Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam verovao PRVI PUT NISAM VEROVAO. Hvala ti Nole VOLIMO TE

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • e da ali od ponedeljka opet se vraca na mesto gde mu je mesto

      Comment


      • E sad nema nazad, možem i dumrem, doživeh da pane i Zeka na Wimbiju od našego Manču.

        Beše to dobar meč, ma šta dobar, odličan, al ga naš na kraju zabiberi.

        Comment


        • bre ne moze na svoj servis da uzme pehar,ali mora to na tezi nacin zasto bre

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            O da, titula na Wimbledonu preko Federera. Ništa slađe...
            Posle još jednog poraza na RG-u, posle još problema sa rukom, bez pripreme na travi, u prkos publici, linijama, mreži i svemu ostalom... Nole, da se sad povučeš ne bi imao za čima da žališ.
            Last edited by Vanja #66; 06-07-14, 18:24.

            Comment


            • Ljudi, cestitke vama i Noletu!

              Nadam se da je ovo samo pocetak i da ce Nole najzad kako treba igrati od pocetka do kraja na Slemovima.
              Last edited by Mr. Wolf; 06-07-14, 18:29.
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Cestitke drugari, idem dumrem. Pozdrav

                Comment


                • I ovde da cestitam
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Jagodice, sledeci put mi veruj i sacuvaces zivce
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Novak
                      Trebao je u tri seta ovo zavsiti ali kako bi smo bez novih mogucnosti za srcani udar

                      Idemo sada po USO
                      Similis simili gaudet

                      Comment


                      • Novakovci moji, preživjeli smo nadam se da ste svi dobro

                        Koliko napet meč, sumnjala sam i iskreno na trenutak mislila da neće uspjeti, ali veliki je on borac, ima grešaka i nedostataka, nervira nas i kida živce, ali je jedinstven, hvala ti Nole za ovaj osjećaj ponosa
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment




                        • Ziv bio 100 godina legendo! Bravo Djokaro!
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Originally posted by Johnny View Post
                            Jagodice, sledeci put mi veruj i sacuvaces zivce
                            Nisam verovala u nekim momentima, priznajem..
                            valjda smo previše imali takvih situacija mi navijači, retki su bili oni koji su verovali..
                            sad nam je lakše, ipak je to prokletstvo finala razbijeno..

                            ipak, najviše od svega sam se plašila kako ću danima da čitam da će deca u parku da pričaju kako je NĐ najveći under archiever svih vremena..
                            Originally posted by gokara
                            Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                            Comment


                            • Veliki šampion! Hvala Ti ljudino za ovu istorijsku pobedu.
                              Nisam bio optimista, ali nema srećnijeg čoveka na svetu od mene zato što me je Novak razuverio. Ovaj meč je bio odličan. Treba ga na miru pogledati. Bez nervoze(koja je uvek prisutna kada se gleda uživo).
                              Ne znam kako je uspeo da preživi onu krizu u 5. setu?! Ali je pokazao da je među najvećim ikada...

                              Jedan veliki za Rožera. Alal mu ćufte. Takav se retko rađa.

                              Zaslužili smo ovo radovanje narode posle svega što smo preživeli u zadnje vreme.

                              Uzdravlje

                              Comment



                              • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X