Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mcenroe otkrio Ameriku, ne bismo to znali da nije rekao.

    Originally posted by miloolja View Post
    Da kaze... idem do kraja, pobedicu? Pa to bi ga tek izvrglo ruglu, ionako cekaju svaki i najmanji njegov kiks, a tako nesto nije izjavljivao ni kada je bio u top formi i mleo sve pred sobom.
    Jeste, mnogo puta.

    Comment


    • Indigo se vratio...
      +1

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Mcenroe otkrio Ameriku, ne bismo to znali da nije rekao.



        Jeste, mnogo puta.
        Ne izmisljaj.
        Uostalom sa onim samopouzdanjem je mogao da izjavljuje sta oce... dal je isto ili slicno da sada kaze nesto tako,m ?
        Ima li tu uopste neka logika i smisao ili samo da se udari kontra?

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Zato ce samopuzdanje vratiti najranije sledece godine,do tada mucenje,samo za informaciju pred Iw ove godine je rekao nesto tipa idem na turnir da bi ga osvojio ili nesto tako...mozda i nije ali sam prilicno siguran da je tako nesto bilo,mislim da je njegovo samopouzdanjee sve nize i nize od tog trenutka

          Comment


          • Normalno da kada si pun samopouzdanja sve ti je takvo, stav, govor tela, pa i retorika. Ja sam vise htela da kazem da on nikada nije bio bez postovanja prema protivniku, niti imao neke nadmene ili neprimerene izjave i nema potrebe da ih ima i sada...jer je trenutno i totalno druga prica, pa i neuporediva...tako da se ne moze ni ocekivati da kaze pobedicu, idem do kraja...

            tt sa A5 u inat Mi6
            Last edited by miloolja; 27-06-17, 20:23.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Porazi su ipak ostavili previse traga na njemu,vise ni u sebi ne misli da je najbolji,bice ove trnovitt I tezak put do zvezdaa,mislio sam da bi mogao biti laksi,uveren Sam da ce se vratiti ali ne brzo

              Comment


              • Originally posted by Srkisa View Post
                Porazi su ipak ostavili previse traga na njemu,vise ni u sebi ne misli da je najbolji,bice ove trnovitt I tezak put do zvezdaa,mislio sam da bi mogao biti laksi,uveren Sam da ce se vratiti ali ne brzo
                Daj malo pustite čoveka odnosno daj te mu priliku da nešto drugačije pokaže.
                Ovako se svaki dan može teoretisati...

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ne izmisljaj.
                  Uostalom sa onim samopouzdanjem je mogao da izjavljuje sta oce... dal je isto ili slicno da sada kaze nesto tako,m ?
                  Ima li tu uopste neka logika i smisao ili samo da se udari kontra?

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  Šta izmišljam? Kažeš kako nije pričao ni u top formi što nije istina. On je 2006 najavljivao pobjedu protiv Rafaela u RG a za to je imao 0.001% šanse. I nekoliko puta nakon toga da bi to uradio i 2011. 2015 kad sam iskreno sumnjao da može dobiti Federera u finalu Wimbledona, mrtav hladan na SK dan prije kaže kako očekuje pobjedu.
                  Ne znam kakvu logiku tražiš kad kažeš nešto što nije istinito? I lijepo sam odgovorio ali ti ne možeš bez drskosti.

                  Comment


                  • Pa te 2006. je bio klinac i mogao je da prica sta oce. A za ovo kasnije... pominjala sam uopsteno njegoo ponasanje, a nisam isla od izjave do izjave u nekim retkim slucajevima... izuzeci ne cine pravilo.

                    I mozda sam ja drska, al se ne secam kada si postovao nesto, bilo sta, dao neko svoje misljenje (mozda u pdf kosarka) ili se recimo slozio sa nekim, a da niisi isao po forumu i lovio ljudima "greske"..samo se u tom slucaju javljas, tako konkretno i meni iskljucivo odgovaras. Posle sam drska... moze bit...

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    Last edited by miloolja; 28-06-17, 08:15.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Na Vimbldonu ocekujem ispadanje u prvoj nedelji od nekog velikog servera. Na USO ocekujem zavrsnicu, ali ne i titulu.

                      Bez Slema ove godine, bilo je lijepo dok je trajalo, jbg
                      Otkud takvi optimizam?

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Šta izmišljam? Kažeš kako nije pričao ni u top formi što nije istina. On je 2006 najavljivao pobjedu protiv Rafaela u RG a za to je imao 0.001% šanse. I nekoliko puta nakon toga da bi to uradio i 2011. 2015 kad sam iskreno sumnjao da može dobiti Federera u finalu Wimbledona, mrtav hladan na SK dan prije kaže kako očekuje pobjedu.
                        Ne znam kakvu logiku tražiš kad kažeš nešto što nije istinito? I lijepo sam odgovorio ali ti ne možeš bez drskosti.
                        Ajoj tražiš dlaku u jajetu , a viśe jadan on svaki dan ga na novu banderu besite.
                        Eto od ove silne priče se i kiša smorila pa tako nije dala da se juče igra tenis.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Pa te 2006. je bio klinac i mogao je da prica sta oce. A za ovo kasnije... pominjala sam uopsteno njegoo ponasanje, a nisam isla od izjave do izjave u nekim retkim slucajevima... izuzeci ne cine pravilo.

                          I mozda sam ja drska, al se ne secam kada si postovao nesto, bilo sta, dao neko svoje misljenje (mozda u pdf kosarka) ili se recimo slozio sa nekim, a da niisi isao po forumu i lovio ljudima "greske"..samo se u tom slucaju javljas, tako konkretno i meni iskljucivo odgovaras. Posle sam drska... moze bit...

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Sad se vadiš na iznošenje neistine u postu koji sam odgovorio. I to radiš na jedan jako lijep način, analizirajući moju pojavu na forumu Moraću ubuduće potvrđivati šta neko kaže, kako bih izazvao pozitivniju reakciju kod tebe.


                          Originally posted by NEMANJA97 View Post
                          Ajoj tražiš dlaku u jajetu , a viśe jadan on svaki dan ga na novu banderu besite.
                          Eto od ove silne priče se i kiša smorila pa tako nije dala da se juče igra tenis.
                          Samo sam ispravio netačan navod, izvinjavam se.

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Sad se vadiš na iznošenje neistine u postu koji sam odgovorio. I to radiš na jedan jako lijep način, analizirajući moju pojavu na forumu Moraću ubuduće potvrđivati šta neko kaže, kako bih izazvao pozitivniju reakciju kod tebe.




                            Samo sam ispravio netačan navod, izvinjavam se.
                            Nije ni prvi put pokušaj ispravljanja nepravdi , lepo rekoh ova tema nikako ne miruje

                            Comment


                            • Nemanja ne miruje jer svi redom ovde pisu sta zele, kada se napise nesto u fan temi drugog tenisera nesto sto nije slatko sledi brisanje, opomene...

                              Novak lepo odigrao prvi mec, servis i retern dobri. Ruku je pustio odmah.

                              Lepa bre ova trava (dok je trava) za gledanje, deluje umirujuce

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Novak skoro pa rutinski. Return dobar, na momente odlican, servis dobar kad treba, sve ostalo manje vise na mjestu.

                                Moze mu se zamjeriti onaj prvi gem od jucer. Umalo dade servis dzabe. Isto tako, bio je previse pasivan u razmjenama. To je Pospisil koristio. Vrlo dobro za prvi mec.

                                Pospisil se nadao da moze pobijediti. I tako je igrao.
                                Last edited by NI; 28-06-17, 12:50.

                                Comment

                                Working...
                                X