Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa jučerašnjeg treninga





    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      Aaahgghhg
      Olja jel ti dobro? Udavi se!?!?!?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Olja jel ti dobro? Udavi se!?!?!?
        ???

        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Pre yzreba kladionice su davale kotovo jednake sanse Djokovicu i Nadalu. Mislim da se Federer precenjuje zato sto se mnogo ljudi kladi na njega. Jel postoji neka kladionica gde mogu da se kladim da Rodzer nece da osvoji turnir?

          Comment


          • Šteta za Čungića, dobar momak koji igra odličan tenis a moraće kući.
            Za utehu nagledaće se tamo najvažnijeg sporta na svetu tj. skijanja onoliko.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              ???

              Ispustas neke davljenicke zvuke ... pa se brinem.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • ja zadovoljan, posto je vec premasio moja ocekivanja za ovaj turnir

                veoma bitno sto je pogodio sa novim reketom

                optimisticno gledam na nastavak sezone

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ispustas neke davljenicke zvuke ... pa se brinem.
                  A nee to je izraz zadovoljstva i ljubavi... ne znaš za taj zvuk? Šteta.

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by pedja147 View Post
                    Pre yzreba kladionice su davale kotovo jednake sanse Djokovicu i Nadalu. Mislim da se Federer precenjuje zato sto se mnogo ljudi kladi na njega. Jel postoji neka kladionica gde mogu da se kladim da Rodzer nece da osvoji turnir?
                    Postoji, betfair, daju kvotu 1.54.

                    Poslije zrijeba su Nadalu davali 13.7% a Novaku 8.2% Nadal nije pokazao nikave znake povrede a zrijeb mu se malo i otvorio. Nadalu se od tog vremena sanse uvecale 1.89 puta a Novaku 1.62 puta.

                    Originally posted by cssr View Post
                    ja zadovoljan, posto je vec premasio moja ocekivanja za ovaj turnir

                    veoma bitno sto je pogodio sa novim reketom

                    optimisticno gledam na nastavak sezone
                    I ja sam zadovolja i sa pokazanim i sa postignutim ali, sto je vaznije, Novak jeste sa pokazanim ali nije sa postignutim. Ne mogu reci da ocekuje titulu, ali on je dosao da igra ozbiljan tenis.
                    Last edited by NI; 20-01-18, 13:00.

                    Comment


                    • sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Današnja konferencija
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Prepreprezadovoljan sam... Mnogo bolje nego što sam očekivao...

                          Ono što me čudi jeste kako Novak komunicira sa boksom... Posle osvojenog gema pa čak i seta uopšte ne gleda prema Agasiju i Štepaneku... Ili je to tako na teveju..

                          Comment


                          • Igra je sve bolja i bolja, podseca na najbolje dane iz 2011. i 2015. kad je dominirao. Rekao bih da je samo nastavio tamo gde je stao pre pauze. Potrebni su mu samo mecevi i eto ga stari Nole.

                            Comment


                            • Drago mi je da se polako vraća u formu i iskreno se nadam da ćemo gledati onog starog dobrog Novaka.. Nije tako davno bila 2015 godina pa da ne može da se vrati u tu neku formu
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                A sta su mu uradili sa rasporedom?
                                Kada su zavrsili dnevni mecevi na MCA ubacili su treci mec sa RLA, Osaka-Barti na taj teren, pa se moglo desiti da mu mec pocne debelo iza predvidjenog termina. Srecom je Japanka brzo zavrsila mec. Organizatori valjda nisu hteli da "remete" vecernji program na RLA.
                                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                                30 consecutive match wins - Stands alone
                                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                                Comment

                                Working...
                                X