Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prezivesmo ovo, steta zbog ispustenog prvog seta, moglo je sve ovo brze da se odradi. Ali ko zna zasto je to dobro. Ramos je jos jedan odlican test, bice zanimljivo uporediti predstojeci mec sa onim na RG. Svidja mi se ono sto je Ni primetio, nije islo, ali Novak je i dalje pokusavao, nije se povukao i cekao (mada jeste nervirao promasajima). I servis je je bio bolji na kraju nego na pocetku meca, izgleda da mu treba vremena da dodje do rutine u izvedbi.
    Last edited by Milutinov Tata; 18-01-18, 19:03.
    Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
    Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
    30 consecutive match wins - Stands alone
    3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
    Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

    Comment


    • Uslovi neljudski, bilo kakav komentar na prikazanu igru je izlišan.
      Evidentna je želja za pobedom.

      Comment


      • Bravo za novu pobedu , ajmo sad Ramos
        E sad za raspored mi ipak čudno da baš nema nijedan turnir slabiji od mastersa.
        Moram istaći Matsovu današnju zamenu teza koji je izjavio da je Novak insistirao da igra u dnevnom terminu.
        E da što se tiče zamerki od Ni-a jedino mi je bzvz da svaki put pomene kao zamerku da mu fali mečeva , kad smo svi toga svesni.

        Comment


        • Originally posted by NEMANJA97 View Post
          E da što se tiče zamerki od Ni-a jedino mi je bzvz da svaki put pomene kao zamerku da mu fali mečeva , kad smo svi toga svesni.
          Ja to pominjem kao olaksavajuci okolnost. Onaj danasnji pocetak bih ocijenio kao ridukulozan i katastrofalan da nema nedostatka meceva.

          Osim toga, tek kada se taj problem reijes znacemo na cemu smo.

          Comment


          • Mislim da su mnogi u proteklih pola godine shvatili koliko je Novakov forhend bio (neopravdano) potcijenjen udarac. Gledao sam ga protiv Monfilsa i ruku na srce, teško je donositi zaključke kad momci igraju po onom zvizdanu, no njemu definitivno generisanje snage nije problem. On može jako lupati po loptici i očito da ne postoji strah, čak ni u podsvijesti, da bi time mogao staviti lakat pod pritisak koji on ne može izdržati.

            S druge strane, ono gdje postoji taj 'strah' vidi se kada treba generisati spin, za koji mu je potreban nekadašnji zamah i onaj karakteristični luk koji je pravio u posljednjoj fazi tog udarca. To je ono čega nema, što u trenutnim okolnostima olakšava protivniku anticipaciju na udarac i čini ga lakše 'čitljivim'. Sjećam se meča protiv Murraya u Dohi prošle godine, koliko Andy nije mogao kvalitetno anticipirati Novakov forhend, zbog 'zadrške' i savršenog izvođenja udarca gdje Andy do zadnjeg trenutka nije mogao znati u koju stranu će Novak poslati lopticu.

            Novakov forhend me trenutno podsjeća više na verziju iz 2007. ili 2008 godine, agresivniji, ravniji, snažniji, no mislim da sam jedan od rijetkih kome se više sviđala njegova post 2011 verzija tog udarca. Nadam se da će je iz meča u meč uspjeti postepeno vraćati, za što mu je, vjerujem, potrebno mnogo više mečeva i kvalitetnog ritma.
            Last edited by Prle!; 18-01-18, 19:04.
            “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

            Comment


            • Prle!

              za komentar.

              Pitanje svih pitanja je kako ce novi Novakov paket izgledati kad se do kraja ustima, koliko ce biti ubojit sa svim (iznudjenim) promjenama i taktickim korekcijama koje ce te promjene zahtijevati.

              Comment


              • Ali Eduardo kako mu nije vruće

                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Prle!

                  za komentar.

                  Pitanje svih pitanja je kako ce novi Novakov paket izgledati kad se do kraja ustima, koliko ce biti ubojit sa svim (iznudjenim) promjenama i taktickim korekcijama koje ce te promjene zahtijevati.
                  To će biti zanimljivo vidjeti. On je istakao da očekuje povratak na 100% negdje sredinom ove sezone, što je realno u slučaju da se bolovi ne vrate.

                  Vjerujem da Novak zna šta radi, kao što vjerujem da će mu sve silne promjene kroz koje je prolazio tokom karijere (promjene reketa, servisa, tehnike forhenda, modifikovanje igre, taktičkog pristupa, ishrane) kako bi uspio doći na nivo Fedala, a naposljetku se i izdići nad obojicom, predstavljati jedan dobar oslonac i dati dovoljno samopouzdanja da do kraja usavrši novi paket i napravi ga dovoljno ubojitim za osvajanje najvećih titula. Kako i u kolikoj mjeri, to niko od nas ne može tvrditi.
                  “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Ali Eduardo kako mu nije vruće

                    Ali stalno tako, sad je preterao kralj. Na sve dzemper preko ramena.


                    Sad sam zbunjen sto se tice Novakovog reketa, reket tezi par grama od prethodnog 😤 ! Sto se tice FH sve ce biti jasno u sledeca dva meca ako bude vecernjeg termina, na 45c to ne moze da se vidi po meni.
                    Moram opet da pomenem ASIKS, veoma, veoma PAMETNA ODLUKA, razmisljali su glavom a ne dzepom ! To me sa druge strane dodatno raduje Maki jer od onog tvog posta od pre neki dan nema promil sanse 😉

                    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                    Last edited by cacanin; 19-01-18, 00:49.

                    Comment


                    • Zahvaljujemo.

                      -To define is to limit.

                      Comment


                      • Hahahaaaa bas sam krenula da trazim raspored za sutra...ma nije valjda...na MCA! Trazio garant

                        tt
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Hahahaaaa bas sam krenula da trazim raspored za sutra...ma nije valjda! Trazio garant

                          tt
                          Pitacemo Fowolerevsa sta je bilo, zna bolje od Novaka.
                          Konacno da vidimo na cemu smo, nece biti vrucine da ga ometa.
                          -To define is to limit.

                          Comment


                          • Dobro sta hocete ... ipak je on 14. nosilac. Ne moze tako lako na centralni. To samo moze Federer kao prosle godine kada je bio na slicnoj poziciji na kojoj je Novak sada i imao veoma atraktivne i zanimljive protivnike i igrao sve na RL...
                            Last edited by Sandugp; 19-01-18, 09:58.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Da, taj sigurno zna detalje, jest da je na MCA, ali da ne cepidlacimo A Albert je odlican test

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Bruka i sramota šta se radi.
                                Ovako gurati jednog igrača se ne pamti.
                                Kao da je turnir njegova prćija u kojoj može gde hoće i kad hoće.
                                On se našao i to kao tamo neki 14-i na listi da bira, te hoću na pripeku, te hoću u ladovinu.
                                Gde su tu moliću lepo prava na biranje onih sa druge strane mreže?
                                Nema, pojela maca.
                                Jer da je pravde dalo bi se kako Ramosu tako i Vinjolasu sitnu molbu pečatiti.
                                Kao da onu numeju presaviti tabak pa udri.
                                'Molimo gornji naslov.... jer je takva i takva stvar.....žuta jela, zelen bor, čekamo brzi odgovor'.
                                Potom sitnu molbu u kuvertu ture i to onu rozi pa šalji na poštu i to preporučeto.
                                Ali avaj.
                                Pravde nema, sve je u parama prokletim.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X