potrebne lekcije :-) A sada velike cestitke kosarkasima na pobedama na Evropskom prvenstvu. Iako je druga vremenska zona,pomno pratimo utakmice kada mozemo. I naravno fudbalerima cestitke na vrlo vaznoj pobedi. Bravo Pantelijaaaaaa,gol zlata vredan ;-)" ,jos jedana:"Hey guys. I wanted to thank my serbian fans for translating my last post from serbian to english. In case you didn't see the translation,i was saying how exiting was last night's match and little crazy dance i had :-)And i congratulated serbian football team and basketball team for winning their games.Its great to see that you are communicating between each other :-) Shall we play a game now? What about translating this post to as many languages we know?! Let's give it a try!" i jos jedana :"SO far I've seen only Russian and Spanish. Come on guys! Italian, French, Portuguese, Polish, Swedish, Slovenian, Chinese, Japanese, Arabic,....come ooooonnnnn!!!! Vanja:Ma ne radim ja tudj posao,po on tako igra protiv Davydenka , jednostavno mu tako defanzivna igra prolazi protiv njega i zasto bi je menjao ;)
      Last edited by MiljanVR; 04-09-11, 20:06.
      http://www.youtube.com/watch?v=gNJPWuJdVTQ http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot..._3602351_n.jpg http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...13714580_n.jpg http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...32341258_n.jpg

      Comment


      • Znao sam da je buva....

        Novak: Jos necu da se zenim

        Najbolji teniser sveta, Srbin Novak Djokovic demantovao je da ce se u oktobru ozeniti dugogodisnjom devojkom Jelenom Ristic na Kosovu.

        Djokovic nije zeleo da potvrdi da li ce mu kum zaista biti britanski teniser Endi Marej, kao sto je javio "Eurosport", ali je otkrio da svadba jos nije zakazana.

        "Nema nista od toga. Svestan sam da mediji moraju da prave senzacije, svasta da pisu, tako da ne obracam paznju na sve to. Dokle bih dogurao ako bih demantovao sta sve pricaju i govore o meni", rekao je Novak.

        Srpski teniser kaze da nece obavestavati javnost o tome kada i gde ce "stati na ludi kamen".

        "Naravno da necu objaviti. Moj privatni zivot je samo moja stvar i ne zelim da ga delim sa bilo kim".

        Izvor:"Telenor Wap"

        Comment


        • Djokovic Still Seeking US Open Title

          http://www.cbssports.com/video/playe...Rs1KcrgqyW8d5K

          Dusan Vemic Discusses Novak Djokovic

          http://www.youtube.com/cbssports#p/u/36/yr_dFaWkTmQ
          Last edited by miloolja; 05-09-11, 10:44.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Ne mogu da otvorim?
            Jel do mene?

            Comment




            • шта ће му сад и женидба? рано је, кад будеш имао 35 онда неђи неку десетак година млађу па прави синове...
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Panchev9 View Post
                Ne mogu da otvorim?
                Jel do mene?
                Vidi sada.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Sad je dobro...otvara sve.I ja nisam mogao da otvorim,ali sam mislio da je do mene...;)

                  Ziko:Hvala bogu,svidja mi se kako razmisljas....

                  Ps.To to iz iskustva...?

                  Comment


                  • "Videji" su super..
                    Veceras konacno u "normalno" vreme igra Novak..
                    Nadam se zanimljivom mecu, posto je i Dolgopolov sklon lucidnosti..

                    Ali kako neukusno izgleda onaj Toster Strudel iz reklame..

                    Comment


                    • Originally posted by Panchev9 View Post
                      Veceras konacno u "normalno" vreme igra Novak..
                      Heh... moj budjavi provajder ima problema sa Eurosport 1, pa je posle ponoci slika toliko losa da je negledljiva. Zato je danasnje vreme predvidjeno za mec duplo normalno za mene.
                      Plus moj budjavi provajder vise nema ugovor sa SK, pa smo ostali bez tih kanala, te sva sreca sto oni nisu jedini otkupili prava na US Open. Plus, a sto je najjace od svega, moj budjavi provajder nas je na nedelju dana bez pardona ostavio bez interneta. Morao sam malo da ispljujem po mom budjavom provajderu, jer nije Novak kriv sto sam ostao budan preksinoc na jedvite jade i onda ostao uskracen da gledam drugi i treci set.

                      Comment


                      • Originally posted by draza View Post
                        Znao sam da je buva....

                        Novak: Jos necu da se zenim

                        Najbolji teniser sveta, Srbin Novak Djokovic demantovao je da ce se u oktobru ozeniti dugogodisnjom devojkom Jelenom Ristic na Kosovu.

                        Djokovic nije zeleo da potvrdi da li ce mu kum zaista biti britanski teniser Endi Marej, kao sto je javio "Eurosport", ali je otkrio da svadba jos nije zakazana.

                        "Nema nista od toga. Svestan sam da mediji moraju da prave senzacije, svasta da pisu, tako da ne obracam paznju na sve to. Dokle bih dogurao ako bih demantovao sta sve pricaju i govore o meni", rekao je Novak.

                        Srpski teniser kaze da nece obavestavati javnost o tome kada i gde ce "stati na ludi kamen".

                        "Naravno da necu objaviti. Moj privatni zivot je samo moja stvar i ne zelim da ga delim sa bilo kim".

                        Izvor:"Telenor Wap"
                        Na kojoj li sam TV stanici onda cuo ono da ce se zeniti... Mislim da je bilo na RTSu, mada nisam bas cuo da li su rekli da se tako pise i da postoji prica o tome, ili su rekli da je to sigurna stvar... U svakom slucaju, ne smejem se zadnji...

                        EDIT: Nesto sa Noletovog sajta:

                        http://www.novakdjokovic.rs/news.php...d=1310&jezik=1

                        Text je poveliki, ali ova slika govori 1000 reci!

                        Last edited by Vanja #66; 06-09-11, 09:06.

                        Comment


                        • Pssssssssssssssssst!

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • DO KRAJA CARE!!!!!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Nezgodno, nezgodno, nezgodno!!! Mozete li zamisliti kako je mogao Alexandr da odigra da je dobio prvi set... Vrlo bi lako moglo da ode u pet setova. To je nevolja sa tako nestabilnim igracima, izgubi svoj servis 2 puta za redom, a potom uzme brejk, relativno lako, stavise... Treba to izdrzati. Opet, naravno, Nole nije pokazao svoju najbolju igru, nije bilo potrebe za tim, preziveo je one nalete ludila kad Dolgo pogadja sve sto pozeli, to je bilo dovoljno za ne tako laganu, ali ipak pobedu u 3 seta. Za polufinale protiv Tipse, steta sto ce neko morati da ispadne, mislim da su obojica mogli do polufinala, samo da nisu bili u istom delu...

                              Comment

                              Working...
                              X