Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxx-a View Post
    U sta se tema pretvorila

    Jos malo o USO
    https://www.braingametennis.com/5-ta...-2018-us-open/
    Potpuno sam iznenadjen cinjenicom da je Nole vise poena uzeo na mreži neko u razmeni 5-8 udaraca. Mislim na uopste US Open. Drugi servis me ne iznenadjuje. Vratio je kvalitet jos u Sinsinatiju. Posebno sam iznenadjen neprijatno da je tako los u razmenama 5-8 udaraca, mada je 5 udaraca prosek na meču.

    Novakov ritern na drugi Delpov servis maltene nijedan nije otisao na forhend. Koja koncentracija je tu i pitanju...

    Comment


    • Meni je to dokaz da menja lagano igru, prilagodjava se novonastalim okolnostima i uslovima igre.
      Ova staistika vinera je odlican pokazatelj varijacija u igri

      Jos da doda koncentracije za 1 servis, odnosno da mu je sat ne odnosi..
      Similis simili gaudet

      Comment


      • E tek sat nikako da napišem za to koliko mi je bzvz. Način kako se koristi uglavnom negativne koristi. Odmah sam se setio čuvena meča Noleta i Rafa na AO pa zamisli tragedije da je tu bio sat...

        Eee još malo da ispunimo temu sa lepim stvarima...Pošto je bilo puno radovanja, moje pitanje: Na kom vam je turniru Nole bio najimpresivniji?

        Comment


        • E sad kako ono bese otp "koja je pesma pesniku najdraza, kada su sve kao njegova deca.."?

          Impresivan na razlicite nacine na sva tri koja je u ovoj "povratnickoj" godini na turu uzeo..

          Cicncinati i USO zbog toga sto je igra na njegovoj najboljoj podlozi bila pod sumnjom(barem u mom slucaju) , bez obzira na okolosti.. Wimbledon.. odlucujuci momenti, Garner dodeljuje poen Edmundu na onu bruku na ocigled teniskog sveta, Novak porucuje nakon meca da je tu da ostane na Wimbledonu.. U polufinalu igra jedan od knjicnih poena, rekla bih ovog dela karijere na SP za Nadala u TB..
          Similis simili gaudet

          Comment


          • Definitivno je na US Openu bio najbolji. A najbolji meč u finalu. Kada se pogleda repriza finala vidi se koliko je bio na visokom nivou.

            Da, Novak menja igru jer želi da traje. Fasciniran sam time kako se u tako važnom i velikom meču pridržava taktike. Sigurno Craig ima puno posla sa Vajdom. Ukoliko na tržištu postoji dobar bivši volej igrač da se uzme za trenera, mislim da će se sigurno pojačati u stručnom štabu.

            Comment


            • Ošonesi je zakon

              nego, polako nam se blizi 1000 atp mec. volio bih da ga odigra u Pekingu, taj turnir mu je talija

              1000ti mec starost protivnik - turnir broj meceva
              R. Federer 30 god 5 m Del Potro - Melburn 2012. 1424
              R. Nadal 30 god 9 m Kolsrajber - I. Vels 2017. 1107
              D. Ferer 34 god 2 m Sela - Hetrogenbos 2016. 1097
              N. Djokovic 31 god 4 m ??? Peking/Sangaj 2018.?? 996

              Comment


              • Ocekujem 2 Laureusa za Noleta naredne godine..sportista godine i najbolji kambek.
                Eno ga u Cikagu sa Aletom Zverevim i Gofanom. Svercovali se ovi da ne bi platili kartu..Promenio je covek 10 time zona u zadnjih mesec dana..Nema sanse da on zaigra u Penkingu..A ovaj Liver kap definitivno treba zabraniti ili pak dodeliti bar neki atp poen jer ovako stvarno nema vajde..
                --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                https://ibb.co/cD1Xnq

                Comment


                • LC nije obavezan, niko ga nije tukao po usima da igra
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Vidite koliko su Federer i Nadal igrali vise od Novaka. Djokovic je bas birao turnire i u periodu od 2011 pa do sada skoro nista sem slemova i mastersa igrao nije. Jedna 250ica godisnje i mozda jos dve 500tice i to je to.
                    Ova dvojica su nakupili vise .... doduse Nadal se ranije probio pa je poceo ranije da dolazi do zavrsnica turnira - samim tim i skuplja vise meceva, ali je i pauzirao zbog povreda duze.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                      Maro znaš da smo uvek imali slično mišljenje. Ovde mi neki nisu jasni koji bi da jure sve, a još traže i 500-tke.
                      Samo malo i tebe ne razumem. Njega obovažam i gledam realno.
                      Oporavio se i premašio sva očekivanja, ali kad neko počne da priča o turniima na kojima će sigurno igrati u nastavku sezone pa šta je tu loše?
                      Ako ste rekli da je sve ostalo bonus pa onda daj da uživamo i u ostatku sezone. A ne da se non stop vraćamo na povredu i na uspehe.
                      Činjenica stoje da je u ovom trenutku najbolji i to je pokazao. Nema u tome ništa loše da se to napiše. Od njega nikad ništa "silno" ne očekujem nego prosto korak po korak. Da pruži maksimum i kakav god uspeh to donelo na narednom turniru
                      Ja sam taj koji je skoro napisao da ne treba nikakva jurnjava za prvim mestom. Ipak činjenice su tu da kasni za Rafom oko 1000 i da ide period koji mu odgovara, a sa druge strane Nadal uglavnom prikazuje slabije partije i to stoji. I mogla bi razlike da se neutrališe i bez nekog dodatnog truda.

