Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam ti se rode nikad do danas od srece rasplakao.
    Za onaj prvi W jeste da se grlo steglo. a sada suze same idu.
    Rasplaka se i ti rode. Od srece i sto svu muku istera.
    Hvala ti za ove suze Novace.
    Ne mogu ti ovog trena rode nista vise porucitii, osim hvala.
    HVALA TI DO NEBA, NOVACE DJOKOVICU.
    Tvoj
    Last edited by pecaros; 06-07-14, 20:07.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by jagodica View Post
      Nisam verovala u nekim momentima, priznajem..
      valjda smo previše imali takvih situacija mi navijači, retki su bili oni koji su verovali..
      sad nam je lakše, ipak je to prokletstvo finala razbijeno..

      ipak, najviše od svega sam se plašila kako ću danima da čitam da će deca u parku da pričaju kako je NĐ najveći under archiever svih vremena..
      Bilo je veoma lako predvideti ko ce pobediti nakon drugog seta, a posle preokreta jos lakse Kao sto sam i napisao u temi, jedino pitanje je bilo da li ce biti 6:4 7:5 8:6..........
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Pošto sam u nervnom rastrosjtvu dočekala kraj meča, tačnije plakala kao malo dete i još uvek teško dolazim sebi.. sada mogu da kažem samo jedno....

          ...čuda su retka i dešavaju se, ali danas nam ipak nije trebalo nikakvo čudo već naš, onaj pravi, jedan jedini, najbolji... Novak Đoković!

          Hvala ti majstore!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
            * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
            NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Pošto sam u nervnom rastrosjtvu dočekala kraj meča, tačnije plakala kao malo dete i još uvek teško dolazim sebi.. sada mogu da kažem samo jedno....

              ...čuda su retka i dešavaju se, ali danas nam ipak nije trebalo nikakvo čudo već naš, onaj pravi, jedan jedini, najbolji... Novak Đoković!

              Hvala ti majstore!
              Nisi jedina i ja sam plakao.

              Comment


              • Samo jedan covek je u stanju da svojim uspehom rasplace 90% ove nacije
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Ovde oči zasuzile

                  Comment


                  • Niko kao Nole...

                    Spoiler
                    ... ne diže krvni pritisak.

                    Comment


                    • Pridružujem se onima koji su plakali, ali jedva sam preživjela trenutak kada je on krenuo da plače nakon što je uzeo pehar u ruke, koliko olakšanje na negovom licu
                      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Samo jedan covek je u stanju da svojim uspehom rasplace 90% ove nacije
                        I ponekoga druge nacije.

                        Ali nije to pobjeda, to je nacin kako je dobio!
                        Last edited by NI; 06-07-14, 18:50.

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Nisi jedina i ja sam plakao.
                          Ne niste jedini hvala ti NOVACE do neba

                          Comment


                          • Čestitke Novaku. Nisam gledao meč bio sam sprečen. Stigao sam na poslednji gem i odgledao završnicu.
                            Skakao sam od sreće.
                            Idemo po US Open.

                            Comment




                            • Titule.

                              Comment


                              • AU koliko ova titula moze pozitivno uticati na Novakov nastavak karijere.Novak je prikazao najbolji mec kad je bilo najpotrebnije,naravno nije lako dobiti mec protiv Rogera nakon svih desavanja u ranijim finalima GS ali je to "pregurao"kroz 5.set.
                                Vazan momenat 5.seta je spasena brej lopta na Novakov servis,nakon toga sam maltene bio siguran da mora doci slabiji servis gem Rogera i docekao ga je na najbitnijem delu kad servira za ostanak ,tako da mi je drago da nije uspio na 4-3 da ga brejkne jer bi morao da servira za mec i tako bi opet bio pod pritiskom iz 4.seta.Roger je nnormalno servirao nejbolje na W i opet je novak imao 10 BP .svaka cast za ritern koji je uz Novakov forhend koji je bio vanserijski doneo prevagu.Takodje moram da naglasim Novakov pasing kojim je ubio Rogerovo samopouzdanje na mrezi.
                                Nadam se da je ovo novi Novakov "restert" GS titula.Pokazao je danas da ume,u nekom od predhodnih postova najavio sam lov na GS nakom W pehara.
                                Trenutno je najspremniji na turu ,treba to maksimalno iskoristiti u narednom periodu.Motiva za to ima na pretek a cini se da se otvaraju mnoge stvari na turu u Novakovu korist u odnosu na ostale igrace.Jedino je Rafa potencijalna prepreka za RG,a za ostalo je Novak glavni kandidat.
                                Ovom sjajnom pobedom je to zasluzio.Nadam se da cemo se radovati jas Novakovih GS titula.Mora da bude dvocifren,ovakvu priliku nesme da propusti.
                                Cekam NI-jevu analizu meca,on je ekspert za analizu da sa uzivanjem procitam kako je Novak pobedio.

                                Comment

                                Working...
                                X