Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi svaka vam cast kako izvlacite nesto pozitivno iz ovog meca. Jedino sto nije negativno je sto ga nije boleo lakat, a to ne znaci da ga ne bi zaboleo posle par meceva. U svakom slucaju Novak, ako je zdrav, treba da uhvati da trenira, ide u teretanu, i tek kada je spreman se vrati na teren. To znaci i da testira svoj lakat. Ako se to ne desi, boze moj, nije tenis sve u zivotu.

    Comment


    • Isto je bilo i prosle godine kad je zbrisao Nisikorija na Wtf-u a onda se izblamirao u finalu protiv Mareja. Kao i u Rimu, sprdanje protiv Tima a onda blamiranje protiv Zvereva.. Lakat ili rupa u glavi? Ortoped ili mozda psihijatar?
      --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

      https://ibb.co/cD1Xnq

      Comment


      • Originally posted by Weltschmerz View Post
        Kod Novaka je već duže najveći problem Glava.
        Mislis da to nijje bilo vezano za povredu?

        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Fića View Post
          Isto je bilo i prosle godine kad je zbrisao Nisikorija na Wtf-u a onda se izblamirao u finalu protiv Mareja. Kao i u Rimu, sprdanje protiv Tima a onda blamiranje protiv Zvereva.. Lakat ili rupa u glavi? Ortoped ili mozda psihijatar?
          Prekini da vredjas! Kakva bre rupa u glavi?
          Smatraj da si opomenut.

          tt
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Sad ce opet paljba na njega. Isti scenario kao kad je predavao meceve Rodiku i slicne stvari pre 12 godina.

            Ovo je bio težak meč, forme nema i snage za 3 sata ovakvog tenisa očigledno nema.

            Mislim da ti komentari o kraju karijere su na nivou sportski nepismenog čoveka. Svi oni igraju jer vole sport, vole da se takmiče i sve što sport donosi.

            Hajde malo da se sačeka, biće to dobro sve.

            Comment


            • Nema tu ništa negativno, a ni pozitivno da se izvuče iz današnjeg meča, zasada, rezultat je sasvim nebitan. Slažem se sa onima koji smatraju da je ovaj turnir pola test a pola zagrevanje i vraćanje u takmičarski ritam posle pauze i operacije, sasvim očekivano nešto slično prikazanom ili nekoj tesnoj pobedi, pa ispadanje u sledećem kolu.
              Jedino važno - stanje zgloba, ali da čujemo njegovu izjavu posle meča, to je jedino bitno.
              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Mislis da to nijje bilo vezano za povredu?

                tt
                Ma apsolutno jeste.
                "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                Comment


                • Vise puta sam rekao da Novaka u takmicarskoj formi ocekujem tek na RG. Ne znam zasto je uopste igrao IW. Ovo sto je prikazao protiv Daniela je sasvim OK u smislu da ga povreda lakta ne ometa. Mec je bio pokusnog karaktera. Video je sta skripi u igri i na cemu mora da radi. Sad je do njega da to koriguje.

                  Comment


                  • Poraz je posledica duže pauze, nedavne špijunaže u nedostatak samopouzdanja. Najbitnija stvar na IW je bila provera lakta i da odigra neki meč. Iako sam očekivao da dobije bar 2 do 3 meča ipak nije sve crno. Do forme će doći samo kroz treninge i mečeve. Videćete, biće dosta bolji u Majamiju i kako sezona bude odmicala. Nole će imati problem na svakom meču sa napaljenim protivnicima koji jedva čekaju da ga pibede dok je još ranjiv.