                      Sve si lepo rekao,samo ja sam mišljenja da ne treba da se troši na 500kama niti da juri No1 po svaku cenu
                      Elem, ovo što pišu da je Novak dao novac za malog Dušana je nagađanje.
                      Lepo kažu ljudi "anonimni donator" sve i da je Novak treba poštovati tu želju za anonimnošću kada su ove stvari u pitanju,a tu se slažem sa Bojaninim postom na tu temu.
                      Last edited by Marija81; 18-09-18, 11:00.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Sve si lepo rekao,samo ja sam mišljenja da ne treba da se troši na 500kama niti da juri No1 po svaku cenu
                        Elem, ovo što pišu da je Novak dao novac za malog Dušana je nagađanje.
                        Lepo kažu ljudi "anonimni donator" sve i da je Novak treba poštovati tu želju za anonimnošću kada su ove stvari u pitanju,a tu se slažem sa Bojaninim postom na tu temu.
                        Zato sam i rekao da ako odluči da može da igra 500-tku onda nek se prijavi, ali slažemo se da može bez toga
                        Mislim da će ubrzo i doći do N1, ali normalno da bi ostali voleli da se desi pre kraja godine.
                        Da zanimljivo i to su mnogi nagađali da je to on što mi je baś interesantno. Nije Bojana razumela na koji sam način to mislio. To više nije bitno jer je ta priča otišla u pogrešnom smeru.
                        Najbitnija stvar koju sam hteo reći , a neki su sa drugom pričom to zakomplikovali...Da način na koji se desila ta donacija meni deluje da to nije Nole, ali to je samo moje mišljenje. A i to oko Noleta kako si i rekla su samo takođe nagađanja.
                        Last edited by NEMANJA97; 18-09-18, 12:12.

                        Comment


                        • Sad Nole zaigraj Peking i Sangaj dok je Nadal u nok daunu! Prvo mesto bice tvoje od oktobra sve do juna '19.. +40 sedmica su to..Zapni pa nek puknu dusmani!
                          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                          https://ibb.co/cD1Xnq

                          Comment


                          • Rafa otkazao Peking i Sangaj. Otvoren je put za prvo mesto koje moze doci jako brzo.

                            U najboljim sezonama 2014 i 2015 Novak je turnire poput Peking Sangaja i Parisa dobijao na psihu. Iako je ove godine uzeo W, USO i Sinsinati idalje mislim da ako bi zaredjao vrhunske igre za kraj ove godine, za sva 4 turnira da bi ipak morao vise da ulozi nego pre 3 sezone. Zato je pitanje da li treba igrati Peking.

                            Ukoliko njegov tim smatra da on bez turnira zagrevanja moze da ide na titulu u Sangaju onda neka bude tako.

                            Za americku turneju se zestoko spremao fizicki i rizikovao je Toronto za druga dva turnira.To se ispostavilo kao dobar plan.

                            Marketinski ipak za njega je pametno da igra u Pekingu. Da sam na njegovom mestu, igrao bih Peking i Sangaj u Parizu ne bih isao po svaku cenu na titulu. Najbolje bih sacuvao za WTF i to je sigurno prvo mesto na kraju godine.

                            Comment


                            • Ne treba mu Peking preterano,sad kad je Rafa otkazao Kinu Novak ne moze na Rogera pre finala,a ne vidim da bi osim poludelog Rogera neko mogao da ga izbaci,dodje do finala i 600 bodova fin rezultat,i onda na kraju na preostala 2 turnira koji mu odgovaraju sve zavisi od njegovog reketa

                              Sa druge strane igrajuci Peking stvorio bi sebi pravo i na jedan kiks
                              Hm ne verujem da Rafa moze biti top u Parizu i Londonu,no Rafa ako osvoji wtf je 90% prvi,i on to zna i mozda sve baca na taj turnir gde bi mogao 2 u 1 da dobije,titulu kojaa mu nedostaje i Ye1

                              Comment


                              • Originally posted by Srkisa View Post
                                Ne treba mu Peking preterano,sad kad je Rafa otkazao Kinu Novak ne moze na Rogera pre finala,a ne vidim da bi osim poludelog Rogera neko mogao da ga izbaci,dodje do finala i 600 bodova fin rezultat,i onda na kraju na preostala 2 turnira koji mu odgovaraju sve zavisi od njegovog reketa

                                Sa druge strane igrajuci Peking stvorio bi sebi pravo i na jedan kiks
                                Hm ne verujem da Rafa moze biti top u Parizu i Londonu,no Rafa ako osvoji wtf je 90% prvi,i on to zna i mozda sve baca na taj turnir gde bi mogao 2 u 1 da dobije,titulu kojaa mu nedostaje i Ye1

                                Lose si ti to nesto izracunao. Novak kada bi osvojio Peking i Sangaj bio bi prvi na listi. Sto znaci da u zadnja dva turnira ulaze poravnati, tj. Novak malo bolje za nekih 500 poena. Gledajuci realnu formu, Novak bi u tom slucaju na WTF dosao sa razlikom vise od 500 poena jer bi napravio bolji rezultat od Rafe u Parizu.

                                U tom slucaju nakon ovakvog drugog dela sezone, ne vidim kako Rafa moze da zavrsi godinu kao prvi.

                                Comment

                                Working...
                                X