Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A šta je sa pričom da će Novakov trener postati ružni Radek Stepanek?

    Comment


    • Opasan je Jangisa, nece biti iznenanadjenje i ako dobije ovo, bas strasan igrac za travu i generalno on pravi Novaku velike probleme, ima razorazn servis i udarce sa osnovne linije.
      sigpic

      Comment


      • Taman kad covjek misli ne moze gore on uspije da visi o koncu protiv Donalda Janga na travi.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
          A šta je sa pričom da će Novakov trener postati ružni Radek Stepanek?
          Novi trener je Ana Ivanovic,to sa Stepanekom je obicno spinovanje.

          Comment


          • Šta reći a ne zaplakati...
            Kud sam pronašla prenos
            "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

            Comment


            • Jucer je Novak pobijedio skoro pa rutinski a danas je od rutiske necega sto je trebalo biti rutinska pobjeda napravio komplikacije. Dok je u prvom setu izgledao kao onaj stari, u drugom je pokazao brojne slabosti karakteristicne za zadnjih 6 mjeseci.

              Prvo, pad koncetrcije i intenziteta. Time je okurazio Janga. Drugo, losa realizacija BL-ti pogotovo na 2. Jangov servis. Dva, tri puta je u takvim situacijama promasio return. Trece, kad pocne da grijesi ne moze da stane. To ide u serijama. Danas je FH skripa. Konacno i najvaznije, mekana loptica usred terena na FH strani mu stvara probleme. To brine.

              Ali mora se priznati, kad je izledao kao onaj stari, to je bilo jako impresivno.

              Comment


              • Originally posted by NI View Post
                Jucer je Novak pobijedio skoro pa rutinski a danas je od rutiske necega sto je trebalo biti rutinska pobjeda napravio komplikacije. Dok je u prvom setu izgledao kao onaj stari, u drugom je pokazao brojne slabosti karakteristicne za zadnjih 6 mjeseci.

                Prvo, pad koncetrcije i intenziteta. Time je okurazio Janga. Drugo, losa realizacija BL-ti pogotovo na 2. Jangov servis. Dva, tri puta je u takvim situacijama promasio return. Trece, kad pocne da grijesi ne moze da stane. To ide u serijama. Danas je FH skripa. Konacno i najvaznije, mekana loptica usred terena na FH strani mu stvara probleme. To brine.

                Ali mora se priznati, kad je izledao kao onaj stari, to je bilo jako impresivno.
                Dobar si ti teniski analiticar,tacno ti je ovo sve ali mi nije jasno kako napisa prije neki dan da ce ovo bit najnezvjesniji Vimbldon zadnjih godina,mislim da svi znamo ko ce ovo da osvoji,na cemu si temeljio tu tvrdnju?

                Comment


                • Jedino lepo je pobeda.. Nekako bezvoljno mi je izgledao Novak danas..
                  Ima vremena do jeseni rane..

                  Comment


                  • I ne izgledao bezvoljno: nebitan turnir, otaljavao posao, Jang na svom nivou, publika prosjek 60 godina....
                    Da nije bio onaj brejk svi bi rekli Novak rutinski. Komentatora da ne spominjem

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Dobar si ti teniski analiticar,tacno ti je ovo sve ali mi nije jasno kako napisa prije neki dan da ce ovo bit najnezvjesniji Vimbldon zadnjih godina,mislim da svi znamo ko ce ovo da osvoji,na cemu si temeljio tu tvrdnju?
                      To je barem jednostavno. Pogledaj kladionice. Glavnom favoritu daju 29%.

                      ---------------------------------

                      Novak nije izgledao bezvoljno. Problemi su se pojavili kada je situacija malo, samo malo, izmakla kontroli. Protiv Janga je to bilo nebitno, ali protiv nekog boljeg ce biti bitno.

                      On trenutno ima sve sto mu treba da osvoji Uimbldon osim dvije "sitnice". Odluta sa mislima u dobijenoj situaciji i, opasnije, ne vjeruje u sebe kad su stvari rezultatski neizvjesne.
                      Last edited by NI; 29-06-17, 14:18.

                      Comment


                      • Možda mu pobeda ovde podigne samopouzdanje?

                        Comment


                        • Covek ne sme ni u sali da jede rostilj [emoji15] [emoji15]

                          Послато са Tab2A7-20F уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ja nisam videla da je bezvoljan.
                            Ako je u I pokazao da je onaj stari, u II dosta komplikovao vec i svom stilu ..znaci tu je, samo sto nije okidac povucen do kraja

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pravio je grube greske tokom drugog seta. Da l je bio bezvoljan, nervozan ili je odlutao, to nije bitno. Koliko ce tek biti nervozan i lutati kada na W bude naisao na nekoga koji servira iznad 75% i ne salje u merzu svaku trecu loptu kao Jang..
                              U koliko je sati zreb sutra?
                              --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                              https://ibb.co/cD1Xnq

                              Comment


                              • Inace u Istburnu osvojio za sada 90 poena i taman time odbranio proslogodisnje sa W
                                Znaci samo guramo napred

                                Zreb bi trebalo da je u 11 po nasem.

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                Last edited by miloolja; 29-06-17, 15:33.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X