                    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                    Comment


                    • Lapsus, mislii sam operacije. Gledam na tv emisiju o Dušku Popovu pa napisah pogrešnu reč. [emoji23][emoji23][emoji23]

                      Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

                      Comment


                      • Najčešće spominjana rečenica danas - ako je sve dobro sa povredom... A ako jeste sve mu je jasno, praktično je predao meč u trećem setu zbog premorenosti. Vidjela se frustracija velikim brojem neiznuđenih grešaka. Kao da je ceo meč igrao sa rezervom, strah od obnavljanja povrede je prisutan. Na kraju je servis jedini koliko-toliko funkcionisao. Niko realan ništa nije očekivao na ovom turniru pa i ne vidim smisla ovakim komentarima.

                        Comment


                        • Spijunaze??
                          Hahahha kakav trip

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • 1.
                            Jako tezak i ruzan poraz Novaka. Svejedno, ja sam vise zadovoljan nego nezadovoljan. Dva su razloga za to. Ruka je djelovale OK i servis je bio osjetno bolji nego u Australiji.

                            2.
                            Glavni razlog za Novakov poraz je rastimovanost. O tome svjedoci nevjerovatan broj neiznudjenih greska i to bas bazicnih. BH je bio ocajan, cacanin je bio u pravu. Nije mogao da izdrzi intenzitet, i Weltschmerz je bio u pravu. FH nesto malo bolji, ali nedostatak snage udarca je vidljiv. Return los kada je najpotrebnije. Manjak kondicije ocigledan. Zaboravio je da koristi provjeru. Ko zna, da je dobio onaj prvi gem treceg seta kada nije reklamirao duplu gresku protivnika, mozda bi dobio mec.

                            3.
                            Bilo je i nesto zadovoljavajuce. Kretanje je bilo OK, defanziva je bila OK, smesh nije bio gori nego obicno, iako ga je kostao prvog seta. A volej, na moje iznenadjenje, bolji nego ikada. Servis daleko bolji nego sto sam ocekivao.

                            4.
                            Citajuci kometare na forumu, cini mi se da sam gledao drugi mec do 5:2 za Novaka. Istina, njegova “first strike” igra je bila blizu perfektne, ali je pravio preveliki broj grubih gresaka (da promasi teren 2 metra), nije mogao da stekne premoc u razmjenama pogotovo BH na BH i sto je najvaznije, izgubio je dosta dobijenih poena. Jasan znak nesigurnosti i manjka meceva. Uz to je Danijel poklanjao. Novak je morao prvi set uzeti 6:1. Kad su usli u TB, Novak je imao nevjerovatnih 10 poena vise od Danijela!

                            5.
                            A onda su stvari krenule naopako. Pojavila se nesigurnost kada je trebao uzeti set kod 5:2 i 5:3 a Danijel je zaigrao izanredno. Stari Novak bi barem zadrazao nivoa, a ovaj Novak je poceo da pada. Usao je u zacarani krug greske su rodile manjak samopouzdanja, onda se pojavio problem pretjeranog razmisljanja (sigurni znak manjaka rutine tj. meceva), to je izazvalo nove greske…

                            6.
                            I sve je to izgledalo lose do nedgje 3:3 u 2. setu. Potom je izgledalo katastrofalno. Srecom, i Danijelov nivo je pao. Zato je Novak i uzeo 2. set. Na kraju se Danijel prvi pribrao. Od tog trenutka vrlo ruzan kraj je bio neminovan. Asociralo me je na poraz od Verdaska u Monaku 2010.

                            7.
                            Dobro je sto tacno zna sto mu je raditi. Treba prvo da popravi kondiciju. Potom mu treba dosta treninga i dosta meceva. Ako ruka izdrzi, i ako ima motivaciju, sve ce na kraju biti u redu, za koji mjesec naravno.
                            Last edited by NI; 12-03-18, 06:48.

                            Comment


                            • kad je oterao vajdu i uzeo štepaneka
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Weltschmerz View Post
                                Šta sam ja rekao pre neki dan. Na treningu ga Fića kidao. Novak kasnio na lopte. Ništa slagao nisam.
                                Nisam ni ja ali me ljudi opeltose. BH uzasan, problem sa rukom ima.
                                Videcemo sta ce dalje.

                                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X