Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nole, idi u peršun!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bimbo View Post
    Pre će biti da oni imaju bolje informacije od nas i veruju u Novaka.
    Kao i dobri i pošteni NI. Kao i ja uostalom.
    Još ćemo se mi radovati.
    Da li se sećaš kada je Lacoste poslednji put imao GS šampiona? Ovako iz glave?
    Novak je logičan izbor(još jedino Stan).. Ne mogu da priđu RF i RN..

    Comment


    • Originally posted by Panchev9 View Post
      Da li se sećaš kada je Lacoste poslednji put imao GS šampiona? Ovako iz glave?
      Novak je logičan izbor(još jedino Stan).. Ne mogu da priđu RF i RN..
      Iskreno, ne sećam se. Zaboravio sam u kojoj je opremi igrao Janik Noa, a ne traže mi se fotke po netu.
      Ali, ne treba njima skupi a posrnuli bivši GS šampion, koji ima fotke sa peharima samo u tuđoj opremi.
      Njima treba šampion u njihovoj opremi i sigurno ne bi keširali tolike pare, sa klauzulama ili ne, da nisu uvereni da će Novak biti šampion i kao krokodil.

      Comment


      • Setio sam se za Nou.
        Svejedno, ostajem pri stavu za Novaka i Lakost.

        Comment


        • "Janko" je nosio Le coq sportif kada je uzeo RG.

          Comment


          • @Bimbo - odlicno pitanje, ali Novak je veliko ime i sigurno tu imaju i neku drugu racunicu sem opravdanja ulaganja u vidu osvajanja trofeja i potvrde klase na terenu. Pitanje je i koliko su to "velike" pare za njih, a Novak je jedan od najboljih igraca u istoriji ove igre bez obzira kako sada izgleda na terenu i neko ko ce biti u zizi narednih godina. Ako pehari dodju tim bolje za sve.

            Postavio sam citat Vilandera iz razloga da se vidi neko slicno razmisljanje koje je i Novak izgleda imao tokom prosle godine nakon Pariza. Iskustvo pokazuje da nekakvo uzimanje pauze i razmisljanje zasto, sta i kako dalje nece puno pomoci, vreme prodje, izgubi se svakodnevna rutina, "zaborave" ga rivali. Dakle po meni treba igrati i traziti odgovor kako da se vrati u vrh, naravno ako to zaista hoce i zeli. Sva ova tumbanja oko tima govore da se na tome radi. Sad je na njemu da bude i spreman da se suoci sa tim odgovorom. Sve ima svoju cenu. I dalje mislim da je AO 2018 realnost za nekakav eventualni povratak, ali na tome vec sada treba da se radi.
            Non-Calendar Year Grand Slam - Stands alone
            Holding all 4 Majors titles on 3 different surfaces at once - Stands alone
            30 consecutive match wins - Stands alone
            3+ consecutive finals in all 4 Majors - Stands alone
            Australian Open 3 consecutive titles - Stands alone

            Comment


            • Originally posted by GOKU View Post
              Ako je Novak hteo da širi mir i ljubav ne znam šta će mu amor paz kad ima pravoslavno hrišćanstvo koje to radi na suptilniji način. Valjda je bitna suština, a ne forma.

              Rizikujem da zvučim homofobično, ali ako je istina maregmaz teorija kako Novaka nije sramota da mu fegeti sede u boksu.

              Razumem iracionalne izlive razočarnosti novakovih fanove, ne podržavam, ali ih razumem, ali ne razumem cacaninov optimizam koji to nije, već neka vrsta nezdrave lojalnosti.

              Sent from my PRA-LX1 using Tapatalk
              Goks se vratio!!!
              Gde si Gojko, gde si kuco, bas sam juce nesto mislio na tebe i kontam da te nema 1000 godina na forumu. Nemoj sada naprasno da odes.

              A nije Nola sramota da mu derperasi sede u boksu jer je on svetski covek sirokih shvatanja, veliki. Koji u svom srcu ima mesta i razumevanja za sve i svja.
              Last edited by Sandugp; 08-06-17, 06:43.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Bimbo View Post
                Nije to baš isto. Novak je u kanalu već godinu dana i oni potpisuju ugovor nakon što ga tu istu godinu dana gledaju ovakvog.
                Nema tog agenta koji bi i slepca prevario, a kamoli profesionalce.
                Sve je u biznisu velika kocka. Dovedes igraca za velike pare, on se povredi pa sedi kod kuce a dao si velike pare za njega. Verovatno su mislili da ce na RG ponovo da vasksrsne i to bas u njihovoj opremi, ipak je on branilac titule. Kockali su se sa Novakom i pogresili. Rekoh, c'est la vie.

