Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma igraće Nole WB. To je rekao u afektu. Tačno se vidi po ponašanju na konferenciji koliko mu je stalo da se takmiči. Ja nikad nisam sumnjao u njegovu posvećenost. Imao je i ranije bolne poraze pa se vraćao još jači. Prosto nije normalno da svaki turnir osvoji na koji igra. To mu se i pre nije dešavlo, a sigurno neće ni ubuduće. Samo neka igra i pravi zalet za sledeću sezonu. Ove ako uzme nešto odlično je, a ako ne opet je odlično. Mislim da će ugrabiti bar jedan masters, a u Njujorku će biti itekako kandidat za titulu. Samo rad i mečevi i biće rezultata.

    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Mnogi će progutati svoje reči o Novaku ako Švarcman pobedi Nadala. Mada i set fore i brejk fore pokazuje da Nadal nije na svom nivou, što dalje govori o Novaku da je na dobrom putu. Neka smanji Novak ocekivanja a smanjite i vi.

      EDIT: Tj. ne na svom nivou, nego prosto ljudi igraju tenis. Ako moze neko da pobedi Djokovica onda ovaj drugi pruzi vrhunsku partiju i misli da moze da pobedi Nadala. A Nadal je pokazao da nije dobar kao sto galame.

      Novaku bi bilo mnogo lakse da ceo svet bruji od podrske, kao ovoj dvojici. Sa druge strane ovde na ovom forumu se nakon onakvog truda koji je ulozio i odigrao odlican mec i nesrecno izgubio, svi pohrlili koji pisu jednom u 100 godina, da komentarisu.

      Sve je sigurno na svom mestu. I docice polako tek tamo gde treba.
      Koji su to svi koji pišu jednom u 100 godina?

      Nemoj porediti Wawrinku iz 2015 i Cecchinata juče, sramota je, kao i one šanse Zvereva i Thiema u međusobnom meču

      Comment


      • Vi bas ne razumete izgleda. Morate prestati da pominjete Novakovu porodicu! Pogotovu u ovim petparackim pricama, da prenosite rekla-kazala iz zute stampe piskaranja i njihove percepcije i da nam objasnjavate sta vi citate izmedju redova! Em ih ne poznajete licno, em nas ovde to apsolutno ne zanima!

        Uz svo duzno postovanje Vule, nikada nisi napisao ni jedan jedini smislen post o Novaku i njegovom tenisu, naprotiv, a sada si osetio obavezu da objasnjavas njegove bracne odnose, porodicne prilike, iako ruku na srce veze sa istinom i realniscu nema.

        Poslednji put: prestanite od ovog trenutka da pominjete Novakovu porodicu, pre svih zenu, ne daj boze decu, ali i ostale clanove, a pogotovu da tumacite i iznosite svoja misljenja o njihovim medjusobnim odnosima!


        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by NI View Post
          Nije toliko malo. Konstantnost se povecavo od kad ga je Vajda uzeo. Slazem se da je protiv Aguta i Cekinata (dobrim dijelom) bio u top formi. Ali, svjedno, u kriticnim trenutcima protiv Talijana, iz ovih ili onih razloga, je taman toliko pao da ispusti pobjedu. To mu se nekada ne bi desilo.
          Povreda a naročito strah od iste je postao jako bitan faktor u njegovoj igri, iako je možda fizički zalečena, na mentalnom planu još nije. Otuda i velike oscilacije u Novakovoj igri gde na momente imamo šampionsko samopouzdanje i igru a na momente grč i pad samopouzdanja što se vidi u nekim nerezonskim i neobičnim greškama. Sa Chekinatom su ti padovi došli baš u lošem trenuku za Novaka.
          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

          Comment


          • Originally posted by dekinjo
            Ubeđen sam kad bi rešio da bude najbolji, da bi to ponovo bio, ali jednostavno ne želi više ili nema volje da živi samo za tenis.
            E pa.. ja sam jedna od tih naivcina koje vjeruju da ce se on vratiti na tron. Mislim, tj nadam se, da je ona konferencija za stampu posle poraza bio upravo taj prelomni momenat. Naaadam se da je to bilo ono "nek ide sve u materinu vise, ovo ne moze ovako!! Sad ima da se spremim kao nikad do sad i necu sa pola forme da izlazim na teren, makar preskucio travu. Hocu, kad se vratim, da osvojim SVE!"

            Comment


            • Inače, ako Novak propusti sezonu trave gubi 610 bodova i pada na 50-to mesto.
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Poslije onoga sto je vidjeno na saljci, smatram da su sanse da Novak bude opet 1. jako velike (90%) a da osvoji jos koji slem i vece.

                Prvi slem na kome ce imati pristojnu sansu je USO. Na AO bi mogao biti i 1. faovorit sa recimo 30% sansi. Tesko ce do 1. mjesta prije narednog proljeca.
                Last edited by NI; 08-06-18, 18:17.

                Comment


                • Posle ovoga vidjenog na sljaci smatram da su nam ostala samo secanja:


                  Pun secanja, krecem sa dna.
                  Gde je sve pocelo, moram da znam.
                  Pun nemoci i prezira,
                  Tragam za istinom,
                  Pokusavam.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by NI View Post
                    Poslije onoga sto je vidjeno na sajci, smatram da su sanse da Novak bude opet 1. jako velike (90%) a da osvoji jos koji slem i vece.

