Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sada je skoro izvesno da ce WTF odlucivati o broju 1 na kraju godine, a da Novak ima mogucnost da zavisi samo od svog rezultata. Treba dobro izvagati sta je prioritet, ne treba se zaletati u Peking po svaku cenu. Verujem da ce sa timom doneti najbolju odluku.
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • Originally posted by Milutinov Tata View Post
      Sada je skoro izvesno da ce WTF odlucivati o broju 1 na kraju godine, a da Novak ima mogucnost da zavisi samo od svog rezultata. Treba dobro izvagati sta je prioritet, ne treba se zaletati u Peking po svaku cenu. Verujem da ce sa timom doneti najbolju odluku.
      To jos nije izvesno. Nije cak ni skoro izvesno.
      Videcemo sta ce biti u Aziji. Ako Novak nakon toga na race listi prestigne Rafaela, u Parizu se mnogo toga moze odluciti. Oavoji li i Pariz na zavrsnom ce mu biti dovoljno da prodje grupu... Sve su ovo predpostavke tako da je najbolje sacekati jer ce za neke detaljnije ipak trebati da prodje jos "malo" vremena.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • On to sigurno nece uradit, ali ja bih na njegovom mjestu igrao samo Sangai i finalni masters. I opet bi(h) bio prvi na kraju.

        On je najjaci kad mu je frka.
        Last edited by Joker; 19-09-18, 16:58.

        Comment


        • @Sandugp - Pa dobro i ti se slazes da ce se na ATP Finals (napisah WTF po navici) odluciti broj 1, videcemo samo na koji nacin. Nisam ni ja bas mislio da se tu mora uzeti titula da bi bio broj 1 na kraju godine, vazno je da Novak svojim rezultatima moze do prvog mesta (sem ako bas ne zabrlja u Sangaju i Parizu), ne zavisi vise od rezultata Nadala.
          Last edited by Milutinov Tata; 19-09-18, 16:24.
          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
          30 consecutive match wins - Stands alone
          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

          Comment


          • ...a do tad uzivajte (i cenite moj trud )

            ESPN ov prenos,ko ima IDM mo\e da snimi,kom je slab kvalitet ima torent


            https://streamango.com/f/mkpctnraaod...720pier_ru_mp4
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by Milutinov Tata View Post
              @Sandugp - Pa dobro i ti se slazes da ce se na ATP Finals (napisah WTF po navici) odluciti broj 1, videcemo samo na koji nacin. Nisam ni ja bas mislio da se tu mora uzeti titula da bi bio broj 1 na kraju godine, vazno je da Novak svojim rezultatima moze do prvog mesta (sem ako bas ne zabrlja u Sangaju i Parizu), ne zavisi vise od rezultata Nadala.
              AKO osvoji Peking Sangaj...a Rafa ne napravi dobar rezultat u Parizu,imam osecaj da vi na Novaka gledate da ce bez problema da osvoji svaki turnir na kom se pojavi i da je iznenadjenje da ne uzme titulu,ne polecite,videli ste sta je bilo pre 6 meseci,svaka titula je plod teskog rada i cak malo srece a ne upisuje se unapred

              Zato kazem ako Rafa uzme Wtf velike su sanse da na kraju bude prvi(naravno da nece biti prvi ako Novak poosvaja sve do tada)
              Nije ovo jos kao 2015,niti ce ikada biti po meni

              Ljubitelj pogresan post sam quotovao,ali poenta je ista
              Last edited by Srkisa; 19-09-18, 17:23.

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post
                AKO osvoji Peking Sangaj...a Rafa ne napravi dobar rezultat u Parizu,imam osecaj da vi na Novaka gledate da ce bez problema da osvoji svaki turnir na kom se pojavi i da je iznenadjenje da ne uzme titulu,ne polecite,videli ste sta je bilo pre 6 meseci,svaka titula je plod teskog rada i cak malo srece a ne upisuje se unapred

                Zato kazem ako Rafa uzme Wtf velike su sanse da na kraju bude prvi(naravno da nece biti prvi ako Novak poosvaja sve do tada)
                Nije ovo jos kao 2015,niti ce ikada biti po meni

                Ljubitelj pogresan post sam quotovao,ali poenta je ista

                Novak ako poosvaja sve bice 2000 poena ispred Rafe. A ako osvoji ono sto je dovoljno bice malo ispred Rafe. U svakom slucaju mislim da ti je bas losa procena.