                Comment


                • Originally posted by Panchev9 View Post
                  Inače ako je do danas bilo sumnje,one više ne postoje.. NI-ja odmah preporučiti Novaku za člana u njegovom boksu.. Toliko stručnosti,poštovanja i ljubavi* neće dobiti na drugom mestu..

                  Preporuku da napišu Olja i Marija..

                  *nije najsrećnija odabrana reč ali se razumemo..

                  Mnogo ste bre negativni.. Polako jbm mu miša.. Nije smak sveta..
                  Hvala, hvala

                  Ali gdje ja mogu siriti ljubav pored Pepea.

                  Comment


                  • Nisu isti

                    Svinjarija objavljena na britanskom ES-u potvrdjuje u kojoj meri je nemoguca paralela izmedju Novaka i Fedal dvojca.
                    Bilo bi deplasirano podsecati na razlike pocev od razvoja i uslova u kojima je isti tekao do razlicitosti u stilovima igre i mentalitetu.
                    Kljuc upravo lezi u publikovanoj svinjariji koja vrlo verno oslikava razlicit tretman kroz njihove karijere.
                    Tonuli su Nadal i Federer ali im je uvek pruzana ne jedna nego bezbroj ruku za spas dok za Novaka nema ni te jedne ruke.
                    Umesto ruke Novaku su i ovom prilikom dobacili nakovanj sa zeljom da sto brze potone i udavi se po mogustvu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Zalosno je i tuzno sta je jedan sampion sebi dozvolio da postane predmet sprdnje i ismejavanja. Inace mnogo gore stvari se mogu procitati na nasim portalima. Tako se i VICE sprda sa Novakom u tekstu Jeo sam nedelju dana kao Novak Đoković. Bice toga jos, ovo je samo pocetak. Mozda ga ipak to prodrma, trgne, naljuti... sve je do Novaka.

                      Comment


                      • Kada ide dobro onda svi dele zasluge pocev od tima preko porodice pa do navijaca.
                        Kada ide lose onda je samo jedan krivac jer je eto sam sebi to dozvolio.
                        To je tako kada se sve posmatra crno-belo a zanemare nijanse.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma nije Peco, ili eto bar, delimično nije. Vidiš da očajnički tražimo krivca, od Pepea, Marka, Jelene, do ovog i onog trenera, publike, (prolaznosti) vremena, generalne mržnje od strane medija, vetar, sunce, kiša svaki nam djavo ide na živce a on jadan, kako da ne - ponajviše.

                          A svi su oni bili ekstra dok je žario i palio, tu si u pravu, ali što ti je to toliko čudno? Kad čovek ne može da shvati šta ga je snašlo, normalno da ne zna gde udara tražeći odgovore.
                          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                          Comment


                          • Najzalosnije mi je i najteze zbog ovog ismejavanja, sprdanja, uzasnog stava i ponasanja javnosti prema jednom sampionu kao sto je Novak. Bar da nije takav kakav je, da nije bar ne zasluzio ovo povlacenje po blatu, nego ni jednu ruznu misao cak. Ali nazalost, to je danasnji, savremeni, surovi covek, bez obzira na postignuto, na zasluge, na kvalitet, samo da vide neciju patnju i propast. Pa na ulici kada neko pridje da pomogne nekom u nevolji, o tome se pise ko o nekom ne znam kakvom podvigu... gadna, mnogo gadna vremena.
                            Da ga pogadja sve to..pa i te kako, mogli smo da vidimo iz njegovih izjava i intervjua ... jer neminovno da dodju do njega odredjene kolicine budalastina... eto oni bolesnici sa ES UK tw naloga su ga na sve ono jos i tagovali, sto znaci da se istog momenta po objavljivanju tvita njemu ako nista drugo (ako su mu iskljucena obavestenja) pojavilo na tzv. lajni. Ne moze da pobegne od tih gadosti, ali nadam se da ce mu i one pomoci nekako da se vrati.

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Last edited by miloolja; 08-06-17, 11:34.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Prosto ne prihvatam da je rekao sve sto ima.

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Zato sto je zivot takav. Ne danasnji, nego svagdasnji. Od stare slave se nikada zivelo nije, pa ni sada. Svet je surov, vrlo dobro to znas Olja, tako da nema sta ja ovde na to da te podsecam.
                                I kada krene opet da osvaja velike turnire (verujem da hoce, suvise je dobar, bar se nadam) sve ce se okrenuti. Opet ce ga hvaliti ....
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X