                    Prvi slem na kome ce imati pristojnu sansu je USO. Na AO bi mogao biti i 1. faovorit sa recimo 30% sansi. Tesko ce do 1. mjesta prije narednog proljeca.
                    Veoma optimisticko vidjenje, rekla bih cak i za tebe, s obzirom da si naveo i vremenske neke okvire... ali mi se naravno svidja i na kraju sto da ne...zelim da verujem... pridruzujem se i Jokeru, a neka se i pola ostvari uz jos poneki Masters.

                    tt
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • NI

                      I ja dijelim tvoje misljenje, posto vidim da na Rg osim Novaka svi ostali teniseri po sunacanom vremenu izgledaju kao amateri kada igraju protiv Rafe. Jedva cekam da vidim kako ce izgledati Tim ako bude slicno vrijeme kao danas.

                      Comment


                      • Nazalost Novaku ni Vajda ne moze da pomogne, to sam vec rekao kada se slovak vratio u tim. Ako uporedimo rezultate na sljaci od prosle godine (povreda + coach Mare Djokovic) Imamo: cf u Mc, pf u Madridu, finale u Rimu i cf na Rg. Uz to prosle godine u Parizu je izgubio od mocnog Tima a ove godine od mocnog Cekinata. Plus vidimo da se njegovo ponasanje na terenu nije bas toliko promenilo, tu je apatija, nezaiteresovanost, pogled u prazno tokom pauze..itd itd..Sve u svemu situacija je gora nego 2017-e, uprkos saniranju povrede.
                        Sto se kondicije tice i tu je situacija losa. Covek nema tonus misica, ne masu, nego tonus. To znaci da od jula 2017 do januara 2018 nije nimalo odrzavao telo u tom nekom performace modu. Veganstvo ili ne (Serena je kao veganka i vidimo kolika joj je zadnjica a i rucerde) on je davno prestao da radi na kondiciji. Moze li to Grinc povratiti u kracem roku? Mislim da moze. Mentalna snaga ne postoji i ona moze biti vracena igranjem i dobijanjem tesnih meceva. Ali izgubiti tesan mec od amatera Cekinata nije bas obecavajuce, tu se slazemo.
                        Ako hoce pokazati volju i strast za daljim nastavkom, mora igrati Istborn/Kvins i naravno W.
                        Ako bude nekog povratka, u sta ja ne verujem mnogo, bice nazalost prekasno. Tim Cung Zverev & co ce tada vladati tenisom a Novak ce i dalje drzati one njegove govore kako je porodica najbitnija, kako imati decu je najlepsa stvar na svetu, koko je on drugi covek, kako je to sve deo zivota itd itd.. bljuc bljuc..
                        --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                        https://ibb.co/cD1Xnq

                        Comment


                        • Ne znam za taj broj 1, tu mora da se poklope neke stvari, ili da uzme bar 2 GS, ili sa 1 GS i par Masters titula, i da sto vise tenisera deli glavne trofeje, dakle da potraje ovo stanje jos neko vreme (a Zverev vec "preti" da to poremeti samo ga trenutno GS turniri malo "koce"). Znajuci njegovu "srecu" nece biti nista od toga. Nek ubode neki GS to bi bilo dovoljno.
                          Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                          Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                          30 consecutive match wins - Stands alone
                          3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                          Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                          Comment


                          • Originally posted by Milutinov Tata View Post
                            Ne znam za taj broj 1, tu mora da se poklope neke stvari, ili da uzme bar 2 GS, ili sa 1 GS i par Masters titula, i da sto vise tenisera deli glavne trofeje, dakle da potraje ovo stanje jos neko vreme (a Zverev vec "preti" da to poremeti samo ga trenutno GS turniri malo "koce"). Znajuci njegovu "srecu" nece biti nista od toga. Nek ubode neki GS to bi bilo dovoljno.
                            Lakše je ubosti br 1 nego "neki GS" RF ne igra par meseci i prvi (nije još al će biti)

                            Comment


                            • Uvek i oduvek je bilo lakse uzeti slem pa cak i dva, nego postati broj 1.
                              Bilo, a bogami i bice ....
                              Da ne razglabamo sada opet zasto je to tako, ali tako je verujte mi.
                              Novak ce sa ovakvom igrom i ovakvom promenljivom formom (koja se stabilizovala malo u poslednje vreme doduse, ali jos uvek to nije odredjena konstanta) pre biti kadar da odigra dobro dve nedelje ili cak jednu nedelju (onu drugu) na slemu, nego da konstantno tokom godine skuplja poene.
                              Sto se mene tice ne treba mi ni jedna nedelja vise na mestu broj 1 - ako bude super. Ali sta bi dao za jedan slem ..... jao pojma nemate. A gde je jedan tu ide jos jedan i sve tako....
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • @ torpedo

                                Ali ima i 2 GS, lako je tada biti prvi . Da bi o Novaku govorili kao o pretedentu na broj 1 mora nesto konkretno da uradi, za sada je on daleko od te price jer nema cak ni finale Mastersa na svom kontu. Nek pokaze prvo da je kandidat za najvece titule.
                                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                                30 consecutive match wins - Stands alone
                                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                                Comment

                                Working...
                                X