Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by torpedo View Post
    Tačno ti treba zabraniti da ulaziš ovde dok god se ne presvučeš i odeš na plastičnu operaciju - uradi nešto čovječe sa tom facom, "nemere" se gledati u tebe
    Meni njegov avatar savršeno ide sa ovim što piše.
    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

    Comment


    • Originally posted by Larisa View Post
      A ovo? Ne znam da li je neko već spominjao
      Vajda izgleda definitivno ostaje
      https://www.srbijadanas.com/sport/te...adnju!%20(FOTO)
      Originally posted by miloolja View Post
      Da, da danas je upisano...




      tt
      Originally posted by Marija81 View Post
      Kada je Vajda u pitanju moram nešto da podelim ...što bi Olja rekla insajdersku info... Dil je da Vajda ostane do kraja RG,ali vrlo verovatno će biti tu i za Vimbldon
      I tako
      Samo što je ova vest koju ste vas dve devojke podelile još bolja...idemo po titulu Vimbldon.Samo pozitiva
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Originally posted by Marija81 View Post
        I tako
        Samo što je ova vest koju ste vas dve devojke podelile još bolja...idemo po titulu Vimbldon.Samo pozitiva
        A ja sam rekla i posle W ostaje
        Hahahahah nema nam cacketa da vIdi sta su insajederske info

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          A ja sam rekla i posle W ostaje
          Hahahahah nema nam cacketa da vIdi sta su insajederske info

          tt
          Da a ne one njegove, možda, ne znam...reći ću vam kasnije
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • P.S. zanimljivo za razmišljanje

            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • GOAT
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Rekao je Zlatan, jasno i glasno:

                "Problem je što se prezivam Ibrahimović. Da sam Svenson, Johanson, sve bi bilo drugačije."

                Messi ili Ronaldo... zašto nikada Ibra nije ni prišao u razmatranje. Mnogo više je postigao.

                Comment


                • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...je-opet-opasan

                  Muratoglu kaže da je siguran da će Nole igrati na WB.

                  Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                  Comment


                  • Po meni ključna stvar iz intervjua

                    Koliko je Đoković bio razočaran, najbolje se videlo na konferenciji za medije.

                    - Dobro je to. Baš tako treba. Znači da ga je poraz baš pogodio i da želi da se vrati. Pre godinu dana, kada bi izgubio meč, odlazio bi sa smeškom. Mnogo više volim ovo što sada vidim. I na terenu mu se vraća raniji stav. Oseća se da je to opet igrač koji igra svim svojim bićem.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Samo Novak u formi moze da parira Nadalu na sljaci RG, svi ostali su daleko daleko iza.

                      Comment


                      • Novak u formi, davno prošlo vreme.

                        Comment


                        • Da li iko misli da bi Novak danas imao sansi da je bio umjesto Thiema?

                          Comment


                          • Lepo ja kažem, avatar + upisi = perfect fit.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Novak iz meca sa Ceccinatom sigurno ne.
                              Da se nasao u F znaci pobedio bi Thiema, forma bi bila na znatno visem nivou. Sigurno da taktciki ne bi igrao kao Dominic (koji u sustini i nema taktiku sem udaraj sto jace mozes), da se napucava sa Nadalom na sljaci ali zato je imao druga resanja a nekada je imao i oruzja .Trenutno ih nema.
                              U tom slucaju verujem da da. Nadalova igra na ovom RG nije me impresionirala , ali opet ne znaci da on ne bi jos podigao nivo za nekadsnji najtezi po njega match up ,u slucaju da se on nasao sa druge strane mreze . Sve u svemu hipoteticki scenario.

                              Ostaje da je Novak u QF uspeo da izgubi mec,za koji je imao 5 set na 2 poena Ponavljanje izgubljenih TB nakon vodjstva ili povratka iz zaostatka se nastavilo. Ono sto se narodski kaze "krecio je za dz" To je trenutna realost


                              A mislim da bi o postovanju sagovrnika mnogi ovde mogli da nauce od NI-a
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by NI View Post
                                Da li iko misli da bi Novak danas imao sansi da je bio umjesto Thiema?

                                Danas? To je teško reći

                                Da je Novak preokrenuo protiv Čekinatija, pa posle preko Tima dogurao do Nadala, situacija bi bila sledeća, (osim naravno one, da baba ima....) Nole, iako umoran, u top formi, pun elana i samopouzdanja, apsolutno napaljen protiv Rafe, svakako bi imao svoje šanse (pazi, ne kažem da bi ga uzeo, ali imao bi svoje šanse a mi bi imali meč), jel i Rafu isto hvata prpa od fit-Noleta, prečesto su jedan drugoga stavljali na muke da ne bi osećali medjusobno (straho)poštovanje.

                                Ali ako me pitaš, da se onakav Nole, kakvog smo videli protiv Talijana pre neki dan, nekim čudom stvorio danas na terenu sa Rafom, skupljao bi gejmove, nažalost


                                Ali, ubedjena sam da ćemo vrlo brzo biti u prilici da odgledamo bar još nekoliko njihovih epskih mečeva!
                                Last edited by Larisa; 10-06-18, 19:51.
                                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                                Comment

                                Working...
                                X