Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako bude u ovakvoj formi, bude dobro


    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment



    • готово је, можемо сада само да се тешимо...
      sigpic

      Comment


      • Ma ništa nije gotovo, neće Novak ispustiti prvo mjesto tako lako bez borbe
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • Ukoliko neko poseduje pa je uz to još i rad da prosledi ili postavi snimak ovogodišnjeg finala Vimbldona sa Viskovim komentarom učinio bi mi veliku uslugu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Ukoliko neko poseduje pa je uz to još i rad da prosledi ili postavi snimak ovogodišnjeg finala Vimbldona sa Viskovim komentarom učinio bi mi veliku uslugu.
            Srecno i uzivaj uz riblji paprikas


            Spoiler
            Last edited by jovan; 27-10-14, 12:56.
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment



            • * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Ipak sutra igra, danas u MCu sutra uvece na terenu
                Similis simili gaudet

                Comment


                • Đoković: Rođenje sina mi je najbitniji trenutak u životu, ali ne odustajem od broja 1!

                  Novak ne odustaje od trona ni nakon sinovljevog rođenja! Novak Đoković u intervjuu za L’Ekip istakao je da mu je rođenje sina najbitniji događaj u životu, ali da njegove ambicije kada je tenis u pitanju ostaju najviše moguće iako Rodžer Federer ozbiljno preti.

                  Najbolji srpski teniser poručio je da želi da provede što više vremena sa suprugom i nedavno rođenim sinom, ali da to neće uticati na njegovu posvećenost tenisu i da prinova neće ugroziti njegov cilj da ostane prvi na ATP listi do kraja sezone.
                  ’’Iskreno, već se osećam kao broj 1 nakon što sam postao otac. To je najvažniji momenat u mom životu. Trudiću se da svoju porodicu vodim sa sobom koliko god budem mogao, jer je za mene najbitnije da budem uz sina i da ne propustim njegovo odrastanje. Imam želju da budem uz njega i suprugu svakoga dana, ali naravno da to ponekad neće biti moguće kao što neće biti naredne nedelje u Londonu, jer je beba isuviše mala. Život tenisera nije lak zbog stalnih putovanja i odsedanja u hotelima. To nije zdravo za dete kojem je potreban mir. Ali mi smo se pripremili, mnogo smo pričali o tome i postoje primeri mnogih tenisera koji su prošli kroz istu situaciju i nastavili da igraju na visokom nivou. Nadam se da će to dobro uticati na moju karijeru i da neću izgubiti interesovanje za tenis. Uvek imam najviše ambicije i to se neće promeniti ni sada, uprkos tome što mi je porodica na prvom mestu i što su sada neke stvari drugačije’’, ističe Novak.

                  Rodžer Federer trenutno je jedini koji može sprečiti Đokovića da na kraju godine završi na prvoj poziciji ATP liste, što je mnoge iznenadilo, jer u prethodnoj sezoni Federer nije igrao na prepoznatljivom nivou. Srpski as nikada nije potcenjivao Švajcarca i uvek ga je smatrao velikim rivalom.
                  ’’Nikada ga nisam otpisivao, iako je prošla sezona bila bila njegova najlošija u prethodnih deset godina i iako je imao neke iznenađujuće poraze. Vratio se još jači, igrao je sjajno na grend slemovima i sada konkuriše za mesto broj 1. Nikada nisam mislio da mu tu nije mesto. Uvek sam ga smatrao jednim od najboljih na svetu i on još uvek pokazuje da zaslužuje da bude tu gde jeste. Izuzetno poštujem ono što radi i ne mislim da su mu godine problem. Naprotiv, ove sezone igra na nivou na kojem je igrao i na vrhuncu karijere’’, priča sa poštovanjem prvoplasirani igrač na ATP listi.

                  Cilj ostaje nepromenjen- prvo mesto na listi najboljih tenisera današnjice drugi put uzastopno.
                  ’’Rodžer se vratio jači, posebno nakon titula u Šangaju i Bazelu. Napredovao je na listi i očito je da ima veliki motiv da završi sezonu kao prvoplasirani. Sve je otvoreno. Branim mnogo poena u Londonu, ali tradicionalno dobro igram na oba turnira koja su preostala. Spreman sam, trudim se da provodim što više vremena na terenu i potpuno sam koncentrisan na predstojeći turnir. Cilj je da završim sezonu na prvom mestu. Imam prilično težak žreb već od prve runde kada se sastajem sa Kolšrajberom koji je sjajan igrač, kompletan teniser i više će mu odgovarati podloga koja je nešto sporija nego što je bila na US Openu gde smo poslednji put igrali jedan protiv drugog. Usredsrediću se na taktiku koju treba da primenim i potrudiću se da što bolje treniram uoči tog duela ’’, završava izlaganje Novak.
                  http://www.mozzartsport.com/vesti/ok...-broja-1/87919
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • 1.
                    Bitno je da Novak bude prvi na kraju godine. U jednoj losoj sezoni, to bi bila utjesna nagrada, godine koje si zavrsio kao broj jedan se i te kako uzmaju u obzir prilikom procjenjivanja necije karijere i konacno, To Novaku puno znaci.

                    2.
                    Uopste se ne slazem sa teorijom da broj jedan bez slema nije pravi broj jedan. Pravila su jasna, bodovanje koje favorizuje GS-ove je jasno, dakle ako se Federer dokopa broja jedan, to ce biti zasluzeno iako manje uvjerljivo nego ranije.

                    3.
                    Bitka za prvi poziciju je izjednacena. Novak ima 340 poena prednosti a Federer DC u kojem ce potencijalno osvojiti 225 bodova. Federer ima formu i momentum, Novakova forma je nepoznata i definitivno nema momentum. Federer moze biti umoran, Novak je definitivno svjez.

                    4.
                    Sutra Novak ima jako tezak start. Kolsrajber je u formi i u principu mu ne odgovara. Ako Novak prodje tu prepreku, bice jasan favoriti za broj jedan poziciju.
                    Last edited by NI; 27-10-14, 22:46.

                    Comment


                    • Nema nista od Kohlija,Monfa moze biti veliki problem.Neka moli boga da ga Isner izbaci..
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Kakav crni Monfils, pitanje je da li ce igrati zato sto ga muci koleno ili ce da se povuce zbog DC
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Nisam znao da je povredjen.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Prvi mec poslije pauze, pretpostavljanm neintezivnog tretiniranja i sa neizvjesnim fokusom mora biti tezak. U tom kontekstu, Kolsrajber je neugodan protivnik kojeg bi Novak radje izbjegao. Naravno, Monfis je bolji igrac od Kolija alo i nepredvidljiviji. Kad se tome doda da ga publika zna inspirisati moze da bude izuzetno tezak protivnik. Medjutim, pauza i povreda bi ipak trebale da ucine svoje.

                            Comment


                            • Originally posted by jovan View Post
                              Srecno i uzivaj uz riblji paprikas


                              Spoiler
                              Hvala i u moje ime.

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Znaci Nolence veceras od 19 i 3o pocinje odbranu titule u Parizu, neka bude uzivanje-i neka mu je na zdravlje
                                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                                Comment

                                Working...
                                X