Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Prezivjece, opustite se. Isrosen maksimalno sto je odigrao jedan dubl i jedan sing, a ni on nije bio full, vec dva seta i TB, je li prvi april?
    Ja sam samo uzeo reči iz prethodnog komentara. Opušteno znaš šta mislim za ovu besmislicu

    Comment


    • Meni nije, niti sam negde naglasila da jeste. Rizik od povrede da, bitan je, kakav god rezulat da napravi
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Originally posted by Maxx-a View Post
        Meni nije, niti sam negde naglasila da jeste. Rizik od povrede da, bitan je, kakav god rezulat da napravi
        Eto to i nema smisla čim ti je bitan rezultat.

        Comment


        • Vi komentarisete igru,nema svrhe covek nema motiva naravno da ritern nece biti dobar,tipican nemotivacioni Novak je to juce bio,a dobro neko osvaja slemove a neko kida na Lejver kupu,svako svoje

          Comment


          • Originally posted by Ivan_PG View Post
            Vi se raspisali o nekakvoj egzibiciji a ne vidite da vec danima nema Oljice
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Ne znam , ja sam samo citala da je lose returnirao u oba meca a da je izgledalo da igra sa motivacijom da meceve dobije. Sada kolika je ona tacno, samo on zna.
              Isto ovo bih napisala i da je dobio te TB.
              Similis simili gaudet

              Comment


              • Ja ovo iskljucivo gledam kao zlata vrijedan materijal za buduce dokumentarce o ovoj trojici najvecih ikad. Nismo imali Noleta i Fedju u dublu do sad, da se zezaju i gube

                Ne dramite, zbog ovog "turnira" mu nece faliti benzina na kraju sezone, niti ce se povrijediti xbog njega.
                Last edited by Joker; 23-09-18, 13:41.

                Comment


                • Mozda se i slicice pojave pa se mogu i u albume lepit i razmenjivati sa drugarimai
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Ne, vec ako slomi nogu nedje do kraja sezone, nek se zna da mu je to zbog lc-a.

                    Comment


                    • Ma jeste li poludeli sa pominjanjem neke evenutalne povrede i njihovim prizivanjem!!!!!
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post

                        Offtop:
                        Baki gde je ovo?

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Ma jeste li poludeli sa pominjanjem neke evenutalne povrede i njihovim prizivanjem!!!!!
                          Nema te u temi pa pišu baš gluposti

                          Comment


                          • Posto vidim da su pojasnjenja potrebna umesto generalizacije -da pokusam , svaki mec koji igrac igra nosi potencijalni rizik od povrede naravno kao navijaci manje razmisljamo o tome dok igra takmicarske turnire, Novak je imao problema u nekom duzem periodu kakve nije imao ranije a to nam je svima poznato. Pomenuvsi rizik od povrede ja nikakve nisam prizivala, taman posla za bilo kog igraca/sportistu , vec konsatovala u iznosenju stava o nastupu na LC
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • Pa svaki teniser uvek ima nekih problema, a najmanje je potrebna da se kod Noleta priča o povredi nakon svega. Imate sigurno milion drugih tema.

                              Comment


                              • Ja ne verujem da idem u off topic, bez potrebe to nije moj nacin pisanja na tenisu. Pisala sam sta mislim o nastupu koji je treutno aktuelan a to sto se neki nece slaziti sa njime, nije moj problem.
                                Similis simili gaudet

                                Comment

                                Working...
                                X