Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Tesko neko preko njega sem Novaka i Federera moze do titule, Vavrinka je izuzetak jer se povredio u tom finalu.
    Ne moze ni preko Novaka u najboljim danima a Vavrinku svakako ne mozemo da stavimo u isti kos sa Andersonom, Cilicem, Berdihom..

    Comment


    • Mogu. Vavrinka i Marej to su uradili. Preko Nadalo to ne bi mogli. Tu je Nadal mnogo veci sampion od Novaka.

      Comment


      • Originally posted by skeptik View Post
        Mogu. Vavrinka i Marej to su uradili. Preko Nadalo to ne bi mogli. Tu je Nadal mnogo veci sampion od Novaka.
        Za nijansu jeste. Verujem da to zavisi i od pristupa u mecu. Nadal udje u mec da zgazi protivnika bez obzira koliko je slab. Za mene je najvece iznenadjenje bilo kada je Novak izgubio USO od Murraya. Mislim da to niko nije ocekivao..

        Comment


        • “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Kakav neukus Iako sam navijač istog kluba. Ne sviđa mi se kad se Zalizani meša u pravi sport

            Comment


            • Kroz sta je sve prosao u poslednje 2 godine, samo on zna

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
                Kakav neukus Iako sam navijač istog kluba. Ne sviđa mi se kad se Zalizani meša u pravi sport
                Fudbal je sport koji Novak najviše voli posle tenisa, navijač je Zvezde, pa mi je ova poruka nekako prirodna, bez bavljenja time ko upravlja trenutno klubom. [emoji4]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Danas očekujem nestvarno težak duel. Kako za jednog tako i za drugog. Iscrpljujuća višesatna natezanja u polufinalu nema šanse da ne ostave posledice na telo igrača. Ko se brže prilagodi i oporavi sigurno u startu ima malu prednost.
                  Ukoliko bacimo pogled na statistiku i međusobne okršaje Novak veliki favorit. Trenutno ima 5/1 na svom kontu. Poslednji okršaj imali su baš na britanskom tlu, 2015. na centralnom terenu Vimbldona srpski as, tada u najboljem izdanju, preokrenuo četvrtfinalni meč posle dva seta minusa. Posle velikog preokreta Nole dao izjavu kako mu to bio možda najteži meč u karijeri.


                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                  Comment


                  • A tada je bio u prajmu.

                    Bice djavolski tesko jedino da Kevin nesto cokne, a gledajuci samo ova dva njegova poslednja, izuzetno zahtevna i teska meca...to se nece desiti.

                    Za pocetak jako je bitno da Novak osvoji prvi set.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • u 5. setu mi nije jasno na koga je vikao u svom boxu, verovatno na mucenog Vajdu, ali zasto?

                      Sent from my SM-G955F using Tapatalk

                      Comment


                      • Samo neka viče ako mu pomaže da izbaci svu negaciju i frustraciju pa počne da lomi i slama onog s druge strane

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Bice djavolski tesko jedino da Kevin nesto cokne, a gledajuci samo ova dva njegova poslednja, izuzetno zahtevna i teska meca...to se nece desiti.

                          Za pocetak jako je bitno da Novak osvoji prvi set.
                          Pa valjda mu je i taj njihov zadnji mec bila nekakva skola. Valjda ce mu eksploatisati slabosti malo bolje. Ne bi bio prvi put da se Nole namuci s nekim, a u sledecem njihovom duelu, iako je protivnik jos napredovao, dobije ga glat. Mada, ovo je servbot, uf.. tu nema puno prostora za taktiku, igra je poprilicno jednodimenzionalna i karte su otvorene. Blah, baaas sam nervozan!

                          Comment


                          • Naravno da jesi

                            Ali i Kevin je nesto naucio iz tog meca, a bogami i u mnogo je boljoj formi nego pre 3 godine.

                            Ono sto mene najvise brine je Novakov umor i fizicki i mentalni.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sve me ovo jako podseca na Rg '15.. Tezak cetvrtfinalni mec, pf od 5 sati dva dana zaredom.. Daj boze da gresim ali Anderson dobija ovo 3-1 (prvi set osvaja Nole)
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Kakav peti set! Kakav tenis! To je ono što sam očekivala od početka, od četvrtog i nadala se da će uspeti baš kao što je i posle ove rorovske i teške, na momente brilijantne bitke došao do cilja. Uvek težim putem. I niko ništa mu nije dao, sve je osvojio i zaslužio, baš kao i danas.

                                Meni je četvrti bio strašno mučenje, verovatno na kraju kao i većini ovde, kada je onaj fh volej zavalio u mrežu i dao Rafi set loptu, došlo mi je da puknem od muke, očaja, morla sam da izađem, nisam mogla da gledam više, istu ili sličnu priču, daleko od ikakvog plana, inteziteta, ko na streljani... ali peti nema veze sa 4tim apsolutno ništa zajedničko, osim što je Rafa bio na istom nivou, ako ne računam sam kraj.

                                Sve što su mogli da spasavaju servisom... spasili, gde god je viner mogao da se zabode.. udelili ga...
                                Osvojeni poeni na prvi servis N 85% 34/40, R 75% 30/40, na drugi servis N 94% 17/18,
                                R 85% 11/13; u poenima 60:51, w 20:22, ue 8:13... i sve to u petom setu... pa ovo su strašne brojke dva maga ovog sporta.

                                Kada je Rafa spasio prvu meč loptu na 8:7, Višković je dao jedan savet: Ljudi šta da vam kažem, neke pilule za smirenje, ponavaljajte sebi... ovo je samo sport.
                                Da mi je taj savet dao pre meča... No, jedna stvar je mnogo, mnogo važna, nema veze ni sa fantastičnim Rafom kome trava nije omiljena , a koji je odigrao maestralno ceo turnir, nije ni krov, već Novakov povratak. Onog istog vegana, koji grli drveće, šuruje sa guruom, i koji i dalje voli, gle, istu ženu, e isti taj Novak podcenjen, omalovažavan, vređan, maliciozno napadan na sve moguće načine i od mnogih... došao svojim radom i isa istim tim "manama" do finala GS i ne samo došao, već osvojio pravo da bude u tom finalu. Svojim radom, tanušnim telom, voljom i željom, da obrne igricu još jednom.

                                Srećno majstore!


                                Predstavljaš finale slema kao nešto veliko za Novaka, čoveka koji ih je osvojio 12 i odigrao 20, baš ga žestoko podcenjuješ. Ovo je samo dobar rezultat koji će postati odličan ako danas podigne trofej.

                                Novak treba da osvoji još nekoliko slemova da ispuni potencijal koji je imao, a i onda će biti pitanje da li je to uradio. Sad je trebao da bude negde između Rodžera i Rafe po broju slemova, a krijeru će verovatno završiti sa manje od Rafe.

                                I pusti tu priču o pljuvačima. Niko ovde ko kritikuje (ti to zoveš pljuvanje) ne želi loše Novaku i ništa manje nije navijač od tebe.

                                Nemaš ti ekskluzivno pravo da se zoveš navijačem samo zato što si eto puna razumevanja, a mi drugi ne možemo da se iskontrolišemo, pri tom ne znam da je neko bio baš neprimeren, osim u tvojoj percepciji o tome.

                                I nemoj sad da misliš da je ovo neki napad na tebe, isto bi odgovorio bilo kome.

                                Comment

                                Working...
                                X