Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li ovo moguće da ES 1 prekine prenos meča. Ne mogu da verujem.

    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by sonetpro_kg View Post
      Da li ovo moguće da ES 1 prekine prenos meča. Ne mogu da verujem.

      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
      Pa bitnije je skijanje...
      BTW sve u svemu utisak mi je odličan.Kako vreme odmiče i iz meča u meč mi sve izgleda bolje.
      Brinu me leđa,ali mislim da nije ništa stašno.
      Slučajno naleteh na jedan giff, trenutak sa USO 2015,za koji verujem da je kriv za lakat.

      Spoiler
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Opet na gornjoj granici ocelivanog.

        1.
        Neke stvari kao iz najboljih dana. FH bas ubojit, setanje protivnika tokom razmjena, na momente fantastican return...

        2.
        Iznad sveg samouvjerenost je bila na najvisem nivo. Usao je u mec uvjeren da je bolji. To je potvrdio poslije 4-5 gemova, a potom doziranje, vjezbanje igre na mrezi itd.

        Tokom 2. seta sam vidio izraz lica koji nisam vidio od 2011. i one nevidjene serije. Promasi poen a lice odrzava odlucnost, samovjerenost i relaksiranost. Tu su i zelja za igrom i zelja za dokazivanjem i uvjerenje da on moze da pruzi to sto je potrebno.

        3.
        Kao negativno vidim povecani broj neiznudjenih, povremeni padovi koncetracije i naravno oni problemi koje je imao sa nogom.

        4.
        Jos uvijek nije testiran. Jedino je u 4. setu sa Monfisom bio pod kakvim takvim pritiskom. Ispadanje Zverava mu prilicno olakasava posao, kladionice su mu odmah dale 3% vise sansi.

        Mec protiv Cunga bi trebao biti najveci test do sada.

        Comment


        • #Novak on MTO: Nothing major, I needed it, but I knew it’s nothing major that can raise the question about me continuing
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Temeritas est damnere quod nescials!

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma naravno...samo mala nelagoda...telo prosto mora ponovo da se navikne na napore sa turnira...sve dok se ne hvata za lakat, pu, daleko bilo, sve je to ok...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Što bi rekla moja baba -kada se "užiga" doći će sve na svoje mesto.

                  Meni je Nole danas izgledao sasvim ok...I više je ,nego ispunio moja očekivanja.

                  Bilo je grešaka,očekivanih jer je na momente žurio,zbrzavao poene.

                  Kada je igrao strpljivo bilo je prelepih vinera.

                  BH paralela je izgledala kao iz najboljih dana- premoćno na momente- što znači da je pun samopouzdanja i želje...

                  FH je izgledao sasvim dobro,na momente odlično ( možda čak i bolje od BH) što će reći da brigu o laktu polako počnemo da zaboravljamo...

                  Servis je izgledao mnogo sigurnije, nije bilo onih premišljanja "šta sad' " kao u prethodna dva meča.

                  Voleji i smeč sasvim pristojni-vidi se što je lepi Rade tu...

                  Ritern ne smem da zaboravim-jako dobar...

                  Posebno u poslednjem poenu ( kako me je podsetio na USO 2011 i meč protiv Federera)...

                  Sve u svemu ima mesta za blagi optimizam
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kakvi smo na kladionicama sada?
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Kakvi smo na kladionicama sada?
                        Za kladionice ćemo vidjet a ja ću se potrudit da danas nađem ono što sam juče objavio siguran sam da je novak doživio veliki skok
                        Temeritas est damnere quod nescials!

                        Comment




                        • sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by Smailagačengić View Post
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Vrlo slicno kao na pocetku:

                              Code:
                              Federer	35.4%
                              Nadal	25.9%
                              Novak	13.2%
                              Dimit.	5.4%
                              Kyrgios	8.4%
                              Cilic	2.8%
                              Thiem	2.7%
                              Berdych	2.1%
                              Chung	1.1%
                              Ostali	3.0%
                              Svako ima nesto sto mu je povecalo sanse. Federeu je ispao DP. Put do polufinala je otvoren. Nadal ne pokazuje znake povrede. Novak bolji od ocekivanog a i Zverev je ispao, on je dosta napredovao. Kirjos je najvise napredovao.

                              Comment


                              • Originally posted by Indigo View Post
                                Kakvi smo na kladionicama sada?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X