Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://sport.blic.rs/bnfe2pt


    Ima nade i dakje

    Comment


    • Kakvo smeće od portala
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Vala bas! Skart tezak!

        Novak Djokovic interview

        "We should not forget that this is a sport. It's not business. But it became business more than sport, unfortunately...
        I'm afraid that we are losing that balance a little bit today."

        https://t.co/yPtHk2ipxh

        (Ukoliko niste procitali danasnji intervju -.-)

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Danas je podsetio na starog Noleta, to definitivno raduje.

          6 meseci pauze je ostavilo traga danas kad je ubacio u 5 brzinu, kad je krenuo da se kreće ko nekad telo je počelo da se buni. Možda bi bilo pametno da ne odigra do kraja nego da postepeno dobija staru formu.

          BTW Rafa igra kao zver

          Sent from my SM-G955F using Tapatalk

          Comment


          • Nole bolji nego što sam očekivao, prije početka turnira sam se nadao da će pregurati prvu nedelju sad su očekivanja porasla - da će pregurati i drugu nedelju.

            Comment


            • Mediji ne daju mira Novaku u Melburnu. Na sve načine pokušavaju da ga isprovociraju. Na KZN posle pobede nad Vinjolasom postavili su mu škatljivo i neumesno pitanje DA LI BI REKLAMIRAO BARILA TESTENINE, kompaniju koju predvodi Rodzer Federer.

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

              Comment


              • Mene najvise raduje nekoliko stvari. Prevashodno sto nije brejknut. Suocio se sa 6 bl i sve spasao, igrao odlicno bitne poene, nakon nesto sporijeg starta gde je bas u tim bitnim poenima skripalo pa tek iz sedme bl napravio brejk. I lakoca sa kojom menja smer loptici .... tu je genijalan, izvodi to tako dobro da izgleda mnogo prosto a uospte nije. I kada promeni smer to ide veoma duboko i precizno.
                Bravo Novace ....
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • I podsetio je na stare dobre dane sa onom ultra brzom BH dijagonalom... Nekoliko puta je to izveo briljantno... Pa čak i poslednji udarac(viner iz riterna) je ohrabrujuć..

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Mediji ne daju mira Novaku u Melburnu. Na sve načine pokušavaju da ga isprovociraju. Na KZN posle pobede nad Vinjolasom postavili su mu škatljivo i neumesno pitanje DA LI BI REKLAMIRAO BARILA TESTENINE, kompaniju koju predvodi Rodzer Federer.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Kad sam čuo da Fidelinku drži Čedo J. prestao je kupovati - za Barilu nisam znao al od sad ode i ona na ignor
                    Last edited by torpedo; 20-01-18, 20:59.

                    Comment


                    • Ako se ne povredi, ja ga ocekujem u polufinalu protiv Fekija. Kad je mogao on posle pauze da uzme AO prosle godine, sto ne bi mogao i Nole. Pogotovo sto igra dobro i iz meca u mec je sve bolji. Mada ruku na crce, trenutno mi Nadal deluje najbolje od svih i glavni je kandidat za titulu. Ali kad dodju ti mecevi, polufinale i finale, onda je to druga dimenzija, nadmudrivanje i ostalo. Mene vise plase mecevi sa Cangom, Timom, Zverevim i slicnim, a sa Nadalom i Fekijem i ne toliko jer im je usao u glavu i ima pozitivan skor sa njima.

                      Comment


                      • Kako bih voleo da se sastane sa Dedorerom u polufinalu i da ga izmasakrira, pa makar posle i ne uzeo titulu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Mene najvise raduje nekoliko stvari. Prevashodno sto nije brejknut. Suocio se sa 6 bl i sve spasao, igrao odlicno bitne poene, nakon nesto sporijeg starta gde je bas u tim bitnim poenima skripalo pa tek iz sedme bl napravio brejk. I lakoca sa kojom menja smer loptici .... tu je genijalan, izvodi to tako dobro da izgleda mnogo prosto a uospte nije. I kada promeni smer to ide veoma duboko i precizno.
                          Bravo Novace ....
                          Potpuno se slazem.

                          Evo tu ima da se vidi nekoliko tih lepih poena. Obratite paznju posebno na 2:35, naucio Nole.

                          -To define is to limit.

                          Comment


                          • Originally posted by dekkard View Post
                            Kako bih voleo da se sastane sa Dedorerom u polufinalu i da ga izmasakrira, pa makar posle i ne uzeo titulu.
                            Ako izmasakrira Federera u polufinalu, onda ce i uzeti titulu.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Samo da ne izgubi od nekih debila koje bi Federer i Nadal u finalu pobedili, ne brinem se ja ako i dalje nosi krst i pojede mlao mesca za Federera. Koji žal, da nije mudrovao, do sad bi mu uzeli max jedan GS. Al ima još on da igra.. Može uzeti još 5-6-7.

                              Samo da bude čovek da ne svira k kao do sada. I valjda se ona zmija u kući malo prizvala pameti

                              Comment


                              • Novak na RLA prvi mec vecernjeg programa.
                                Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
                                Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
                                30 consecutive match wins - Stands alone
                                3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
                                Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

                                Comment

                                Working...
                                X