Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne bih ovde ovo postavljao, ali pošto su razni nagađali da je Nole anonimni donator. Ipak se otkrilo da je to fudbaler Junajteda Nemanja Matić.
    https://www.blic.rs/vesti/drustvo/hv...-70000/beww5hl

    Comment


    • Ljubitelju tenisa ti smaras i dosadan si, prestani da prijavljujes postove koji nemaju nista problematicno. Poslednja opomena!

      Ladno prijavio Nemanjin post, kakav lik jbt
      sigpic

      Comment


      • Novak treba da se bori za sve sto je vrijedno borbe. U sadasanjioj fazi karijere to su prije svega slemovi i Olimpijada. Iako manje vrijedni, WTF, broj nedelja kao N1 i broj sezona na kraju godine kao N1 su vrijedni napora, tim vise sto taj napor nicim ne bi ugrozio pripreme za AO.

        Nije pametno brojiti ili projektovati buduce slemove. Za svaki treba da se bori najbolje sto moze. Koliko ce ih osvojiti? Sam Bog zna.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ljubitelju tenisa ti smaras i dosadan si, prestani da prijavljujes postove koji nemaju nista problematicno. Poslednja opomena!

          Ladno prijavio Nemanjin post, kakav lik jbt
          Hahaha garant je ovo moje prijavio
          Edit: Garant si dodao ovo ladno prijavio moj post jer nisam ti video, a tačno sam znao da je to u pitanju
          Last edited by NEMANJA97; 21-09-18, 13:59.

          Comment


          • Originally posted by NI View Post
            Novak treba da se bori za sve sto je vrijedno borbe. U sadasanjioj fazi karijere to su prije svega slemovi i Olimpijada. Iako manje vrijedni, WTF, broj nedelja kao N1 i broj sezona na kraju godine kao N1 su vrijedni napora, tim vise sto taj napor nicim ne bi ugrozio pripreme za AO.

            Nije pametno brojiti ili projektovati buduce slemove. Za svaki treba da se bori najbolje sto moze. Koliko ce ih osvojiti? Sam Bog zna.
            Na kladionicama je Nole prvi favorit na 3 GS turnira. Naravno da je najveći favorit na RG - Rafa.
            Federeru najbolje šanse za novi GS daju na WB

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ljubitelju tenisa ti smaras i dosadan si, prestani da prijavljujes postove koji nemaju nista problematicno. Poslednja opomena!

              Ladno prijavio Nemanjin post, kakav lik jbt
              Vauu kakva strasna stvar

              Pa sta ce mi ta opcija ako ne mogu da je iskoristim ?

              Slobodno ti opominji ili radi sta ti se vec radi, nije kao da mi je mnogo znacajno. Smorila me ta prica, hteo sam da vidim sta se desava kad kliknes na to, nece mu policija doci na vrata. Sta si se uznemirio.


              @NI

              On ionako igra Dohu, igra Mubadala, igrao je Queens. Uzeleo se tenisa, odmoran je. Nek ove godine igra do kraja. A za sledecu da se pravi lepo raspored.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Vauu kakva strasna stvar

                Pa sta ce mi ta opcija ako ne mogu da je iskoristim ?
                Ne čačkaj mečku

                Comment


                • Jos nije trazio Wc za Peking?? A sta ceka koji moj??
                  Da l da ustajem u 5 da ga gledam? Sta da kazem ortacima "idem ranije u krevet da bih mogao da ustanem rano da gledam Nola i Fedju kako se ljube grle i u zanosu jedan drugome skacu u narucije"??
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Oooo više i Peking pa dosadi sa tim

                    Comment


                    • I Bazel treba a onda da pojuri neku 250icu da odigra.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Originally posted by cacanin View Post
                        I Bazel treba a onda da pojuri neku 250icu da odigra.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                        Hahahaha

                        Comment


                        • Originally posted by cacanin View Post
                          I Bazel treba a onda da pojuri neku 250icu da odigra.

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                          To obavezno,i posle svakog meča još 2 sata da trenira

                          Strašno.
                          Fićo zašto misliš da je samo tvoje mišljenje bitno i da si u pravu?Zašto mora sve da igra ili da osvaja?
                          Gde piše da mora biti bolji od ovog ili onog? Čemu poređenje sa bilo kim,on je čovek za sebe?
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Originally posted by Marija81 View Post
                            To obavezno,i posle svakog meča još 2 sata da trenira

                            Strašno.
                            Fićo zašto misliš da je samo tvoje mišljenje bitno i da si u pravu?Zašto mora sve da igra ili da osvaja?
                            Gde piše da mora biti bolji od ovog ili onog? Čemu poređenje sa bilo kim,on je čovek za sebe?
                            Ma sad garant namerno potpaljuje sve ovde sa tim pričama

                            Comment


                            • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                              Ma sad garant namerno potpaljuje sve ovde sa tim pričama
                              Pazi ti šta pišeš da opet ne budeš prijavljen

                              Ako troluje imamo pravilnik i za to
                              Joj što Kronos nije zadužen ovde bar nedelju dana...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Pazi ti šta pišeš da opet ne budeš prijavljen

                                Ako troluje imamo pravilnik i za to
                                Joj što Kronos nije zadužen ovde bar nedelju dana...
                                Prošla je ponoć tako da se mislim završio dan gde su moji komentari bili "primamljivi " za prijavu.
                                Možda Fića samo ne može da čeka pa mu ovih par nedelja do narednog turnira izgleda previše

                                Comment

                                Working...
                                X