                Rafa i da osvoji WTF sto mislim da ce jako tesko da se desi opet ne vidim kako on to ima velike sanse da bude prvi. I Novak ucestvuje na vecini turnira, ne na svim.

                Meni je licno drago da ce da se broj 1 odluci na zavrsnom turniru. Nema lepse od toga. Poznajuci Novaka, on ce to resiti ranije.

                Comment


                • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                  Rafa otkazao Peking i Sangaj. Otvoren je put za prvo mesto koje moze doci jako brzo.
                  To definitivno povecava Novakove sanse da bude broj 1 na kraju sezone.

                  Pitanje je u kojoj mjeri. Ako Nadalova odluka efektivno znaci - povrijedjen sam nema tenisa dok se ne oporvim, onda su Novakove snase jako velike.

                  Medjutim, mozda je Nadal odlucio da sve baci na Pariz i WTF. Nije osvajao ni jedan od ta dva turnira. Pobjeda na oba turnira mu donesi sigurno prvo mjesto. Moguce da mu je pobjeda samo na WTF-u dovoljna. Ako je to slucaj, imacemo interesantan finish sezone.

                  Comment


                  • Novak treba da se drži zacrtanog plana bez obzira gdje Rafa igra. A prvo mjesto će doći samo po sebi jako brzo.

                    Comment


                    • Originally posted by NI View Post
                      To definitivno povecava Novakove sanse da bude broj 1 na kraju sezone.

                      Pitanje je u kojoj mjeri. Ako Nadalova odluka efektivno znaci - povrijedjen sam nema tenisa dok se ne oporvim, onda su Novakove snase jako velike.

                      Medjutim, mozda je Nadal odlucio da sve baci na Pariz i WTF. Nije osvajao ni jedan od ta dva turnira. Pobjeda na oba turnira mu donesi sigurno prvo mjesto. Moguce da mu je pobjeda samo na WTF-u dovoljna. Ako je to slucaj, imacemo interesantan finish sezone.

                      To je igra na sve ili nista. To je 2 meseca maltene bez tenisa i onda da ides na titule protiv igraca koji su se zagrejali na prethodnim turnirima. Pariz mu moze biti zagrevanje za WTF, tesko da moze uzeti titulu. Cekamo da vidimo da li Novak igra Peking.

                      Comment


                      • Screenshot_2018-09-19-21-52-07.jpgScreenshot_2018-09-19-21-52-07.jpg

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Novak treba da se drži zacrtanog plana bez obzira gdje Rafa igra. A prvo mjesto će doći samo po sebi jako brzo.
                          Bravo !!!

                          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Originally posted by Fića View Post
                            Sad Nole zaigraj Peking i Sangaj dok je Nadal u nok daunu! Prvo mesto bice tvoje od oktobra sve do juna '19.. +40 sedmica su to..Zapni pa nek puknu dusmani!
                            Tek sad nema potrebe za zapinjanjem pa rešiće on to. Nadal baš sad mora da napravi nešto u završnici što mu dosad nije pošlo za rukom. Tako da ne znam kako to planira izvesti

                            Comment


                            • Stigla mi knjiga o 50 godina US Opena, i nema posebnog teksta o Novaku, malo sam se razocarao. Mora da se uzme jos neka titula da u sledecem izdanju za 75 godina dobije par strana
                              Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                              Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                              30 consecutive match wins - Stands alone
                              3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                              Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                              Comment


                              • Idemo Nole do broja 1 sto pre! Svaka nedelja je bitna i tu nema kalkulacija. Peking pa Sangaj, tu ga overavamo i teramo laganeze do jula '19. Tu padaju Konors i Lendl a posle toga cemo lako da stignemo Fedju. Najveci broj sedmica na prvom mestu kada su najbolji u istoriji igrali svoj najbolji tenis eeeejjjj.. a ne kad su razni Ljubicici, Robreda, Rodici Juzni i ostali poluamateri vladali top tenom. Kakvo dostignuce je to ljudi moji!
                                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                                https://ibb.co/cD1Xnq

                                Comment

                                Working...
                                X