Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nEsam optimista...

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Kroz sta je sve prosao u poslednje 2 godine, samo on zna

      Da, bile su to dve nezamislivo teške godine.
      Ukoliko danas izgubi ponoviće se sve ružno iz tih godina ukoliko pak pobedi biće miran sve do prvog poraza. Od junaka nacije do predmeta sprdnje i podsmeha i tako vrteći se ne prestaje.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Naravno da jesi

        Ali i Kevin je nesto naucio iz tog meca, a bogami i u mnogo je boljoj formi nego pre 3 godine.

        Ono sto mene najvise brine je Novakov umor i fizicki i mentalni.
        A ja se nesto ne sjekiram puno oko fizickog umora, jer nema sanse da bude jurnjave kao sa Nadalom. Ni priblizno. Ovo je server, pola njegovih poena ce Novak samo pogledom da isprati. Ali tu dolazi taj psihicki umor, od kog se itekako plasim.. jer Novaka izludjuju jaki serveri. Ne znam za mec da se on rezultatski mucio protiv servbota, a da nije pukao u jednom momentu. Ta staticnost njega izludjuje, jer je totalno van ritma koji bi da nametne. I onda krece njegova nervoza, histerija.. a ja doma tresem se i palim cigar, dok mi jos jedan gori na piksli.. U ovom mecu mora da pobijedi svoje demone i sve vrijeme ostane miran kao bubica. Jer ovakve masine poput Andersona mozes pobijediti samo fanaticnom strpljivoscu, a kad se prilika pruzi, djelovati bez greske. Nema prostora za puno kikseva..

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          A tada je bio u prajmu.

          Bice djavolski tesko jedino da Kevin nesto cokne, a gledajuci samo ova dva njegova poslednja, izuzetno zahtevna i teska meca...to se nece desiti.

          Za pocetak jako je bitno da Novak osvoji prvi set.


          Danas sam video podatak da Novak na Wimbledonu ima skor 56-1 (sa sinocnim mecom) ako dobije prvi set.


          Raspolozenje je sigurno jako dobro u ekipi i atmosfera je mnogo bolja. Trebamo biti optimisticni.
          Last edited by Ljubitelj tenisa; 15-07-18, 11:10.

          Comment


          • Dobiješ velikog Rafu i onda doživiš kako pojedinci sahranjuju Novaka žaleći ga kako ima mentalno da pukne i izgubi finale.
            Posle novog Vimbldona svi ti što se sada opraštaju od trofeja ima da ga dižu na pijedestal besmrtnika.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Da, bile su to dve nezamislivo teške godine.
              Ukoliko danas izgubi ponoviće se sve ružno iz tih godina ukoliko pak pobedi biće miran sve do prvog poraza. Od junaka nacije do predmeta sprdnje i podsmeha i tako vrteći se ne prestaje.
              Ma to je verovatno u ljudskoj prirodi, nismo mi drugaciji od ostalog dela sveta sigurno, ali nekako covek bi mozda naivno pomislio, da bas zbog toga sto takvog jednog pojedinca nikada nismo imali, ako nista drugo bar ne savremenika, i to u neko doba kada je navodono ljudska svest najrazvijenija, pa bi mozda znali vise da cenimo i postujemo, cuvamo... bas naivno, da...

              Ovo danas za njega je mnogo vise od finala jednog GS, nebitno totalno kog po redu...

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Novak je danas favorit, veliki favorit. Kvota je 1.15. Protiv Vavrinke na USO 2016 je bila 1.33 a na RG 2015 1.12. Komaparacija sa tim mecevima je neminovna. Svejedno, nadam se nece tako nesto ponoviti, pogotovo ako Novak uzme 1. set.

                Rizici postoje.

                1.
                Ako se mec oduzi, mislim da bi Novak morao pobijediti na kondiciju, ali na pocetku ocekujem da Anderson bude svjeziji.

                2.
                Novak je gubio fokus na ovom turniru cesce nego kad je bio top. Cak i protiv Nadala. Fokus je kljucan. I za cuvanje sopstvenog servisa i za ono malo situacija kad ce imati priliku na protivnickom servisu.

                3.
                Strpljenje je drugi kljucni element, pogotovo ako Anderson bude servirao kao mutav. To ce biti problem za mentalno umornog Novaka.

                4.
                Frustaracija moze da presudi. Uzastopno propustene BL lose djeluju na Novaka.

                5.
                TB-ovi. Novak je ove godine lose igrao TB-ove. Protiv Nadala je bio odlican. Ako bude tako igrao TB sa Andersonom, tesko ce izgubiti.

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  ...
                  To cut long story short, razbiće ga Noksi.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Novak je danas favorit, veliki favorit. Kvota je 1.15. Protiv Vavrinke na USO 2016 je bila 1.33 a na RG 2015 1.12. Komaparacija sa tim mecevima je neminovna. Svejedno, nadam se nece tako nesto ponoviti, pogotovo ako Novak uzme 1. set.

                    Rizici postoje.

                    1.
                    Ako se mec oduzi, mislim da bi Novak morao pobijediti na kondiciju, ali na pocetku ocekujem da Anderson bude svjeziji.

                    2.
                    Novak je gubio fokus na ovom turniru cesce nego kad je bio top. Cak i protiv Nadala. Fokus je kljucan. I za cuvanje sopstvenog servisa i za ono malo situacija kad ce imati priliku na protivnickom servisu.

                    3.
                    Strpljenje je drugi kljucni element, pogotovo ako Anderson bude servirao kao mutav. To ce biti problem za mentalno umornog Novaka.

                    4.
                    Frustaracija moze da presudi. Uzastopno propustene BL lose djeluju na Novaka.

                    5.
                    TB-ovi. Novak je ove godine lose igrao TB-ove. Protiv Nadala je bio odlican. Ako bude tako igrao TB sa Andersonom, tesko ce izgubiti.
                    I kod Novaka fokus moze biti dobar u prvom setu. Tako je bilo i sa Rafom. Ali je izdrzao sve i fokus se vratio na 3 gema i uspeo je da resi meč. Kljuc je u dugim razmenama u prvom setu tj. Sto vise trcanja za Andersona. Bice dosta slajsa zbog drzanja nisko loptice da protivnik teze napada. A bice i drop shotova za trcanje. Novak je imao jedan super naporan meč u dva dana a Kevin dva brutalna u 4 dana.

                    Mislim da treba gledati van okvira tenisa. Novak je kompletna ličnost. Neverovatno je inteligentan. Zna gde su najveci izvori energije i zna da ih uzima, skladišti i racionalno troši. Optimista sam

                    Comment


                    • I ja sam optimista ali oprezni!

                      Anderson je jednako kompletna licnost i vjerovatno ne manje intelegentan. Promijeni je rezim treninga i spremnije je nego ikada.

                      Kljucna Novakova prednost je naravno to sto je bolji teniser od Kevina i sa mnogo vise iskustva u finalima GS-a.

                      Comment


                      • Ja ljudi nisam bila u prilici da gledam a ni da pratim telefonom, par puta sam pokušala da kačim neki vifi oko 4-pola 5, ali bezuspešno, a koliko vas čitam, još bolje što nisam, živa bi se pojela.

                        Danas takodje ništ’ od tenisa, biću u avionu i taman kad stignem do nekog TV-a biće sve gotovo sa nadam se i držim šipke za to, Noletom sa trinaestim u rukama

                        Idemooo Nole, idemoo ljudi sve se dočeka u životu uz puno strpljenja, evo dočekasmo i ovo finale, ajmo do pobede!!!

                        Noksi juriiiiiiš
                        "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                        Comment


                        • Srecan put Larisa i nista ne brini, nerviramo se dovoljno i za tebe, a u eventualnom slavlju samo nam se posle pridruzi

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Teško da danas može biti nerviranja kao juče, verujem da će biti laganica uz

                            Comment


                            • Realno je Novak potrošio mnogo više energije u polufinalu od Andersona. Bez obzira na taj ludi rezultat koji je "Afrikanac" ima u 5. setu.
                              Anderson jednostavno nije imao te duge razmjene u nizu koje najviše iscrpljuju.
                              Osim toga, imao je i dan više za odmor. To je sasvim dovoljno za jednog utreniranog sportistu.

                              Ovo Novak mora riješiti na iskustvo.
                              Ako ritern bude na najvišem nivou to je laganih 3:0. U svakom drugom slučaju ovo će biti jako dug meč.
                              Opcija da Andersonu zakaže servis uopšte nije za razmatranje.

                              Comment


                              • Kad se uzmu svi aspekti,ceo turnir ,igraci,H2H umor,iskustvo...realno sve je na strani Noleta,i sve sem lakih 30 ili 31 bi bilo ogromno iznenadjenje,ali bas ogromno,shvatam ja opreznost kod Novakovih navijaca,al bas me zanima dal bi iko ovde dao sansu Andersonu da je Nadal kojim slucajem prosao ,ne bi,sto je i normalno...tako da lagano i da zavrsi za 17h i finala WC

                                Comment

                                Working...
                                X